Jump to content

Nevar pārkopēt lielformāta filmu uz cietā diska


Gatis Veinbergs
 Share

Recommended Posts

Sveiki , nopirku ārējo cieto disku.Bildes u.c failus man sanāca uz ārējo cieto pārkopēt .. Bet filmas kas ir aptuveni 5 gb lielas man neatļauj pārkopēt . Uzmet man error ar uzrakstu "Fails ir pārāk liels mērķa faila sistēmai " Kā tas var būt ? Jo cietais man ir 1 TB liels...

Link to comment
Share on other sites

Gatis Veinbergs
Just now, uldise teica:

Failsistēma tam diskam kāda? nav Fat32?

Fat32 ir !

Link to comment
Share on other sites

Gatis Veinbergs

Kā lai to izdara ? Vari iedot kādu pamācību ?

Labots - Gatis Veinbergs
Link to comment
Share on other sites

iekš This PC ar labo peli uz sava cietņa un 'format', tālāk jau viss pašsaprotami būs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gatis Veinbergs

Šur tur palasīju un ja pareizi sapratu .. Ja Es savu cieto formatēšu uz NTFS ,  tad var gadīties  kad TV var šo failu sistēmu nesaprast un filmas,bildes nevarēšu skatīties ? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Stepselis teica:

Muļķības!

Ne gluži - tas vairāk atkarīgs no tā, cik TV ir "svaigs"(sik var saprast, tad attiecīgie faili tiek mēģināti atskaņot tos atskaņojot attiecīgo datu avotu pievienojot pašam TV pa kādu USB vai kaut kā tā. Lai nu kā, ja TV ir kāds 10 gadus vecs, tad var ne tikai nenolasīt failu sistēmu, bet arī nespēt atskaņot failus, kuri ir tik lieli(nepietiek CPU, GPU utt jaudas).

 

Autoram - izdari kā @uldise teica. Tikai mēģinot sapratīsi. Tomēr pa lielam - gan jau viss būs labi.

 

Galvenais, pirms formatēšanas, datus no tā HDD saglāb!

Labots - rubb
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , drunk_lizard teica:

tirlinji...

Prieks iepazīties навозный жук !  :D 

Link to comment
Share on other sites

Aaaa es jau  domāju,kurta bez nosliecītes  :D !

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , drunk_lizard teica:

blahblahblah... cirvji. kaada veel, nah, formateesjana?!

convert drive: /fs:ntfs

 

tirlinji...

It kā pareizi tu uzrakstīji.

Bet tava pamācība der tikai advancētākiem lietotājiem, diez vai tajā kaut ko sapratīs lietotājs, kurš par formatēšanu uzdod jautājumu «kā lai to izdara?».

Ja rakstīji, tad varēji izsmeļošāk. Sākt ar to, ka pastāstītu par Komandu uzvedni, kas tas ir un kur to meklēt. Tad paskaidrotu, ka tevis dotais teksts treknrakstā (bez vārda «tirlinji…», kas komentāra apakšā) jāiekopē atvērtā Komandu uzvednē, tad vārds «drive» jāaizstāj ar diska burtu, ko sistēma piešķīrusi ārējam cietajam diskam, tad jānospiež Enter. Tikai tad no tava komentāra būtu kaut kāda jēga priekš tēmas autora.

Citu biedru ieteiktā metode - formatēt disku NTFS failu sistēmā, ir krietni vienkāršāka, ja tā jāizpilda ne pārāk advancētam, parastam lietotājam. Jā ir nepieciešama papildus darbība - bekapot diska saturu, bet tas taču ir vienkārši.

Kā biedriem šķiet? Kurš šajā tēmā ir tirliņš?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AlCohol teica:

This PC ar labo peli uz sava cietņa un 'format'

Kāpēc ? Daudz vienkāršāk būs labā poga uz  Computer (laikam W10 to nez kāpēc sauc par This PC) Manage > Disk Management > izvēlies vajadzīgo disku > Format.  Protams, pirms tam visu info pārkopējot citur.  Ja ir W10, nav ne jausmas kā tur, bet W7 no komandrindas D_L ieteiktais ļaus konvertēt bez pārkopēšanas. 

 Bet - pirms visa tā noskaidro, kādas failusistēmas tavs TV saprot. Ja slinkums lasīt manuāli, tad piespraud flešku, kas ir NTFS un skaties kas notiek. Der noskaidrot arī, kādus kodējumus TV saprot. 

Link to comment
Share on other sites

Ko Jūs te muldat, fat32 līdz 4GB vienā failā, un parējais ir tik formatizātora rokās!

Link to comment
Share on other sites

Da jebkurš kaut cik moderns tv normāli saprot NTFS.. nav jau nekāda jauna izdomāta failu sistēma.. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , drunk_lizard teica:

convert drive: /fs:ntfs

O, es nemaz nezināju šādu opciju. Faili saglabājas? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , raiviic teica:

Kāpēc ? Daudz vienkāršāk būs labā poga uz  Computer (laikam W10 to nez kāpēc sauc par This PC) Manage > Disk Management > izvēlies vajadzīgo disku > Format.  Protams, pirms tam visu info pārkopējot citur.  Ja ir W10, nav ne jausmas kā tur

Nu gan. Tā kā tu izstāstīji ir daudz sarežģītāk. Un W10 ir pavisam savādāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

opciju

tāda opcija jau no vismaz XP laikiem... :D jebšu pareizāk būtu teikt w2000/NT..


pirms 2 stundām , vvv teica:

daudz sarežģītāk

da nekas īpaši sarežģīts, bet nevajadzīgi garš ceļš.. :D

 

my computer.. konkrētam diskam labā poga//formatēt un tālāk jau tik atliek izvēlēties FS un formatēt..


pirms 2 stundām , vvv teica:

W10 ir pavisam savādāk

kas atttiecas tieši uz to fīču.. nekas savādāk nav..

latviski --> dators, labā poga - pārvaldīt - disku pārvaldība, izvēlies disku un formatēt... tas, ko viņš minēja.. pilnīgi tas pats.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

dators, labā poga - pārvaldīt - disku pārvaldība

Tu izlaidi «Vairāk». Pēc labās pogas, jāspiež uz «Vairāk», tad tik «Pārvaldīt»... utt.

Jā, ir tas pats. Bet priekš kam tādu garu ceļu izvēlēties, ja var pa taisno uz vajadzīgā diska labo pogu klikšķināt.

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpat sanāk garāk, kā pa taisno klikšķinot labo pogu uz vajadzīgā diska, bet ir īsāk kā caur Šis dators ikonu.

Link to comment
Share on other sites

Kurš neprot car CMD, tas var mēģināt failsistēmu konvertēt ar bezmaksas Aome partition asistant standart edition, bez failu zudumiem. Bet bekups pirms darbībām ar failsistēmu jau par ļaunu nenāks, vismaz tas būs kārtējais, varbūt pat vienīgais bekups, kurš citā reizē var noderēt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , snukurins teica:

Ir gan mainījies

tas vk ir cits ceļš.. pamats nav mainījies..

 

Pirms 37 minūtēm , vvv teica:

Tu izlaidi «Vairāk»

wut??? kāds vairāk????

 

image.png.2f95b475a35c0ec4afbf28199b0720fb.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , CAP teica:

wut??? kāds vairāk????

Tev Datora ikona uz desktopa. W10 gadījumā Šis dators ikona pēc noklusējuma uz desktopa nav. Kad spiež labo taustiņu uz Šis dators Sākumā vai programmu slejā, tad parādās «Vairāk»

1872321023_Ekrnuzmums(2).png.a503a6762510040837ebea2f821ebccb.png

 

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Tev Datora ikona uz desktopa

kā jau te dažs labs izteicās.. labā poga uz start un aiziet.. bet var jau operēt zarnas caur rīkli arī ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , CAP teica:

bet var jau operēt zarnas caur rīkli arī

:D

Un brīnīties, kāpēc citi tā nedara...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

W10 gadījumā Šis dators ikona pēc noklusējuma uz desktopa nav

Pirmais darbs pēc jebkuras sistēmas installa - uzlikt uz desktopa  My Computer (vai kā nu kur nosaukts) un lietotāja profila mapi. Linuxam arī miskasti.Tiešām tik grūti saprast elemntāras lietas?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu kādi nu kuram tie ieradumi. Man, piemēram, nav uz desktopa Šis dators, man uzdevumjoslā ir Failu pārlūks, tas man iestatīts, ka atver Šis dators, to arī spiežu. Tāpat lietotāja mapi vispār nelietoju, nav man tā vajadzīga uz desktopa. Vispār desktopu gandrīz nemaz neizmantoju, neko tur nesaglabāju, nav man tur gandrīz nekā, tikai Atkritne. Tikai nesakiet, ka es daru kaut ko nepareizi un nesāciet mani mācīt dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Gatis Veinbergs

Paldies visiem  pa palīdzību ! visu ko man vajadzēja uzzināju ... Var šo tēmu slēgt :)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gatis Veinbergs teica:

Paldies visiem  pa palīdzību ! visu ko man vajadzēja uzzināju ... Var šo tēmu slēgt :)

liecies mierā, puiši vel pāris dienas pamācīs viens otru kā pareizāk dzīvot.

Labots - AlCohol
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , raiviic teica:

lietotāja profila mapi.

Lietotāja profila mape visātrāk atveras ar WIN + E, ganjau Windowā tāpat, tāka lielas vajadzības pēc tā šhortcuta nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , snukurins teica:

Uz desktopa tikai mapes un faili.

Lūk tieši tiem tur nav jāatrodas. Regulāri nākas lamāt un audzināt lietotājus, kam uz desktopa kaudze drazas. Nu nevar tur būt mapes ar gigabaitiem failu un kaudze atsevišķu failu.  Normāls desktop - neitrālu pelēka darbvirsma (tas "acu nonullēšanai", ilgi strādājot ar foto/video, lai acis nepierod pie nepareizām krāsām), daži bieži lietojamo softu šortkati, Computer, lietotāja mape, miskaste. Viss.  

  Protams, Computer tur var nebūt, ja lieto, piemēram Total Commander (mans variants, jo regulāri jāstrādā ar 2 - 3 diskos esošu info) vai ko līdzīgu, bet cik ir lietotāju, kuri vispār šādus softus zin?

  • Bēdīgs 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 24 minūtēm , raiviic teica:

Lūk tieši tiem tur nav jāatrodas... Nu nevar tur būt...

Ir parādījušies kaut kādi OS lietošanas noteikumi, kur norādīts kam kur jāatrodas, un kam kur jābūt?

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , snukurins teica:

miskasti

Kā ej miskastē­? Piemuģīji to uzdevumjoslai? Vai piespraudi sākuma ekrānam?


pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Lietotāja profila mape visātrāk atveras ar WIN + E

Šis šortkats atver Failu pārlūku nevis lietotāja mapi.

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam saucas.. Kad sunim nav ko darīt, tas laiza sev olas.. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Laikam vajag uzrīkot desktopu konkursu, reku manējais :D Šoreiz gan sakārtosts un ar ļoti maz failiem uz desktopa, samesti tagad pārsvarā DATASHEETS folderī

 

Screenshot from 2019-04-28 12-00-09.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...