Jump to content

Skaņas karte


koolmans
 Share

Recommended Posts

Labdien mans tāds jautājums vai ir jēga man pirkt kautko līdzīgu kā šī skaņas karte https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/komponentes/skanukartes/asus_xonar_dg , lai tiktu diezgan labi uzlabota skaņas kvalitāte, man patīk klausīties skaļi un kvalitātīvi mūzīku, tāpēc domāju varbūt ir jēga nopirkt tādu skaņas karti, bet neko vairāk par 40 eur netaisos tērēt skaņas kartei. 

 

Pašlaik ir iebūvētā skaņas karte no ASRock AB350M PRO4 mātesples

 

Un izmantoju esFenda R25BT tumbas un hyperx cloud 2 austiņas

 

Vai būs jēga man no tādas skaņas kartes uzlabojuma?

Link to comment
Share on other sites

koolmans
Pirms 2 minūtēm , GigaMegaNigaBaits teica:

Nē, nebūs.

 

tāpēc, ka man audio sistēma ir vienkārša vai tāpēc, ka skaņas karte pārāk vienkāršā? 

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā vājā vieta audiosistēmā ir tumbiņas vai austiņas. Kropļojumu līmenis pat integrētām skaņas kartēm ir minimāls. Ja nav traucējumu, tipa šņākoņa, rūkoņa, tad ieguvums no papildus skaņas kartes būs minimāls, lai neteiktu nekāds. 

Link to comment
Share on other sites

Tās ausis tak pie USB slēdzamas (vismaz google tā saka), tām tak tad vispār ar skaņas kartes kvalitāti nav nekāda sakara...

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

koolmans
pirms 6 stundām , Ronalds teica:

Jebkurā gadījumā vājā vieta audiosistēmā ir tumbiņas vai austiņas. Kropļojumu līmenis pat integrētām skaņas kartēm ir minimāls. Ja nav traucējumu, tipa šņākoņa, rūkoņa, tad ieguvums no papildus skaņas kartes būs minimāls, lai neteiktu nekāds. 

 

bet nu skaļuma līmeni noteikti gan varēs regulēt krietni ausktāk? Es savas iepriekšējās vecās ausis notirgoju vienam džekam, viņš atbrauca testēt tās ar savu ārējo skaņas karti un tur krietni skaļāl skanēja un arī labāk bija

Link to comment
Share on other sites

Lai skanētu skaļāk jālieto pastiprinātājs nevis skaņu karte... un tavās USB ausīs ir iebūvēta skaņu karte un ir pilnīgi vienalga kāda karte ir iebūvēta datorā vai nolikta blakus datoram .

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Dils teica:

tavās USB ausīs ir iebūvēta skaņu karte un ir pilnīgi vienalga kāda karte ir iebūvēta datorā vai nolikta blakus datoram .

Nu ko tu tur dziedi!? Nav viņas usb. Tās ir parastas ausis ar 3.5 pieslēgumu. Tā usb skaņas karte nāk atsevišķi, domāta, lai panāktu tipa 7.1 skaņas izjūtu. 

Aber, pašas ausis kvalitātes ziņā ļoti labas. 

Labots - Zux
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...