Jump to content

Mans Datora Modings


Guest Prusax
 Share

Recommended Posts

Guest someonesick

Ideja kaa maaja! logs vismaz izpildiits orginaala veidaa! tas ir apsveicami... biku skatu bojaa tie plakanie peleekie IDE vadi! bet viss itkaa oks... jo zinu ka dziive parasti izskataas labaak nekaa fochenees, un man vuienmeer licies ka melni keisi ir daudz efektiivak modojami... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Es tā paskatījos un nevarēju saprast to loku tu pats taisīji vai tikai nopirki sāna vāku, ko paņēmi un pieliki.

Link to comment
Share on other sites

izskatas tiiri labi, tikai vareeji preciizaak izzaagjeet un IDE kabeljus noapaljot... :roll:

Link to comment
Share on other sites

artissco
Man tikai tā miroņgalva nevisai' date=' bet tā jau ok. :D[/quote']njaa, prasaas peec telepuzjiku kopbildes
Link to comment
Share on other sites

Es tā paskatījos un nevarēju saprast to loku tu pats taisīji vai tikai nopirki sāna vāku' date=' ko paņēmi un pieliki.[/quote']

Izskatas ka pats taisija.

Kopuma izskatas O'k, bet nevajag apstaties un jamode talak ;) Ka jau visie piemineja ar IDE vadiem vajag razobratsa, savadak tie boja visu skatu.

Ja es pareizi saprotu tad keissa malas tagad palika bez ventiljacijas caurumiem ;) bet tas ir sikums...

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Izskatas ka pats taisija.

Nu nu.. kurš mājas apstākļos org.stiklu kniedē un nu personīgi man nebūtu pacietības uztaisīt tādus similārus caurumiņus. Un tad vēl tā forma!

Nē nu ja pats uztaisīja, tad man par viņu prieks ka strādā akurāti un precīzi!

Link to comment
Share on other sites

Izskatas ka pats taisija.

Nu nu.. kurš mājas apstākļos org.stiklu kniedē un nu personīgi man nebūtu pacietības uztaisīt tādus similārus caurumiņus. Un tad vēl tā forma!

Nē nu ja pats uztaisīja' date=' tad man par viņu prieks ka strādā akurāti un precīzi![/quote']

 

Heh :lol::lol::lol: A pats aarpus maajas vaitad neko nevar uztaisiit? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nav nevainas, tas labi ka loga forma nav parasts kvadraats :) Vienmeer censhos atrast organisko, bet nu nesanaak, madonaa jau nu nereaali, vieniigi riigaa, bet atkal ar naudu pasuudiigi, doma ir izgriezt ar logu saanaa. Par tiem IDE vadiem, nesen noapaljoju, aiznjeema tas ~ 1 stundu (primaarais IDE, secondaarais & flopija vads) Ar secondaaro IDE un flopi taakaa bija elementaari, bet jautriibas saakaas ar 80 dziislu kabeli, a es veel iegriezumus taisiiju ik pa 3 dziislaam (aarpraac) tieshaam stulbs vareeja palikt, kopumaa izolaaciju nonjeemu apmeeram 10 vadiem, bet nu galvenais ka viss straadaa un kabelji ir apalji un aiznjem mazaak vietas :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Heh :lol::lol::lol: A pats aarpus maajas vaitad neko nevar uztaisiit? :lol::lol::lol:
Gribējās jau dzirdēt autora domas!
Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
Izskatas ka pats taisija.

Nu nu.. kurš mājas apstākļos org.stiklu kniedē un nu personīgi man nebūtu pacietības uztaisīt tādus similārus caurumiņus. Un tad vēl tā forma!

Nē nu ja pats uztaisīja' date=' tad man par viņu prieks ka strādā akurāti un precīzi![/quote']

lietprateeji..nelietprateeji...uh :)) bet ne par to staasts :) (oftp :twisted: )

manupraat ka veikalos ir redzeeti taadi keisi kur tie caruminji ir taadaa formaa !! taaka atlika tik vinjiem blakus izgriezt logu un izskatas l33t ;) jo tieshaam neizskataas ka tie caurumi ir urbti maajas apstaakkljos :) par to kniedeeshanu .. nu kaapec ne ? neesmu jau meeginaajsi bet manupraat tas plasmasas gabals to var iztureet :) ( nu ja jau sakniedeets skaidrs ka var - DOOH )

Link to comment
Share on other sites

Izskatas ka pats taisija.

Nu nu.. kurš mājas apstākļos org.stiklu kniedē un nu personīgi man nebūtu pacietības uztaisīt tādus similārus caurumiņus. Un tad vēl tā forma!

Nē nu ja pats uztaisīja' date=' tad man par viņu prieks ka strādā akurāti un precīzi![/quote']

lietprateeji..nelietprateeji...uh :)) bet ne par to staasts :) (oftp :twisted: )

manupraat ka veikalos ir redzeeti taadi keisi kur tie caruminji ir taadaa formaa !! taaka atlika tik vinjiem blakus izgriezt logu un izskatas l33t ;) jo tieshaam neizskataas ka tie caurumi ir urbti maajas apstaakkljos :) par to kniedeeshanu .. nu kaapec ne ? neesmu jau meeginaajsi bet manupraat tas plasmasas gabals to var iztureet :) ( nu ja jau sakniedeets skaidrs ka var - DOOH )

es jau nedomaju ka cilvēks pats tos caurumiņus taisijs ;) Es domaju ka pats to logu izgrieža(pec malam var redzet, un org stiklu rupnica ta nebutu stiprinajuši, jo tagad no tiem caurumiņiem jegas nav).

Stiklu var kniedet, pats meiģinaju ne vien reiz ;) bet dažreiz gadas ka org.stikls neiztur :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest Prusax

nu cauruminjus es netaisiiju tas ir fakts bet paareejo visu gan :p stiklu ieliku pats caurumu izgriezu arii pats :p ja neticat paskataties tak uz taa izgrieztaa vaaka malaam nu vinjas nav tik perfektas un tas jau vien liecina kas es to esu taisiijis 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Prusax

Tad paraadi savu kompi kursh ir vienkaarshi perfekti uztjuuneec :D:p

Link to comment
Share on other sites

Tad paraadi savu kompi kursh ir vienkaarshi perfekti uztjuuneec :D:p

Angelz tev paraadiis, tu nokauneesies un aizskriesi uz toaleti staipiit kraaninju.

Link to comment
Share on other sites

PēterisI

Man piemēram pilnīgi vienalga kāds kompim keis izskatās jo tāpatās stāv zem galda.

Link to comment
Share on other sites

Guest Prusax

stapr citu vasaraa domaaju nopuust keisu melnu un tad jau man gandriiz pilns komplekts viss jau ir melns iznjemot moni !!!

Link to comment
Share on other sites

Tad paraadi savu kompi kursh ir vienkaarshi perfekti uztjuuneec :D:p

 

Te neraadiishu, mazums toletee veel savu kraaninju norausi un es bushu vainiigs :> :lol:

 

EOZ LP laikaa paraadiishu IRL kasti pilnaa kraasnjumaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Prusax

nee nu paraadi ja teu taac vispaar ir tad kaut vai PM atsuuti :D un tak neesu stulbs lai kraaninju rautu nost :D es jau netjuunoju tapee lai jums te izraadiitos es taa pat to daru sava prieka peec :)

Link to comment
Share on other sites

nee nu paraadi ja teu taac vispaar ir tad kaut vai PM atsuuti :D un tak neesu stulbs lai kraaninju rautu nost :D es jau netjuunoju tapee lai jums te izraadiitos es taa pat to daru sava prieka peec :)

 

Heh, ja nebuutu kaa es uzstaadiitu BooTMarka pirmo vietu rezultaatus? :>>>

 

Par kraanu, jox, nejem ljaunaa! :lol:

 

Kaa jau teicu varees apskatiit manu kasti in action EOZ LP II laikaa 7. maijaa :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...