Jump to content

Pieredze: Škoda Octavia, 1.6TDI, DSG


j@nis
 Share

Recommended Posts

Ha, paldies par norādi.
Man līdz šim tik benzīnnieki ir bijuši, nepiefiksēju, ka dīzeļiem tāda manta iztrūkst. Kas viņiem ir tā vietā sīku noieplūžu diagnostikai?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 18 minūtēm , usver teica:

Kas viņiem ir tā vietā sīku noieplūžu diagnostikai?

Halo! Tas taču ir dīzelis! Tas taču nebrauc ar 14,7:1 maisījumu. Esmu braukājis ar cauru starpdzesētāju, kad 1/2 turbīnas gaisa aizgāja atmosfērā. Jaudas nav, bet nekas neraustās, tāpēc liec mierā gaisa pieplūdes/ieplūdes. Tur miljons citu variantu, bet gaiss tur būs pēdējais.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Balta cepure
10 hours ago, AndrisBB said:

Aiz neko darīt pa vīkendu laikam būs jāpskatās degvielas filtrs, zinot kādi daiļdčibriki servisos strādā, pastāv iespēja ka neko nav nomainījuši :D

 

Es noteikti pārbaudītu degvielas filtru. Bija man ford mondeo 1.8tdci. Varēju likt tikai mann-filter vai knecht, ar pārējiem bija problēmas. Biju ielicis bosch, un nevarēju pēc tam siltu auto pielaist, nācās 30 minūtes gaidīt lai auto lektu, nomainīju uz mann-filter un vairs nebija problēmas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 55 minūtēm , _dunduks_ teica:
1 stundu atpakaļ, usver teica:

Short/long fuel trim paskaties - vai nav gaisa ieplūde

Turbo dīzelim? Tiešām?

Nav ne jausmas kas tie par fuel trimiem, pats neko tāpat visdrīzāk nedarīšu, tīri intereses pēc jautāju.

Jaunu filtru pasūtiju, bet tur arī nēesu pārliecināts, ka gribās pašam ar dizeli laistīties un smirdināties :D

 

Link to comment
Share on other sites

Tev grīdas plaksne jāņem būs nost, lai nomainītu to filtru visticamāk. Tā kā servisu vien vajadzēs 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vaitad tas nav tanī bundulī? 5 skrūves, varētu arī man būt pa spēkam.

 

img_0050-jpg.3418

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

To bunduli sauc par karburatoru, vajag nedaudz padauzīt uzmanīgi ar koka vai gumijas āmurīti, jo karburatorā ir pludiņš ar adatu, kas mēdz ieķīlēties, tādējādi samazinot degvielas padevi dzinējam, kas izraisa dzinēja bremzēšanu.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tas ir tas ko te video maina. Filtu jau no Amazona dabūju, tāka jānomaina vien būs.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok ok, vnk man abiem auto tas nav tik "vienkārši" un grīdas noņemšana ir jautrs process. Tāpat uzskatu, ka problēma ir pašā padevee nevis filtrā

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Droši vien jau ka nav pie vainas filtrs. Jāatrod tik kāds serviss pa ceļam, kurā iebraukt.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Nu tas ir tas ko te video maina.

Tikai nedari to stulbumu, ko tajā video, kad filtru pielej pilnu ar dīzeli. Var gadīties, ka ieskalosi to, ko iepriekšējais filtrs izfiltrēja un atstāja filtra traukā.

Ieliec filtru, vāku virsū un viss. Pareizi būtu ar kompja palīdzību filtru uzpildīt, bet ja nav, tad kādu brīdi var nākties pazāģēt starteri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AndrisBB

Izskatās ka problēma būs atrisinājusies pati no sevis, nav novērota jau nedēļu. Šodien servisā teica ka vienīgā kļūda kas redzama bij - low fueel pressure:

- Vainu filtrs bij sūdīgs (servisā saka ka bij mainījuši), var gadīties ka dirš un neko nenomainīja.

- Vainu Tesco supermārketa degviela (visulaiku pildījos tur), pagāsnedēl ielēju Shell un problēma nav novērota, varbūt sakritība.

- Vainu no braukšanas uz 7 stāvu pa spirāli stāvvietā, jo vienmēr tā raustīšanās bij braucot mājās pēc parkošanās tur.

 

Redzēs vai parādīsies atkal.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Vainu no braukšanas uz 7 stāvu pa spirāli stāvvietā, jo vienmēr tā raustīšanās bij braucot mājās pēc parkošanās tur.

Tad jau viss skaidrs. Tik lielā augstumā (7.stāvs) gaiss ir retināts un skābekļa ļoti maz, tāpēc degviela nesadeg motorā pilnīgi, bet tikai daļēji skābekļa trūkuma dēļ, un tāpēc dzinējs raustās.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vai es zinu kas tur par vainu. Neesu jau nekāds mehāniķis, lai tie domā un taisa, ja kautkas nav labi. Tik tāds novērojums ka vienmēr raustijās braucot vienā virzienā un vienmēr kad, kādā no pēdējiem stāviem :D

Tagad iet, tapēc pa lielam vienalga.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...