Jump to content

Lejupielādēt video


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ieinteresēja mani video no londonreal interneta vietnes. Kādreiz izmantoju Firefox download helper aplikāciju, lai lejupielādētu video materiālus. Tagad šī aplikācijā rāda, ka video ir novilkts, bet reālais fails glabājas kā pāris KB smags fails un īsto nemaz nevar atrast. Vai ir kāda vel jēdzīga aplikācija, ar kuras palīdzību varētu iegūt video? Citas aplikācijas piedāvā lejupielādēt kaut kādus segmentus no video (pa 1-2MB), kuru atsevišķi nevar atvērt utt. Youtube šie video nav pieejami. Real time recorder ar negribētos izmantot..

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Ja nav gatavie rīki (meklē, kas sadarbojas ar Vimeo, jo tas tur ir apakšā), tad it kā variants pastāv, tik tur arī vēl skaņa pēc tam jālipinina kopā ar bildi.

Link to comment
Share on other sites

Ja negribās tam visam pieiet zinātniski un pētīt kas un kā, tad bieži visādus video no lapas var nogopīt ar Internet Download Manager. Ja materiāls būs mazliet nopietnāk autortiesību aizsargāts, tad gan šis var nelīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Tur pat nevajag autortiesības, ar IDM jau daudzviet nevar novilkt. 

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka mums atšķirtas video medību lauki un kaut kas ir mainījies, bet vismaz pirms kādiem 3 gadiem lielākā daļa ar IDM nāca grabēdami. Tādā veidā arī varēja izvairīties no TVPlay besīgajām reklāmām, atvelc un pēc tam skaties bez reklāmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms ~gada viss palika slikti, no tā paša TVplay pamēģini novilkt. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Es jau minēju, veicot chromā Inspect-Network, tur var atrast failu, kur ir saraksts ar katru atsevišķo failiņu, no tā var saveidot download listi, un tad katru sīko fragmentiņu lejupielādēt ar kādu download manager, tad tik tas viss jāsaliek kopā. Šeit nedaudz visu sarežģī tas, ka atsevišķi nāk video un audio. 

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Sanāca izvilkt, bet pēc 29 minūtes video apstājas, audio iet tālāk..Tas ar InviDownloader

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , mastersblasters teica:

Kādreiz izmantoju Firefox download helper aplikāciju, lai lejupielādētu video materiālus. Tagad šī aplikācijā rāda, ka video ir novilkts, bet reālais fails glabājas kā pāris KB smags fails un īsto nemaz nevar atrast.

Man uz FF šitas ar tavu video strādā - novilkās pilns fails ar bildi un skaņu. Vienīgi jamais ilgi čikājās, no sākuma it kā novilka ātri, pēc tam kādu pusstundu savā nodabā līmēja kopā. https://failiem.lv/u/jrattf7g

 

pirms 10 stundām , mastersblasters teica:

Sanāca izvilkt, bet pēc 29 minūtes video apstājas, audio iet tālāk..Tas ar InviDownloader

Neesmu šo mēģinājis, bet palasīju atsauksmēs, ka esot problēmas, ja video garāks par 20 ar kapeikām minūtēm.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , laikamTak teica:

Ar TVPlayPremium saturu gan nav tik vienkārši

Tur vispār ir nekā.

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters
pirms 2 stundām , Racer teica:

Man uz FF šitas ar tavu video strādā - novilkās pilns fails ar bildi un skaņu. Vienīgi jamais ilgi čikājās, no sākuma it kā novilka ātri, pēc tam kādu pusstundu savā nodabā līmēja kopā. https://failiem.lv/u/jrattf7g

 

Neesmu šo mēģinājis, bet palasīju atsauksmēs, ka esot problēmas, ja video garāks par 20 ar kapeikām minūtēm.

Paldies, bet tas nav video, kuru es gribēju :D 

https://londonreal.tv/e/bruce-lipton/

šis ir īstais.

Ar FF download helper man ilgi velk, bet beigās rādās neliels fails, kurā nekā nav.

Kā redzēt, ka līmē kopā?

Labots: laikam tas aggregating arī to nozīmē, uzgaidīšu..

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 2 stundām , Racer teica:

esot problēmas, ja video garāks par 20 ar kapeikām minūtēm.

BULLSHIT!

pārbaudīju

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters
Pirms 3 minūtēm , laikamTak teica:

BULLSHIT!

pārbaudīju

Iet pilnā garumā? Man tas video 1h 45min garš, pēc 29 minūtes video neiet.

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , mastersblasters teica:

Labots: laikam tas aggregating arī to nozīmē, uzgaidīšu..

Yepp.

Link to comment
Share on other sites

Man sāk palikt interesanti :)

Būs vakarā jāpaķimerējas. Iespējams, pie vainas tas, ka tā lapa prasa autorizēties, līdz ar ko tas lejuplādes rīks neielogojas, un tad tā lapa piedāvā kaut kādu apgrieztu versiju.

Link to comment
Share on other sites

Pa sarežģīto šo toč var dabūt, t.i. lejupielādēt atsevišķos audio un video fragmentus, un tad salipināt kopā. 

 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, ju teica:

Pa sarežģīto šo toč var dabūt, t.i. lejupielādēt atsevišķos audio un video fragmentus, un tad salipināt kopā. 

 

oi, es par VIENOTĪBU pašā saknē :grin:

 

Spoiler

https://cdn6.tvplayhome.lt/vod/eds/AMB/lav/2018/12/28/80026050/_/hls/80026050-audio=128000-video=1089651.m3u8

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , laikamTak teica:

oi, es par VIENOTĪBU pašā saknē :grin:

Ok, 1) kā Tu izdabon to m3u ar audio un video?; kā Tu to m3u dabon vienā mp4 failā? Es to sadaru, bet bik sarežģīti. Ir kāds vienkāršs veids?  

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stepselis teica:

Bet sasinhronizēt kopā tā pa vienkāršo man neizdevās.

MKVToolNix , samet source video un audio failus -> Start multiplexing un pēc sekundes būs tev mkv , kurā apvienots video un audio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 49 minūtēm , Jainit teica:

MKVToolNix , samet source video un audio failus -> Start multiplexing un pēc sekundes būs tev mkv , kurā apvienots video un audio.

Un ar šausmīgu skaņas nobīdi. Man vienreiz pat ap 5sec.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

kā Tu izdabon to m3u ar audio un video?

Ar rociņām. Vienai saitei nocērt astīti un pieliek otrai.

 

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Ir kāds vienkāršs veids?

iespējams

captjure.thumb.PNG.98b7dd8a6b2413cfdb63b1d342995a25.PNG

pirms 8 stundām , Racer teica:

uz ffmpeg griežas, bet bikiņ nekorekti tos mp4 taisa no tvplay

šis mp4 ir korekti uztaisīts?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...