Jump to content

Ko labu vai sliktu varat pateikt par Motorola ierīcēm?


midix
 Share

Recommended Posts

Skatos, ka Motorola izlaidusi funkciju/cenas ziņā diezgan pievilcīgu ierīci G7 Plus. Pašlaik ap 300 EUR, bet varbūt ka pamazām nosēdīsies, ņemot vērā ierīces jaunumu.

 

Manās acīs plusi ir sekojoši:

- vecā labā 3.5 ligzda. Esmu liels audiogrāmatu cienītājs un daudz braucu sabiedriskajā transportā, tāpēc parastās vada ausis vēl arvien ir noderīga lieta.

- NFC - bezkontakta maksājumiem

- FM radio - ticiet vai nē, bet es reizēm to klausos, esot garākā ceļā

 

Papildus bonusi - stereo skaļruņi, diezgan tīrs Android, 2K / 4K video.

 

Apskatījos, ko var dabūt no solīdākiem konkurentiem par līdzīgu cenu un funkcionalitāti - izvēle nav liela, tikai Samsung A7 un Nokia 7 Plus. Protams, Xiaomi Pocofone un citus konkurentus nepārsist veiktspējas ziņā, taču daudziem konkurentiem trūkst NFC, kas tomēr ir diezgan būtiski, ņemot vērā bezkontakta maksājumu popularitāti.

 

Jautājums tiem, kas pēdējos dažos gados ir paspējuši palietot Motorolas ierīces - kā viņiem ir ar kvalitāti? Vai nav kādu raksturīgu niķu, par ko būtu vērts zināt? Vai kopš Lenovo pārņēma Motorolu no Google ir daudz izmaiņu uz slikto pusi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ir lietošanā Moto e4 un e4 plus. Vienam krītot uz parketa dabūts labs zirneklis pa visu ekrānu, bet samsūdam noteikti būtu katrā pusē pa zirneklim. Patīkami, ka ir izņemama baterija un kārtīgs aizmugurējais vāks (šķiet ka metāla) - un nav ķīniešu kapeikp1sēju telefonsajūta.

 

Uz andrīša apdeitiem vari pārāk necerēt, jo vismaz e4 tādi nebija.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man ir  Motorola Moto E2 jau labu laiku. Neko, strādā! Oficiālu updeitu nav,  bet ir alternatīvās. Tagad stāv virsū 9 androīds - viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 1 stundas , Ronalds teica:

Oficiālu updeitu nav,  bet ir alternatīvās.

Diez vai šis moments ir būtisks cilvēkam kas prasa padomu par telefona iegādi...

Link to comment
Share on other sites

__Igors

2 gadus lietošanā bija motorola x 2gen, bija ļoti labs price/performance rādītājs, ļoti patika moto gestures(chop chop flashlightam, double twist kamerai u.c), vibromotors bija diezgan jocīgs, softs bija diezgan tīrs, nebija nekādu baigo drazu kā dažiem labiem, kamera gan nebija tā labāka, bet ko gan var gribēt par 360e (ja pareizi atceros). toreiz ar updeitiem bija labāk kā samsungiem, bet tas jau bija sen un vairs nav patiesība

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ierīču apskatus jau it kā esmu lasījis, bet tajos reti parādās informācija par to, kā ierīces uzvedas lietojot vairākus gadus. Tāpēc nākas medīt info pa forumiem, lai saprastu, uz ko gatavoties - varbūt ātri nodils ieslēgšanas poga vai "aizkritīs ciet" mikrofons utml.

 

Ar alternatīvajiem ROM un saistītām lietām esmu kaut cik pazīstams, kaut gan savos telefonos neesmu izmantojis. Vēl nesen līdu drauga Samsung telefonā ar ADB, lai bloķētu Samsunga apdeitus, kas spītīgi un nelūgti mēģināja uzlikt Android 6, bet draugam tas nepatika, jo esot lēnāks un nestrādājot tik stabili, kā 5 versija. Par Motorolu arī palasīju, lai saprastu, kāda šim ir situācija - tauta saka, ka ir gan bootloader unlock bez fiziskas iecepšanas (atšķirībā no Samsung KNOX), gan arī labāks alternatīvu atbalsts kā Nokia (šķiet, ka Nokia vēl arvien nav iespējams bootloader unlock?). Man tas gan nav galvenais kritērijs, taču ja nu nākotnē parādās iespēja uzlikt jaunāku Android, ko Motorola oficiāli nedod, tad varbūt noderētu.

 

Es telefonu parasti nemainu biežāk kā reizi 3 gados un 300 EUR ir "komforta zona". Finansiāli varētu atļauties arī vairāk, taču nevaru atrast pārliecinošu iemeslu, kāpēc. Pašreizējais HTC M8 vairs neapmierina, jo ar 2GB RAM sāk kļūt par šauru - apskatījos, ka pats Android ar Google servisiem aizņem jau gandrīz gigabaitu, un tad pārslēdzoties pat starp vienkāršām lietotnēm (whatsapp, galerija, facebook, telefons) reizēm notiek iestrēgšana uz dažām sekundēm. Un arī ierīces atmiņa ir tikai 16GB - visu laiku jāpieskata, lai visādu iebūvēto lietotņu apdeiti nepiegrūstu pilnu atmiņu, kā arī WhatsApp neprot glabāt datus SD kartē, nākas ik pa laikam pārvietot manuāli.

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

itanium

Motorolai G sērijai reiz bija tiešām superīga P/P attiecība, bet tagad... manuprāt, tālu no tā.

Apsveicami, ka G7 Plus ir NFC un visai sakarīga kamera ar OIS, bet tas čipsets ir atrodams arī teju 2x lētākos tālruņos (Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera). Darbības laiks no akumulatora un ekrāns ir visai viduvējs.

Ja NFC nav must have (daudziem nav), tad es apsvērtu Xiaomi Redmi Note 7 Pro iegādi, ko pie mums gan vēl netirgo.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 4 stundām , midix teica:

kas spītīgi un nelūgti mēģināja uzlikt Android 6, bet draugam tas nepatika, jo esot lēnāks un nestrādājot tik stabili, kā 5 versija.

Kļūdies! 

Jaunajiem androīdiem ir uzlabots ART un jaunie androidi strādā ātrāk!  

Uz manas vecās motorollas alternatīvā FW strādā labāk kā vecā stock!   

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , midix teica:

Manās acīs plusi ir sekojoši:

- vecā labā 3.5 ligzda. Esmu liels audiogrāmatu cienītājs un daudz braucu sabiedriskajā transportā, tāpēc parastās vada ausis vēl arvien ir noderīga lieta.

- FM radio - ticiet vai nē, bet es reizēm to klausos, esot garākā ceļā

Šo visu eleganti risina zilzoba ausis ar iebūvēt BT un FM radio, tādas lietoju, attiecīgi tas nav arguments. 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Kļūdies! 

Jaunajiem androīdiem ir uzlabots ART un jaunie androidi strādā ātrāk!  

Uz manas vecās motorollas alternatīvā FW strādā labāk kā vecā stock!   

 

Aha, es arī brīnījos, bet viņš teica, ka pēc apdeita uz 6 telefons sācis bremzēt un epasta sinhronizācija strādājot slikti / reti. Tāpēc atrullējām uz 5, ar adb nobloķējām apdeitus, un cilvēks nu jau gadu ir apmierināts :) 


Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Šo visu eleganti risina zilzoba ausis ar iebūvēt BT un FM radio, tādas lietoju, attiecīgi tas nav arguments. 

 

Zilzoba FM radio signāls nav pietiekoši stabils, braucot vilcienā cauri visai Latvijai - telefonam tomēr vads kalpo kā diezgan laba antena.

Un, protams, zilzobis ir jāatceras uzlādēt. Nu labi, braucot garākā ceļojumā, bez powerbank neiztikt jebkurā gadījumā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , itanium teica:

Zilzoba ausis risina NFC? :D

Neveiksmīgi nocitējās, izlaboju uzreiz, bet daži ir ubervērīgi. :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 22 minūtēm , midix teica:

Aha, es arī brīnījos, bet viņš teica, ka pēc apdeita uz 6 telefons sācis bremzēt un epasta sinhronizācija strādājot slikti / reti

Visiem, kuriem uz telefona vecie androīdi es ieteiktu uzlikt alternatīvo FW. Vismaz 8.0, bet labāk 9. 

Vismaz mans vecais hlams ar 9 androīdu strādā labāk kā ar stock 6.0.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , midix teica:

Ierīču apskatus jau it kā esmu lasījis, bet tajos reti parādās informācija par to, kā ierīces uzvedas lietojot vairākus gadus. Tāpēc nākas medīt info pa forumiem, lai saprastu, uz ko gatavoties - varbūt ātri nodils ieslēgšanas poga vai "aizkritīs ciet" mikrofons utml.

Dēļ šī iemesla, esmu joprojām sasista Samsunga īpašnieks, jo jauniepirktais Huavei galīgi nepatīk. Tā arī 2 mēnešus stāv atvilknē.

Link to comment
Share on other sites

Nepatīk man viņš un viss. Neapmierina ekrāna krāsas, liekas tāds kas no rokām pats grib izkrist. Atnāks silikona maks, tad varbūt sākšu lietot. Salīdzinoši no Samsunga, nepatīk ekrāna gaišums nepatīk automātiskajā apgaismojuma regulēšanā, kas ir atslēgta. Jo liekas vislaik par tumšu. Kalibrēt to nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

nepatīk automātiskajā apgaismojuma regulēšanā, kas ir atslēgta. Jo liekas vislaik par tumšu. Kalibrēt to nav iespējams.

Dīvaina problēma 2019. gadā.
Pat manam super lētajam "Redmi Note 5A", automātiskā ekrāna apgaismojuma regulēšana darbojas labi un to var arī kalibrēt, automātiskāja režīmā vienkārši bīdot spilgtuma skalu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Firza teica:

automātiskāja režīmā vienkārši bīdot spilgtuma skalu

var arī Huawayam. Par slīdību gan taisnība - bez maka nav lietojams. 

Link to comment
Share on other sites

Šodien sanāca aptaustīt Nokia 3.1 Plus un palika ļoti labs iespaids. Alumīnija korpuss, kas stabili turās rokās, nekas neļurinās un monolīta sajūta. Pilnīgi nešķiet, ka kaut kas rokā tik patīkams var maksāt tik maz + tīrais Andris ar iespēju apgreidoties uz 9. versiju. Manā skatījumā labu labais budžeta varints, ja nav iebildumi pet 6 collu lāpsu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hehe, gandrīz pusgads cauri, bet es vēl arvien aizkavējos uz sava bremzīgā HTC :D 

 

Pa šo laiku Nokia 8.1 jau ir pieejams zem 300 EUR (tiesa, tikai pelēkā krāsā - citas ir +50 EUR) un ir arī Motorola One Vision.

 

Moto gan šoreiz mazliet baida ar nestandarta (vismaz pagaidām) izmēriem un selfija "caurumu". Nokia pieturas pie mazliet novecojušas, bet tomēr klasikas.

Eh, ja selfija kameras vietā būtu mazs LED indikators notifikācijām.... Un stikloto korpusu vietā metāls vai laba plastmasa.

 

Varbūt tomēr nobriedīšu, bet vēl nezinu, uz ko īsti...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

O, Motorola palaida jaunu modeli - One Zoom:

 

https://www.gsmarena.com/motorola_one_zoom_hands_on-review-1977p3.php

 

Interesants dizains, paliels izmērs (kas var būt ne pārāk labi), bet toties ir fizisks notifikāciju indikators :D 

Nez gan, vai foto kvalitāte ar tiem visiem megapikseļiem pārspēs Nokia 8.1 ?  Redzēsim verdiktu pilnajos testos.

 

Čipu nu gan varēja ielikt labāku par tādu cenu. Un saka, ka ierīce ne visur būšot Android One programmā, par spīti nosaukumam. Ehh... Bet zoom un wide kameras var gan reizēm noderēt, ja tikai būtu laba kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...