Jump to content

Lumia 830

span4o

Recommended Posts

Sveiki!

Atveru FB caur built in pārlūku, lapa itkā tiek atvērta, bet pirms tā paspēj līdz galam "atvērties" pārlūks paņem un nocrasho. (sīkdatnes iztīrīju, telefonu restartēju)

Gribās aizrakties līdz problēmai, lejupielādēju Field Medic uztaisīju crash logu. Īsti netieku gudrs, uz ko vajadzētu skatīties. Varbūt kāds varētu padalīties ar padomu, vai iemest kādu pamācību, laikam līkas rokas, jo pašam neizdēvās atrast.

Šoreiz vairāk interesē problem solving soļi.

Jauku dienu, Paldies!

Edited by span4o
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• snukurins

26

• Māšuks

11

• AK-47

7

• vvv

7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nu bet Lumia 830 jau varot oficiāli uzlikt WP10.Tas tad arī būtu jāizdara.Vispār jau tas bija jāizdara jau sen.  

Nu Hz, personīgi tas dizains un vispār OS likās ģeniāla tam laikam. It just worked. Žēl, ka tad Satya nebija pie ruļļiem Microsoft, kad šie sāka bīdīt windows phone. Iespējams būtu visu izdarījis

Einšteins teiktu - griešanās ir relatīva . Nekas tur negriežas, tikai, tāpat kā 24 kadri/sekundē kino, ir secīgi, nekustīgi kadri. Te vēl vienkāršāk - ir tikai 2 mainīgas statiskas pozīcijas, tādēļ,

Posted Images

Nokia Lumia 830 ir diezgan vecs modelis. Ja neesi manuāli kaut ko čakarējies, tad tev pēdējais update bija diezgan sen.

Tādēļ man liekās, ka tavs built-in pārlūks ir veca MS Edge versija. Ļoti iespējams, ka tā nespēj apstrādāt kādu modernu skriptu, kas tiek izmantos FB lapā un tāpēc nobrūk. Bet tas ir tikai minējums.

Ko darīt?

Vari pajautāt googlei, vai Lumia 830 var updatot sistēmu vai  pārlūku. Varbūt Windows store var nokačāt citu browseri?

vispārīgi, pirmais jautājums vai tev ir windows phone 8.1 vai 10? (katram ir savi savādāki gļuki. 8.1 nesuportējas un neapdeitojas jau sen, 10tais endofsupport tika aizlaists nupatās)

uz 8.1 pārlūks bija diezgan riebīgs, nebrīnos ka sejgrāmata neiet. par 10to nezinu. pa lielam iebūvētās aplikācijas strādāja, un no windows store neko prātīgu nolādēt vairs nevar.

drošvien varētu ieteikt uztaisīt factory resetu. un kad pārbaudīts, ka tāpat neiet - iemest telefonu atvilktnē un vairs nelietot....

Edited by ervie

Nu bet Lumia 830 jau varot oficiāli uzlikt WP10.Tas tad arī būtu jāizdara.Vispār jau tas bija jāizdara jau sen.

Edited by snukurins
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
  • 5 months later...
10.7.2019. , 04:51, Māšuks teica:

Tas laikam ir Windows Phone beigas?

Beigas tuvojas. Mana sieva ietiepīgi turās pie savas Lūmijas. Ta pēdējā laikā pat ir bijis, ka netiek internetā. Caur LMT netiek, caur WIFI tiek. Neatceros, kas tieši, guglē atradu, kā sabakstīt iestatījumus. Ja sieva nesteigs pirkt jaunu telefonu, man būs iespējas pavērot WP miršanu.

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Ja sieva nesteigs pirkt jaunu telefonu, man būs iespējas pavērot WP miršanu.

nekrofīīīls....

es labāk vēroju kā lūmija mētājas atvilktnē - ja nu tomēr ienāk neprāts viņu ar Here navigāciju un wifi palietot :)

snukurins
2019.07.10. , 04:51, Māšuks teica:

Ta mana Lumia 650 rada

Tā rāda WP8 vai WP10?

Manam WP10 nekā tāda nerāda.

Skrīns atgādina WP8,ja tā tad pēdējais laiks iešūt WP10.

Bils Geits pats atzinis ka iesaistīšanās par vēlu viedtālruņu izstrādē ir bijusi viņa lielākā kļuda.Žēl ka no tā jācieš lietotājiem.To Android murgu un visu kas nāk no Google es ilgāk par stundu izturēt nevaru.Android Huawei P9 man mētājās kā otrs telefons testiem un Smart ID.

Edited by snukurins

Nesaprotu, kas tev par problēmām ar Android.. Attaisnojumam piebildīšu, ka pirmais mans viedtālrunis bija tieši WP. Pats WP jau labu laiku agonijā vārās, kur nu vairs tālāk.. 

Edited by CAP
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Bils Geits pats atzinis ka iesaistīšanās par vēlu viedtālruņu izstrādē ir bijusi viņa lielākā kļuda.Žēl ka no tā jācieš lietotājiem.To Android murgu un visu kas nāk no Google es ilgāk par stundu izturēt nevaru.

neticami, bet esmu spiests piekrist Šņukuram... arī manas smadzenes nav spējušas attīstīties tik ļoti, lai spētu sagremot Anrdoida lietošanu...

uz WP viss notika vienkārši un saprotami, jā ne tuvu perfekti, bet vienkārši un saprotami... es, laikam, atkārtojos... :tomato:

tad, kad es ar skrūvgriezi "salaboju" displeju savai Lumiai 735, nācās iepirkt ko svaigāku... pirmajā vakarā, pēc trešā alēna, jau sapriecājos, ka būs jauka kopdzīve ar jauno telefonu...

nākamajā dienā es sapratu, ka tomēr ne... labi, ka ir pieejamas alternatīvas perētājsistēmas...

snukurins
Pirms 43 minūtēm , CAP teica:

esaprotu, kas tev par problēmām ar Android

Nu pēdējais bija aizvakar kad aiz gara laika izdomāju ka varu taču izprintēt dokumentu arī no Android telefona.Printeris HP.Sākās ārprāc kurš beidzās ar došanos pie PC.Jāpiebilst ka pirms gada printējās,kaut gan arī caur pakaļu.

Otrs,Dahua app izstrādātāji visu ir sajājuši tik tālu ka vairs neviens no trim softiem normāli nestrādā.Sākumā viss gāja.Tagad tikai caur app kas saucas Easy viewer,kurš vizuāli ir Dahua sākuma softa 1:1 kopija.

Isti neatceros,bet bija kaut kāda tufta arī sadaļā kontakti/zvanu arhīvs/īziņas.

Ja es lejupielādēju failu tad man ir pilnas tiesības cerēt ka varēšu šo failu atvērt no mapes lejupielāde.

Nemaz nerunāsim par to ka ar failu varētu arī pa taisno manipulēt.

Ārprāta noslēgumā visam ir google nemitīgā velme saņemt no manis piekrišanu,,,tas biju es,, un ,,jums ir jauns paziņojums par drošību,,.

Edited by snukurins

nu.. kā saka.. sliktam dejotājam arī olas traucē ;)

neviena sistēma nav ideāla...

• Atbalstu 1

Mans pirmais bakstāmais telefons bija ASUS P535. Nākamais jau sekoja HTC Desire pirmais izlaidums. No tā laika esmu uzticīgs Android. Desire telefonam, kad pienāca atbalsta beigas, tad no XDA vilku tik custom rom un priecājos par jaunām funkcijām un iespējām jau vecā telefonā. Tas pats bija ar Moto G pirmo versiju. Ar Androidu pašu velnu var panākt. Piemēram esošajam UMI Super telefonam kaut kādā mistiskā veidā IMEI palika par 1111111111. Divu stundu laikā atradu kā var ar konsules palīdzību atlikt atpakaļ oriģinālo IMEI. Domāju, ja kas tāds notiktu ar kādu citu operētājsistēmu, tad tas telefons atrastos zaļā kastē, kur uzzīmēts ir gludeklis, bārdas mašīnīte, lampas, telefoni...

snukurins
Pirms 49 minūtēm , CAP teica:

sliktam dejotājam arī olas traucē

Aha.Izvēloties HP app printet dokumentus tiek piedāvāts>print PDF,print scaned dokuments,google draivs un dropbox.Word dokumentu nez kā var izdrukāt?un kurš ārprātīgais izdoimājis ka jāprintē tiko skanētu dokumentu?nu vismaz veltījis tam vesalu sadaļu.Depīlisms.Un kāda chuja pēc man būtu bijis vajadzīgs dropbox un gdrive.

Zin...

WP tiešām bija ļoti labs, it īpaši sākumā ar visu feisbuka un messendzer integrāciju sistēmā, kas ļoti noderēja kad kontaktiem visa info pati automātiski salikās un pārslēgšanas starp SMS un Messenger... Flīzes ļoti noderīgas bija un vispār, viss vnk strādāja .... Žēl, ka MS pieļāva kļūdu pārāk neiesaistoties aplikāciju izveidotāju atbalstà un tā ?

• Atbalstu 1

Jā, manuprāt, tas arī WP pa īstam nogalināja.. jo pats WP nebija slikts..

Kāds nezin, vai Whatsapp'a aplikācija nav kaut kā uzbakstāma uz Windows Mobile 6.5? Man viens (HTC HD2) vel ir ar tādu perētājsistēmu, ja jau reiz nekrofīlija, tad varētu pamēģināt.

Edited by Delphin

Diez vai darbosies. Vrubiļņiks pie Cukerberga, sen kā izrubīts. Uz 515 vacaps kā iebūvētā aplikācija, nekur nav pazudusi, bet nekas nedarbojas.

Māšuks
pirms 6 stundām , snukurins teica:

Tā rāda WP8 vai WP10?

WP10 man. Ik pēc kādasdienas tas logs izlec. Facebook un Messenger jau mēnesi neiet no App un pat no MS store pazudis.

snukurins

A,var jau būt,es neko tādu un internetu vispār kopumā telefonā nelietoju.Ierubīju tikai tad kad kāds prasa lai apskatos Whatsapp,Telegram un WIFI tūļus.

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Žēl, ka MS pieļāva kļūdu pārāk neiesaistoties aplikāciju izveidotāju atbalstà un tā

Galvenā kļūda bija tā ka tas bija viss par vēlu.Android un iPhone jau gāja uz urrā vairākus gadus iepriekš un vairākums  lietotāju lieto to pie kā pieraduši.Tas būtu tas pats kas tagad pārvilināt lielāko daļu uz Linux vai MAC no Windows.

• Patīk 1
Zin...

Windows phone dabuja ļoti lielu marketsheeru īstenībā tajā pašā UK un  Vācijā, ja nemaldos pat 15%, bet tad pilnīga aplikāciju ignorēšana noveda pie tā, ka cilvēkiem izbeidzas divu gadu kontrakts un viņi parskreja uz citu platformu, lai arī atsauksmes par pašu sistēmu visiem bija ļoti pozitīvas 

Edited by Zin...
e = d
pirms 2 stundām , Delphin teica:

vai Whatsapp'a aplikācija nav kaut kā uzbakstāma uz Windows Mobile 6.5?

Vacapam ir pc versija. Gan jau uz tā winmobile var uzlikt kādu vnc un tad piekļūt pie pc vacapa.

• Haha 1
Pirms 33 minūtēm , e = d teica:

Vacapam ir pc versija.

Vai ta? Kā es saprotu, vacapu iekš PC var dabūt tikai kā telefona «pagarinājumu» - vispirms ir vajadzīgs telefonā darbojošs vacaps, ko var piejūgt PC. Bez telefona PC nav nekāda vacapa.

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Bez telefona PC nav nekāda vacapa.

Pareizi saproti - pietiek ar to, ka telefonam (uz kura nr aktivizēts konkrētais caps) nav uz brīdi internets = Whatsapp's uz kompja WEB, jeb Desktop versijā auro "phone not connected". Kamēr truba neatgriežas online, tikmēr arī no WEB/desektop versijām neko padarīt nevari.

Edited by Delphin
snukurins

Meklē Windows phone recovery tools.  https://windows-phone-recovery-tool.en.lo4d.com/windows.Vismaz manējās trīs trubas 20minūtēs kā jaunas.

Atšķirībā no Android debīlismiem.Softs trubu pazina uzreiz,pats novilka vajadzīgo un 20 minūtēs iešuva WP pa jaunam.

Vienīgais mīnuss>tā kā manas trubas skaitās WP8 tad to arī iešuj,pēc tam jātaisa upgrade uz WP10.

Varbūt ir citi risinājumi bet es nemeklēju.

Edited by snukurins
Huan Kaktus

@snukurins nekas tur nebija par vēlu. Ja ne čupa ar MS idiotismiem - izstrādātāju čakarēšana, telefonu neatjaunošana uz nākamo versiju divas reizes pēc kārtas, versiju nesavietojamība, un vēl kaudze ar feiliem, būtu ļoti pat veiksmīga sistēma. Rezultātā paši nokāva gluži  labu OS, un līdzi parāva vēl vienu labu OS :(, kaut starts patiesībā bija labs nopietnas konkurences apstākļos.

Edited by Huan Kaktus
  • Patīk 1
darklight
2019.07.11. , 11:28, snukurins teica:

Ja es lejupielādēju failu tad man ir pilnas tiesības cerēt ka varēšu šo failu atvērt no mapes lejupielāde.

Visiem saviem telefoniem esmu varējis to izdarīt. Jāteic gan, ka samsungi un hujaveji man personīgā lietošanā nekad nav bijuši.

Kas attiecas uz Dahua programmētāju līkrocību - kā tur tieši Gūglis un Androīds vainīgs?

Atvainojos par fleimu!

snukurins
pirms 19 stundām , Huan Kaktus teica:

nekas tur nebija par vēlu.

Nu par WP normālu sistēmu var uzskatīt tikai sākot no WP8.Tātad 2013 gada.Kut gan pilnīgi lietojams tas kļuva tikai reizē ar WP10.Tātad 2016 gads.Tātad 5-8 gadus pēc pirmā iphone un 4-7 pēc Androida.

Nē,nu protams jau varēja vēl pagaidīt.

Zin...

Lietoju šo no wp7 laikiem... Sistēma tiešām bija galvas tiesu pārāka par citiem, bet nu... Ietiepība

• Patīk 1
Huan Kaktus

Dīvaini. Es bez problēmām šamo lietoju no 7 versijas, un androīds tanī laikā bija vienkārši gļukains mēsls, bet tu stāsti pasakas par to, ka WP neesot bijis lietojams :D

Edited by Huan Kaktus

Kopumā tas flīžu pasākums MS bija tīrī perspektīvs, kad iznāca WP7 (tas ir pirmais WP, ja ko nejaucu). Pēc ilggadējas agonēšanas un gļuku kalniem uz Windows Mobile telefoniem, WP bija kā pasaka. Vienīgi - kur rakstības suports LV (nezinu vai vēlākajās versijās ieviesa, bet WP7 100% nebija, kā labākajās Blackberry tradīcijās), tad arī markets bija trūcīgs, kas sākumā būtu normāli, bet tāds palika arī turpmāk... nezinu ko viņi tur nesadalija, vai kapēc tas neaizgāja, bet fakts - tas nav tapēc, ka pa vēlu sāka. Piekritēju bija daudz, ja vien MS būtu ieklausijies tajā, par ko tauta sūdzās un ko tā patiesībā vēlās.

Toties vini uzražoja Lumia 930 par ko daudzi bija fanā, pat ja to varēja sakarīgi pielietot tikai zvaniem.

Edited by Delphin

nu.. viena no MS kļūdām bija 7.x (7.5.) neupgreidošana uz 8.x... 8.x Lumia tajā laikā krietni pārsita android veiktspēju... bet labais vienmēr beidzas :)

• Patīk 2
Huan Kaktus
pirms 4 stundām , Delphin teica:

Vienīgi - kur rakstības suports LV

Ja atmiņa neviļ, tad jau WP7.5 atbalstīja latviešu valodu.

Pirms 14 minūtēm , Huan Kaktus teica:

tad jau WP7.5 atbalstīja latviešu valodu.

Ja pareizi atceros, nebija. Sākot ar WP8 tikai parādījās. Pirmie Nokia Windows tālruņi bija tieši ar 7.5, tajos latviešu valodas nebija.

pirms 19 stundām , vvv teica:

Ja pareizi atceros, nebija. Sākot ar WP8 tikai parādījās. Pirmie Nokia Windows tālruņi bija tieši ar 7.5, tajos latviešu valodas nebija.

Mūsu abu atmiņas tomēr ir pareizā versija. Ieslēdzu HTC HD7 (WP 7.5) ar LV reģiona uzstādijumiem - "Keyboard" listē LV nefigurē un defaulti nav nekādas LV rakstības.