Jump to content

Pasēju telefonu.


Stasss
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Pasēju vakar savu nolādēto (bet mīļo) androīdu, Samsungu.

Kā noteikt last location? Jo Samsung searcherī tādu neatrodu.. Tas ir maz iespējams, ja viņš jau izslēdzies, vai izslēgts?

Jo mana apziņa vakar izslēdzās tur pat kur aparāts..

Nekad neesmu pazaudējis aparātu, nav ne jausmas kā dabūt rokā.

 

(sorry par sadaļu, šodien nav nemazākās gribēšanas domāt, kur šādu var iebāzt. Admins bez apvainošanās lūdzu pārmet, ar manu pateicību) :)

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā caur Google maps un google (Android) acountu varēja kautko redzēt. Viens čoms vienreiz demonstrēja. Karoč, ieej savā akontā un tur parušinies.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu ja samsūds, tad samsūda kontā ir lìdzīga funkcionalitāte.

 

https://findmymobile.samsung.com

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Google Find My Device neko nedos, ja GPS ir izslēgts. Diemžēl attālināti neļauj ieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Google Maps - Menu kreisajā pusē - Jūsu laika skala
Bet nu, neko super gudru tur nerāda...

Link to comment
Share on other sites

Gps pofig, pēc bāzes stacijām rāda arī telpās, tā čekoju kur bērns ir. Jautājums vai opcija parādīt atrašanās vietu ir telefonā ieslēgta. 

Link to comment
Share on other sites

@itanium: klasiskajās nullēs? Tur nulles meridiāns un ekvators krustojas. Daudzām karšu aplikācijām tā ir defaultā vieta, pirms noķer ko konkrētu.

 

prime_meridian.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Telefons atradies, paldies kas centās, bet jautājums tomēr pastāv.. Kā, jo Location vienmēr ir ieslēgts? Vai ir iespējams redzēt pēdējo manīto vietu?

 

Tas tā tīri foruma meklētāju interesēs..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Čaļi, bez offtopica, ja tāds būs, tad klapēju ciet. 


Šņukur, laikam savā dzīvē neesi redzējis kārtīgu pārdozēšanu.

Es gan zinu cilvēku, kas bezapziņā nodzertā smadzenē pamostas citā kontinentā.

Es šoreiz tikai par ielām diemžēl interesējos..:)

Link to comment
Share on other sites

ir googlei tāda app.. "atrast ierīci", parādīs pie konta piesaistītās ierīces atrašanās vietu, ar nosacījumu, ka atrašanās vietas noteikšana ir ieslēgta :D

 

https://support.google.com/accounts/answer/3265955?hl=lv

 

jebkurā gadījumā linkā ir visa nepieciešamā info..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , itanium teica:

Location History ir jābūt ieslēgtam.

 

Location man nonstopā ir ieslēgts, bet kā to var redzēt?

Zinu ka vienu brīdi bija apps androīdiem, kur pēč location informācijas varēja redzēt kur tavs jebkurš čoms tusē, kad uzmet aci.

Toreiz nebija aktuāli, neiedziļinājos..


Pirms 1 minūtes , CAP teica:

ka atrašanās vietas noteikšana ir ieslēgta

CAPsi

šoreiz interesē tieši uz izslēgta. Last location

Link to comment
Share on other sites

NEKĀDI.. :D

 

tikai iesniegums policijā par zādzību, process un tad policija varēs pieprasīt operatoram info.. :D

 

 

te - https://www.google.com/android/find var pamēģināt paspēlēties.. 

ja nebūs šobrīd atrašanās vieta ieslēgta vai tel izslēgts, tad piedāvās pāriet uz laika skalu - https://www.google.com/maps/timeline?pb

kur arī varēsi čolēt pēdējās vietas...

 

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bļin, nu esmu redzējis sludinājumus ar last location.

Ja jau var redzēt ieslēgtos, tad kāpēc lai nevarētu pēdējās redzētas vietas?

Link to comment
Share on other sites

es tev linkus iedevu..lai redzētu ir jābūt arī zināmiem priekšnosacījumiem.. viss nav tik vienkārši :

 

https://support.google.com/accounts/answer/6160491?hl=lv

 

tajā find linkā man parādīja pēdējo vietu, kur mans phonis bija, kad ieslēdzu atrašanās vietas.. :D šobrīd izslēdzu..

 

Kaut kā jau strādā, bet ne perfekti.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es divas reizes pakāsu telefonu. Pirmajā reizē aizbraucu uz mājām caur googli atradu aptuveno vietu. Tā izrādījās sporta zāle - bija izslīdējis no kabatas. Otrajā reizē līdzīgi. Attopos, ka man nav telefona. Noskaidroju, ka darba WC nebiju paņēmis.Tā lieta strādā. Ja ir galīgi kritiski, tad var telefonu caur savu google kontu bloķēt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zoom teica:

Tā lieta strādā

ja ir iespējota atrašanās vietas noteikšana :D (arī vēsturiski)

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Džeki, jūs vislaik par vienu. Protams ka es redzu savu telefonu, kur viņš ir, ja ir ieslēgts.

Bet es prasīju, ja viņš ir izslēgts, vainu savas bezspējīgās situācijas izziest uz kāda akmeņa, ceļa, hvz, vai nosperts un izslēgts.


Atslēgas vārds - LAST LOCATION

Link to comment
Share on other sites

Nu bet loģiski. Ja nebūs iespējots mašīnas motors tu nekur neaizbrauksi. Ja ir paranoja, ka Tramps izseko un noklausās, tad telefonu vispār nav jālieto. Savs sarunu partneris jāuzaicina divvietīgā laivā jūrā 10km no krasta :D  P.S ieteicams abiem būt plikiem, lai lielāka uzticība vienam otram.

Labots - Zoom
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Zoom, nu nevajag. Nu tiešām nevar iebraukt kontekstā?

 


Pirms 9 minūtēm , CAP teica:

ja ir iespējota atrašanās vietas noteikšana :D (arī vēsturiski)

 

Vot šito arī gribu dzirdēt, vēsturiski... Jo ja viņš ir pajāts un izslēgts, tad protams ka pat FBI viņu neatradīs..:D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

 Atslēgas vārds - LAST LOCATION

Nu tak tev pateica - location history. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

Džeki, jūs vislaik par vienu. Protams ka es redzu savu telefonu, kur viņš ir, ja ir ieslēgts.

Bet es prasīju, ja viņš ir izslēgts, vainu savas bezspējīgās situācijas izziest uz kāda akmeņa, ceļa, hvz, vai nosperts un izslēgts.

 

Ja telefons ir izslēgts (sapists/tukša baterija/whatever), tad viņu nevar atrast, jo procesuāli GPS ir izrubīts.

Nezinu, kā un cik tālu ir aizdomājušies/tikuši androtelefonu ražotāji (vai arī pati google), bet apple par šo jau laiciņu atpakaļ cēla brēku un solijās, ka pie nākamajiem apdeitiem un telefoniem šī fīča, ka priekš GPS būs atsevišķs enerģijas avots, tiks uzražota/iestrādāta un praksē darbosies. Cik tālu viņi ir tikuši - nezinu, un esmu par slinku meklēt un iedziļināties.

 

a ja tev samsūds nerāda, kur pēdējo reizi telefons tika manīts, tad značit tavs samsūds ir sūds!

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 6 minūtēm , Tuubijs teica:

GPS būs atsevišķs enerģijas avots

tad jau priekš mobilā interneta arī jābūt elektrībai vai wifi. lai telefons var ziņot kur tas atrodas. Gribētos zināt cik rij tāda lieta.

Link to comment
Share on other sites

Vairumā gadījumu problēma ir lietotājā, kurš nemāk atrast vai izmantot pieejamo funkcionalitāti. Šeit, piemēram, konkrēti redzama akūta nespēja izprast biedru sniegtos padomus, kuros ir visa nepieciešamā informācija.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

apple par šo jau laiciņu atpakaļ cēla brēku un solijās, ka pie nākamajiem apdeitiem un telefoniem šī fīča, ka priekš GPS būs atsevišķs enerģijas avots, tiks uzražota/iestrādāta un praksē darbosies

Un ko tas dos ja pats telefons noteiks savu atrašanās vietu, ja nedarbojoties GSM modulim tas nespēs paziņot šo vietu tālāk saimniekam ... galīgi nevajadzīga fīča...

Link to comment
Share on other sites

nu šitādus jautājumus man neuzdodiet, ne es apple strādāju, ne pārstāvu. vienk. saku to, ko savā laikā viņi paši bij teikuši, ka tāda fīča kkad būs.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

CSI ir labāka kvalitāte. Tur viņi var arī noteikt pēc acu zīlītēm, kad pēdējo reizi esi bijis čurāt :D 

Link to comment
Share on other sites

Bija man gadījums kad pakāsu savu samsūdu bez protams atrašanās vietas noteikšana bija izslēgta un mob dati arī

Venīgais ko varēju darīt konstatējot ka pakāsis caur savu acontu šifrēt mob un datus un uzlikt paziņojumu uz ekrāna par telefona īpašnieku cerībā kad atradējs viņu pierubīs kādam wi-fi tīklam bet tā arī tas mob aizgāja neceļos

I neko nobirdināju pāris asaru un devos pēc jauna mob uz bodi ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , gromix teica:

Bija man gadījums kad pakāsu savu samsūdu bez protams atrašanās vietas noteikšana bija izslēgta un mob dati arī

Venīgais ko varēju darīt konstatējot ka pakāsis caur savu acontu šifrēt mob un datus un uzlikt paziņojumu uz ekrāna par telefona īpašnieku cerībā kad atradējs viņu pierubīs kādam wi-fi tīklam bet tā arī tas mob aizgāja neceļos

I neko nobirdināju pāris asaru un devos pēc jauna mob uz bodi ?

Man laikam identiska situācija. Bija ceļojis pie kāda svešinieka. Bet kad sāka čekot, saprata ka nav jēgas, jāatgriež īpašniekam..:D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Apskatījos to timeline - google par mani visu zina - kur un kad es esmu bijis...  Njā.... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...