Jump to content

Pērku lietotas laptop baterijas ar 18650 elementiem


Rainis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Pērku lietotas laptop baterijas 569098648_batt(Copy).jpg.86ce2ce48c258d991b185e900acd2cd7.jpg

 

kurās iekšā ir 18650 elementi4012926_186(Copy).jpg.d5ceaa5012f2559630dd7bb5ea19d8bb.jpg

 

~5eiro gabalā.

Nepieciešamas kādas 2-4 gab.

Labots - Rainis
Link to comment
Share on other sites

Ir domāts laptop baterijas, kurās iekšā atrodas šie elementi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jema arī padeva NTG saiti uz 18650 baterijām. Viņiem ir plašs bateriju klāsts, Sony, LG vai Panasonic. Lietotās ņemt par tādu cenu nav izdevīgi, ja vien cena domāta par visu baterijas bloku.

 

EDIT: Elektrizēsi velo?

Labots - Faustit
Link to comment
Share on other sites

Cenu protams esmu norādījis par baterijas bloku, kurā ir šie elementi.

Nepieciešamas Powerbankiem un lukturīšiem.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir jēga ņemties ar nojātiem elementiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes nav tik traki, lielai daļai no elementu grupas saglabājusies pietiekama ietilpība.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Rainis teica:

Pēc pieredzes nav tik traki, lielai daļai no elementu grupas saglabājusies pietiekama ietilpība.

Arī uzodis...:),protams  ka nav tik traki parasti ja nosprāģi tad  no 6 vienumiem  viena  kas boja visu  gaisu,to apmainot portiks atkal  rullle,vainu pievāc 5 elementus izmanto kur citur!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāds ir ņēmis tajā ntg un patestējis, tiešām tik lēti un lielās strāvas, jo laptopos mazie 4-7a sūdeļi ir.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Tieši 18650 pie NTG neesmu pircis, bet dažāda veida ladējamus AA, AAA un lādētājus tur esmu pircis. Kopumā arī rodas iespaids, ka šādu preču sortimentā šie cērt zivi un sūdus netirgo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Anonīms Alkoholiķis

Man daugavpilī ģerevņā ir ap padsmit baterijām. Tikai tev pašam būs jābrauc pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

2018.12.28. , 11:49, Rainis teica:

Cenu protams esmu norādījis par baterijas bloku, kurā ir šie elementi.

Nepieciešamas Powerbankiem un lukturīšiem.

 

Nav bail nosvilināt hāti lietojot vecas šūnas bez aizsardzības? Vai arī vēlme izniekot vismaz dienu testējot katru atsevišķi?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Risks pastāv vienmēr un visās lietās, izklaides pēc var arī noziedot vienu dienu :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ir jau izkomplektētas laptopu baterijas, elementi notestēti ar intelģento lādētāju, kas tos arī notestē uz ietilpību. Ja vēl vajag, vari uzmest PM, ir liekas, drusku vairāk ielasīju kā DIY vajadzēja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Rainis locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...