Jump to content

Samaksāju par savu prāta aptumsumu veikalam BalticData


TOoMoOT
 Share

Recommended Posts

Padalīšos ar savu prāta aptumsumu. Varbūt, ja kādam no jums arī tāds uznāks, tad šis posts jums zemapziņā nostrādās.

 

Jau labu laiku man galvā sēdēja doma, ka jānopērk USB 3.0 <--> SATA kastīte priekš 2,5'' HDD. Nekad brīvajā laikā nevarēju atcerēties interneta veikalā pasūtīt. Te nu vienu dienu eju pa veikalu un ieraugu BalticData veikalu un atceros savu nepiepildīto vajadzību. Daudz nedomādams izlēmu, ka piemaksāšu pāris eiro un nopirkšu uzreiz, lai vairs nav par to jādomā. Samaksāju 19 eiro un vēlāk tikai sāka veselais saprāts ieslēgties, ka nav normāls tas cipars. Intereses pēc iegāju 1a.lv un par pārsteigumu cenas starpība nebija tikai daži eiro. https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/atmina_hdd_ssd/piederumi_cietajiem_diskiem_hdd_korpusi_enclousure_adapteri/gembird_ee2u3s3_silver . Ar visu sūtīšanu uz pakubodi es caur 1a.lv būtu dabūji 2x lētāk!

Par kļūdām jāmaksā, neko darīt. Nākamajā dzīvē moš gudrāks piedzimšu. :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tu labak paskaties cik maksā pārtika veikalā un cik zemniekam, tev tikai 2x atskiriba, pienam būs 5x, kartupeļi utt.

 

?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

ar zemnieku nevar salīdzināt. tur tomēr papildus čakars iegūt to produktu. 
tirgu nekas lētāk nav. garšīgāk gan.

tad jāsalīdzina ar nuko.lv tas būs līdzīgi kā veikals/ interneta veikals.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Labāk padomā kādu uzcenojumu tu maksā pērkot datoru pie vietējiem izplatītājiem nevis no raktuvēm svaigi iegūtos elementus, kas tiek izmabtoti datora izgatavošanai, un izgatavojot pats.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

BalticData cenas parasti ir kosmoss. Varu padalīties pieredzē kā es pirku savu Sony PSP pirms gadiem - aizgāju uz viņu Ogres Daugas veikalu nočekot, aptaustīt, veikala cena bija 84 lati, pēc tam aizgāju mājās un viņu internetveikalā pasūtīju to pašu PSP tikai tur cena bija 68 lati ? Kamēr grozījos vēl pamanīju ka viņiem bija izlikts Sony PS3 par 300 latiem bet tajā laikā citos veikalos PS3 cenas jau bija zem 200.

Link to comment
Share on other sites

Es arī mēdzu nopirkt piemājas veikalā kādu vada galu vai citu nieku, lai gan varu pasūtīt un nākošājā dienā man to atvedīs no Elko, Also, vai vēl kādas vietas.

Žēl, ka neizproti, ka telpas un fiziska stoka turēšana maksā naudu.

Paša izvēle - pirkt vai nepirkt.

Nav jau tā, ka Tevi kāds būtu apkrāpis.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag nemaz internetveikalu. Pat salīdzinoši ar citiem veikaliem, analoga prece maksā stipri dārgāk. Viņi drīzāk spiež uz to ka atrodas lielāko ties tirdzniecības centros, kur klients vienkārši garām ejot ieķer preci pat neaptverot to cenu citās bodēs, kā šajā gadījumā autors.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu tur pāris reizes iegriezies un brīnījos kā tas veikals ar savu kosmosu vēl nav nobankrotējis. 

Ja kas Ogrē ir Tera - tur arī šis tas no kompju lietām ir uz vietas. Un cenas normālas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Īsti nav skaidrs kapēc veikalam būtu jātirgo kautkas pa tādu pašu cenu kā citos veikalos? Ja ir kas pērk, tad tirgo pa to cenu,  maz ticams ka viņi pārdotu vairāk tās kastītes ja nolaistu cenu līdz 7eur. 

Ja es būtu vienīgais saldējuma pārdevējs parkā, tad arī maz ticams ka tirgotu saldējumu pa tādu pašu cenu kā lielveikalā, bet censtos atrast to cenu līmeni, par kuru varētu iegūt lielāko peļņu kopumā, nevis mēģinātu pārdot vairāk saldējumus.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens jau nesaka, ka viņiem būtu jātirgo lētāk. Lai tirgo pa cik grib. Pārējais paliek klienta ziņā. Te jau tiek apspriests fakts, ka tur labāk neko nepirkt, ja vien uz cenu nav galīgi nospļauties.

Tā pat kā Stockmanam ir sava klientūra, un visi laimīgi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Neviens jau nesaka, ka viņiem būtu jātirgo lētāk. Lai tirgo pa cik grib. Pārējais paliek klienta ziņā. Te jau tiek apspriests fakts, ka tur labāk neko nepirkt, ja vien uz cenu nav galīgi nospļauties.

Tā pat kā Stockmanam ir sava klientūra, un visi laimīgi.

Paldies Dievam, ir arī cilvēki, kas uztver manu domu! :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...