Jump to content

NC


Bastjens
 Share

Recommended Posts

Protams, ka atceros. Pēdējos gadus bija aizgājis pa fāzi, bet viņa organizētas labdarības akcijas bija feini.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik ta tam to šķīvju bija? Es personīgi savācu 11 komplektus, atskatoties varu vien teikt ka vajadzēja ņemt vismaz 6x6=36 komplektus, lai radiem ar pietiktu. Visi ar siltu sirdi atceras un ar prieku lieto tos uz rokas pirkstiem saskaitāmos komplektus ko tiem sadāvināju.

Link to comment
Share on other sites

R.I.P! Ja tā. Bet pēdēja infa jau pirms krietna laika, ka esot pārgājis uz veselīgu dzīvesveidu, nometis svaru, beidzis dzert arī laikam, un te pēkšņi šitā. ?

 

p.s.

ak jā, pats viņš te stāstīja un rādija, ka bijušas problēmas ar onkoloģiju.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

aha, tad tiesa tomēr, no komentāra varēja saprast ka FB pīle

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
pirms 3 stundām , drunk_lizard teica:

pirms NC galiigi nojuudzaas, satikaamies itin biezji pie aluskruuzes. bet nu tur viss tas vinja skaidaas strauji progreseeja(

 

 

Jūs pirms gadiem 10-12 bijāt diezgan nešķirami sūtot pusi foruma na h uj :D

Link to comment
Share on other sites

Fotorecptes laiku pa laikam izmantoju, grāmatu man ar uzdāvināja. RIP.

Link to comment
Share on other sites

Gara meiča. Pirms padsmit gadiem iezvanpieejas modemu ņēmu. Kaulēšanai nepadevās, vai arī es nepratu. Cik atceros bija firma meita punkts lv, vai kas tāds.

 

p.s.

Inga Muste, ja nemaldos

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Uhh,

 

NC atceros no "tālajiem" php bb laikiem... boot.lv tikko bija migrējis uz forumu, kā nekā 14 gadi pagājuši

 

Noteikti viens no "pamata kolektīva" dalībniekiem manās acīs... kūmiņš, Zandis_Muraans, @drunk_lizard, NC, Vimba_zlobnaya, VIL, Jetijs, A.I., juutpaudismaigcilveeks uc... ehhh

 

Kā jau daudzi minēja, diemžēl, arī cilvēki mainās, citreiz ne uz to "labo" pusi... taču NC noteikti atcerēšos tikai labo periodu, pārak daudz laba darījis, lai atsevišķs dzīves posms to aizēnotu.

 

Vieglas smiltis, ļoti žēl, ka cilvēki pāragri dodas prom. .. . 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms divām nedēļām vēl fb postoja. Lai vieglas smiltis un nav pārāk jāfleimo otrā saulē.

 

A kur ta kaķis paliks ?:( 

Link to comment
Share on other sites

Stulbi... RIP... Bija spurains, bet uzņēmīgs - vienu labdarības akciju kopā te novadījām, vedām arī visus pribambasus toreiz uz bērnunamu.. ehh

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , drunk_lizard teica:

Šķēlis

 

Zinu zinu, viņš pirms grāmats publicēšanas mainīja? 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, zulus teica:

Stulbi... RIP... Bija spurains, bet uzņēmīgs - vienu labdarības akciju kopā te novadījām, vedām arī visus pribambasus toreiz uz bērnunamu.. ehh

katram savu putni, toties pēc viņa ir palikusi grāmata, bet pēc daža laba tikai "svītru kods" interneta plašumos

Link to comment
Share on other sites

 R. I. P Armand, šovakar paceļšu glāzi par viņu, lai vieglas smiltis. 

 

 

pirms 3 stundām , drunk_lizard teica:

Vel bija Djsnake aka šņaga aka Drunk Lizard, Artanis un visi pārejie Kuvaldam sveicieni, tas ir un bija normāls kekss. 

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

Pa ilgiem laikiem uznāca sajūta, ka jāieskatās bootā. Un tāda ziņa. Lai laimīga mūžība Armandam! Spilgta persona, bet sirsnīguma ar netrūka. Man saistās ar boota pamatkodolu. Tirdziņš, brauciens uz Mālpili pie Jetija, svara nomešana, fotoreceptes, ... Paldies arī pārējiem bootiešiem par dzīves iekrāsošanu.

Un, kam gan nav trūkumu. 

Link to comment
Share on other sites

domēni/hostinga acc acīmredzot bija uz viņu kā fizisku personu, atbilstoši pie klienta nāves sigmanet lauž līgumu.

 

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Nu bija jau vēl iespēja ar wget paspēlēties.

 

loģiski. Tikai kur to arhīvu uzlikt, neies jau gaidīt, kad viņam fotoreceptes.lv beigsies apmaksa

 

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , DjUbuntu teica:

Tikai kur to arhīvu uzlikt, neies jau gaidīt, kad viņam fotoreceptes.lv beigsies apmaksa

Nelikšu nekur, negribu ar Pusmēness-XYZ kasīties.

Link to comment
Share on other sites

da man arī ir arhīvs, es tikai par to, ka copyright pieder viņa mantiniekiem un cik es atceros viņš ar to portālu kaut kādu piķi ģenerēja. 

 

Link to comment
Share on other sites

Man domāt tā - ja Armanda mantinieki sagribēs atjaunot saitu - baigi labi, neko publicēt nevajag.

Ja ne, tad neko publicēt nedrīkst, jo gan jau līgumā starp izdevniecību un Armandu ir atrunāts, kas un kur drīkst būt.

Armands bija ļāvis receptes kopēt privātām vajadzībām. Tas arī izdarīts, pirms mantinieki bija izteikuši citas vēlmes. Ja viņi nevēlēsies lai tā paliek, tad, neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

da rīt jāuzraksta tai zvaigznes vijai feisītī, gan jau viņa zinās labāk. Jo vismaz manas zināšanas par NC ģimeni beidzas ar to, ka viņam varētu būt palikusi māsa un bijusī sieva.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Anonīms Alkoholiķis

Web arhīvu arī neviens nav izdzēsis.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...