Jump to content

Gļuki pēc remonta - kas vainīgs?


Lauris Olups
 Share

Recommended Posts

Nesen aiznesu savu Samsungu uz remontu, jo lādēšanas ports bija izļurkājies. Saņemot telefonu atpakaļ, ports atkal stabils, taču vairs nestrādā data transfer funkcija! On top of that, arī lādēšana dažkārt nestrādā, līdz pārstartē telefonu. Sazinoties ar servisu, tie apgalvo, ka tā neesot viņu vaina, jo telefons ir bijis kritis (ekrāns ir ieplaisājis, taču funkcionējošs), tāpēc varētu būt bijušas kkādas plaisas mikroshēmā, kuras "aktivizējušās" tikai telefonu izjaucot. Tas ir leģitīms arguments? Tā var būt? Vai man iet strīdēties?

Link to comment
Share on other sites

Nu jau gadus 10 atpakaļ bija tāds gadījums. Mmans Nokia symbiānis pārstāja strādāt. Aiznesu to uz labi zināmo garantijas servisu bet šie garantiju atteica, jo plastmasas korpusa stūrī bija maza buktīte, ne plaisa, kuru biju ieguvis drīz pēc tel. iegādes un ar kuru bez bēdu nostaigāju veselu gadu. Bija škrobe baigā, bet kopš tās reizes esmu sapratis, ka tā tās lietas notiek.

Link to comment
Share on other sites

Man planšetei bija tieši tāpat, pēc ligzdas nomaiņas datu opcija pazuda. :(

Link to comment
Share on other sites

Lauris Olups
15 hours ago, ggg97 said:

Nu jau gadus 10 atpakaļ bija tāds gadījums. Mmans Nokia symbiānis pārstāja strādāt. Aiznesu to uz labi zināmo garantijas servisu bet šie garantiju atteica, jo plastmasas korpusa stūrī bija maza buktīte, ne plaisa, kuru biju ieguvis drīz pēc tel. iegādes un ar kuru bez bēdu nostaigāju veselu gadu. Bija škrobe baigā, bet kopš tās reizes esmu sapratis, ka tā tās lietas notiek.

 

Par garantijas remontu tā ir, viņi atsaka, ja ir fizisks bojājums. Bet šis nebija garantijas.

 

14 hours ago, Racer said:

Man planšetei bija tieši tāpat, pēc ligzdas nomaiņas datu opcija pazuda. :(

 

Un ko darīji? Atstāji kā ir?

 

15 hours ago, ieleja said:

servisa stāsts tavā izklāstā neizklausās īpaši ticami, bet grūti iedomāties, kas serviss kaut ko baigi iegūst, speciāli sačakarējot tavu telefonu

 

 

Nu, ne jau speciāli, bet, ja viņu darbības rezultātā tiek kaut kas sačakarēts, viņiem vajadzētu uzņemties to salabot. Es tagad nezinu, vai vērsties kkādā patērētāju aizsardzības institūcijā, vai nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

Lauris Olups
5 minutes ago, drunk_lizard said:

atbildeesju, kaapeec tas taa notiek. mikrousb ligzdai ir 5 izvadi, abi maleejie pluss un miinuss, divi data+ un data-, viens vai nu tuksjs, vai charger noteiksjanai atseviskjos gadiijumos.

diezgan biezji lietojot devaisu, ligzda tiek vienkaarsji izlauzta. nelaadee, cilveeks tur bakstaas, loka, un rezultaataa nopleesj data+ data- padus no plates. vietas tur ir maz, padi ljoti nieciigi un bez izcili lielas epljas tur neko atjaunot nevar. taapeec NEKUR, bez iipasja pamudinaajuma finansiaalaa veidaa, neviens ar taam juusu plansjeteem un telefoniem nejaasies! laadeesjana iet un abreken! galu galaa datu apmainjai pastaav microsd, wifi, galu galaa bluutuuts.

 

tagad skaidrs?

 

OK, bet man dati strādāja perfekti līdz atdošanai remontā. Tad sanāk, ka tos datapadus ir noplēsis remontvīrs. Vai viņam par to jāuzņemas atbildība?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Vispār jau būtu laiks saprast un pieņemt, ka potrebļaģu sabiedrībā telefons ar izļurkātu ligzdu ir jāmet ārā un jāpērk (uz līzinga!) jauns.?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 11 minūtēm , jacobs teica:

Jā, tāpat kā sieva.... ?

Sievai vismaz ir alternatīvas ligzdas, ja galvenā izļurkāta. Bet problēma paliek tā pati, kas autoram - citām ligzdām nestrādā datu ievade.

Labots - TOoMoOT
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Lauris Olups teica:

Nesen aiznesu savu Samsungu uz remontu, jo lādēšanas ports bija izļurkājies.

"kamdēļ tu tā darīji, ak neprāti!"

it īpaši, ja, kā saki, viss darbojās.

 

un vispār, cik nenovērtējami ērts ir bezvadu lādēšanas variants. samazina porta ļurkāšanu vismaz uz pusi.

Link to comment
Share on other sites

Lauris Olups
53 minutes ago, TOoMoOT said:

Sievai vismaz ir alternatīvas ligzdas, ja galvenā izļurkāta. Bet problēma paliek tā pati, kas autoram - citām ligzdām nestrādā datu ievade.

 

Hahahah,  bestest :D.

 

52 minutes ago, ervie said:

"kamdēļ tu tā darīji, ak neprāti!"

it īpaši, ja, kā saki, viss darbojās.

 

un vispār, cik nenovērtējami ērts ir bezvadu lādēšanas variants. samazina porta ļurkāšanu vismaz uz pusi.

 

Nē, nu, dati darbojās, ja bija savienojums. Bet savienojums tik nepastāvīgs, ka telefons var pa nakti izlādēties, no rīta nepamodināt, un tad ziepes.

Link to comment
Share on other sites

Palabojiet mani, ja kļūdos, bet normāls meistars tā arī pateiktu - "Tev tur uz plates celiņi ir noplēsti, pielodēt nevar - opcija mainīt plati ir ļoti dārga".

Cits stāsts, ja meistars pats līdz galam nesaprot kas tur tiek darīts un kāpēc nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Tā USB ligzda ir vājā vieta mūsdienu telefoniem. Agrāk , ka pie lādētāja mobīlo vajadzēja lik reizi nedēļa, tad jau nekas. Bet mūsdienu- jāladē katru dienu . Nu tad parēķināt vik reizes trijos gados tā ligzda dabū ''dilt'' . Ir tik vienas zāles -nopērkam magnētisko ligzdu tipa šito un ... būs nošauti divi zaķi. Ja tā saiet ķīselī, par paris eiro nopērkam jaunu pašas ligzdas elementu un ja jāpieslēdz kur , tipa mašinā , tumsā, tad vienkārši perfekti . Pavīcini kabeli gar ligzdu un pats pievelkās. Vēl , tajā lapā tie kabeļi ir no mīksta plastikāta kas nepaliek ciets  ziemā. kas būtiski ja izmanto mašinā. Ar tiem , parastajiem kas cieti arī bieži vien sačakarē ligzdas. Vienīgais mīnuss- nu pastāvīgi neliels puļkis no mobīlā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka ar to puļķi kā reiz ātrāk izlauzīsi to ligzdu.

Link to comment
Share on other sites

Neizlauzīs gan, jo ja kur aizķerās kabelis , vienkārši atlec no ligzdas. Pati pāreja diezgan stingri ieiet mobīlā ligzdā. Nu ne ļogās, ne škobās . Netiek deldēti mobīla ligzdas kontakti. Kad nodils kontakti pāreja-vads, nopirkšu pa to eiro jaunu. Tur jau tirgo atseviški. Pats puļkis pāris milimetru arpus mobīlā gabarītiem. Nu ekselenta manta , parbaudīts jau krietnu laiku. Tik labāks var būt priekš lādēšanas bezvadu. Bet ne visiem telefoniem ir . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man nepatika ar to puļķi variants. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 54 minūtēm , oxygen teica:

Pats puļkis pāris milimetru arpus mobīlā gabarītiem

Uz ar to pilnīgi pietiek, lai kabatā kopā ar atslēgām, autiņa bardačokā,  vai jebkur citur, to puļķi aizķertu. Ligzdai jābūt vai nu vienā līmenī ar korpusu, vai, vēlams, mazliet padziļināti.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lauris Olups
1 hour ago, MIGs said:

Palabojiet mani, ja kļūdos, bet normāls meistars tā arī pateiktu - "Tev tur uz plates celiņi ir noplēsti, pielodēt nevar - opcija mainīt plati ir ļoti dārga".

Cits stāsts, ja meistars pats līdz galam nesaprot kas tur tiek darīts un kāpēc nestrādā.

 

Man sanāca runāt nevis ar meistaru pa taisno, bet ar klientus apkalpojošo dāmu, kas lauzīta latviešu valodā centās interpretēt meistara teikto :D.

Link to comment
Share on other sites

Lauris Olups

Update: šorīt uz mirkli ieslēdzās dati. Tas nav atkārtojies. Toties bieži vien nestrādā pat lādēšanas funkcija, līdz pārstartē telefonu. Ko tas varētu nozīmēt?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Tuubijs teica:

Hujovijs serviss :D

now it is obvious.

Link to comment
Share on other sites

Lauris Olups
On 5/26/2019 at 9:59 PM, Tuubijs said:

Hujovijs serviss :D

 

Nē nu jā, es gan pirms tam paskatījos reviews iekš Google, bija ok. Taisnība, būtu gājis citā, bet bija steidzīgi, un tiem mana ligzda nebija in stock.

Tagad atkal parādījās dati šorīt. 

Anyway, tas ir arguments, lai es viņiem teiktu, ka tā tomēr ir viņu vaina? Varbūt būs saprotoši, atzīs un salabos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...