Jump to content

Mana datora plānošana!


lil_pastars
 Share

Recommended Posts

   Sveiki visiem, pirms pāris nedēļām sapratu, ka man vajag datoru, taču pats īsti neko par to nesaprotu, un tad es nejauši uzgāju šo saiti, redzēju, ka te ir daudzi ļoti izpalīdzīgi cilvēki, un nolēmu pastāstīt un pajutāt palīdzību.

   Tātad man ir ļoti ierobežots budžets, man ir jānopērk monitors un dators(pārējo nopirks vecāki). Datoram budžets ir apmēram 250eur un monitoram 125eur. Es ceru, ka jums ir kādas idejas!

   Es arī domāju, vai ir vērts nopirkt kādu lietotu datoru, un ielikt jaunu procesoru un videokarti?

   

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

A kur tu to procesoru iestumsi? Ja plāno sevi iepriecināt, tad OK, bet citādi tev vajadzēs jaunu māti+DDR jaunākas paaudzes....

Pa ~250sskā kaut ko var piemeklēt, kādu veco I5 paaudzi...

 

Link to comment
Share on other sites

lil_pastars

Paldies par atbildēm bet es pilnīgi neko nesaprotu ja jums nav grūti varētu te atsūtīt jūsuprāt labākos piedāvājumus??

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ieliec tepat sludinājumu, ka pa 375 drahmām pērc datoru ar monitoru, pieliekot klāt aptuvenos parametrus, vai vismaz mērķi - kam Tev tas dators, ko ar to darīsi.

Ja gribi jaunu, gan monitoru, gan kompi, tad laikam tomēr ir budžets nedaudz pa īsu, jeb Tavas prasības pret datoru ļoti zemas.

Link to comment
Share on other sites

Pa kādi ~400 varētu sakasīt jau kādu 3/5 ryzenu, kam būtu integrēta diezgan jaudīga videokarte ... 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

lil_pastars

Par atrašanās vietu es nekādā gadījumā neteikšu bet vai tās lietas pavilktu piem. fortnite un pubg.Es it kā saprotu ko tie nosaukumi nozīmē (skatoties yt?) bet es pilnībā nesaprotu kā salikt kompi nekad to neesmu darījis

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , lil_pastars teica:

Par atrašanās vietu es nekādā gadījumā neteikšu

 

Tad tev ar sludinājumu ar neviens nepalīdzēs, ja pat pilsētu grūti atklāt.

 

Kāds pavecāks I5 4gen komplekts lietots + GTX 1050ti, vēl arī SSD sanāks.

Un būs spēļu mašīna tavā budžetā, bet pieņemu ka Tev šie cipari neko neizsaka.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

parasti online spēlē lai kaut ko sasniegtu. ar tādu datoru kas vienkārši ļaus palaist PUBG spēlēt nav jēgas. datoram jāvelk ar 60+ fps

ja offline tad pietiek arī ar 30+

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , arturz teica:

datoram jāvelk ar 60+ fps

tā kaut kāda mūsdienu apsēstība? :D tāpat kā CS ar 150/200 fps :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

tā kaut kāda mūsdienu apsēstība? :D

 

ir atšķirība starp spēli online un offline. protams ja apmierina būt reitingu apakšā tad var arī ar 20-25 fps spēlēt

 

varētu arī 120+ bet monitors ārpus ts budžeta

Labots - arturz
Link to comment
Share on other sites

lil_pastars
Pirms 46 minūtēm , Stasss teica:

 

Tad tev ar sludinājumu ar neviens nepalīdzēs, ja pat pilsētu grūti atklāt.

Mans lūgums nebija lai kāds man datoru salikt, bet paldies par piebāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Esot cirvim nav jēga iet uz ss skatīties sludinājumus - ne sapratīs ko pērk, ne spēs pārbaudīt vai tiešām pērk to ko sludinājumā izlasīja, un pēc tam vel apvainosies uz šejieniešiem par to ka bojātu lūzni ieteikuši. 

 

Un ta nav mūsu problēma, ka nesaka pilsētu - droši var uzreiz ieteikt sludinājumus uzreiz no valkas, daugavpils un ventspils. Tak lai pats ņem un izbraukā visas nomales pēc visādām daļām un sīkumiem. Lai brauc kaut vai ar sabiedrisko transportu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , lil_pastars teica:

Par atrašanās vietu es nekādā gadījumā neteikšu bet vai tās lietas pavilktu piem. fortnite un pubg.Es it kā saprotu ko tie nosaukumi nozīmē (skatoties yt?) bet es pilnībā nesaprotu kā salikt kompi nekad to neesmu darījis

 

Palūdz kādu kaimiņu/draugu, kuram uzticies un kurš kko sajēdz no datoriem lai Tev palīdz ss.lv vai kādā datorsalonā to lūzni iegādāties. Ja neko no IT lietām nejēdz, tad šeit Tev neviens palīdzēt nevarēs. Vienīgi, ja nu kāds savu veco datoru var pa lēto notirgot.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...