Jump to content

Jauna sat-tv / virszemes tv dekodera / uztvērēja iegāde


raaicha
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri,

 

Nepieciešams iegādāties jaunu satelīt tv dekoderi ar iespēju pievienot papildus tā saucamo parasto antenu ar ko skatās virszemes televīziju, nezinu kā to pareizi noformulēt esmu čaiņiks šajā jomā ))

Vienvārd sakot nepieciešams dekoderis kuram iespējams piespraust satelītu un parasto antenu. Vai jums ir kādi ieteikumi kādu iegādāties ne super dārgā gala ?

Link to comment
Share on other sites

Delphin

Nezinu kā tagad, bet dažus gadus atpakaļ, Amiko piedāvāja diezgan daudz "combo" (DVB-T + DVB-S) modeļus. Man pašam viens tāds strādā jau kādus 2 gadus, prasts, bet savu funkciju pilda.

Ir dzirdētas izvirzulības ar VU zero + DVB-T puļķiem, saka, ka strādājot, bet pats neņemtos kombinēt ko tādu.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

ivans39
oto oto
1 stundu atpakaļ, ivans39 teica:

Nav slikts!    Autoram < ja nevaig visus tos android mēslus tad ideāls būs šis   https://ru.aliexpress.com/item/Vmade-HD/32994987549.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.274233edwqFH0U  Eee tik neņem to piedavājumu ar to mēslu paku uz gadu,pietiks ka paņēmsi kasti ar WI/FI puļķi un nesūtam no Spānijas tur 18 ero par sūtījumu!No ķīnas 2 nedēļu laika būs klāt (dīvainā kārtā man šis pienāca uz Omniva pakomāta)!

Pārdēvēj lynka apskatām atsauksmes,viens tur pārdzīvo par yotubi,bet mārketings jaignorē.    Sat un VTV darbojas ideāli !

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 2 stundām , raaicha teica:

esmu čaiņiks šajā jomā

Karoč  ja tā tad sākumā neko labāku tev nevaig! 27 eiro prēks Sat.un VTV  būs ideāla! (Jekas KOQIT  ir tas pats ,viņu kastei startējoties parādās izplatītāj logo!) 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 2 stundām , Delphin teica:

 Amiko piedāvāja diezgan daudz "combo" (DVB-T + DVB-S) modeļus. Man pašam viens tāds strādā jau kādus 2 gadus

Nav nav slikts ,bet tad labāk pa tiem 60-70ero bišku piemetot paņemu to ko ivans39  piedāva otrajā lynkā!  Pat KII atiecīgās  X ir dabūjams pa 75ero!

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...