Jump to content

Volvo V50 orģenālais CD atskaņotājs?


oto oto
 Share

Recommended Posts

Nevar saprast vai tas CD atskaņotājs ir pa galam  vai  mēs nemākam palaist!

Pēc būtības kas tur ko nemācēt,ievadam CD kurš ierakstīts ka parastais Audio CD formāts,ierakstīts 10X ātrumu.Ievadot iekārtā vaidzētu automātiski atskaņot,bet tā nenotiek!

Ja kādam ir Volvo varbūt māk ko teikt ,varbūt  javeic kādas manipulācijas lai skanētu....!?

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Nečakarē prātu, paņem oriģinālu un paskaties kas notiek!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

Nečakarē prātu, paņem oriģinālu un paskaties kas notiek!

Tur jau tie mēsli ka nav  pie rokas neviens orģenāls

 

 

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Vai orģinālo rūpniecisko disku lasa?

 

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Vai orģinālo rūpniecisko disku lasa?

Ivadot CD parādas uzraksts Oldbar

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Mēdz būt ka rakstītos ņem ar grūtībām!

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi ar orģinālo disku, citu variantu nav. Rakstītie diski jo brendīgāks atskaņotājs, jo sliktāk lasās. Vispār mūsdienās klausīties autiņā diskus, nu tas jau ir retro.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , jema teica:

Mēdz būt ka rakstītos ņem ar grūtībām!

Tas aparāts  nemaz nemeiģin ko nolasīt,ievad  disku un  displejā parādas "CD Oldbars"  uzraksts! Ko tas nozīmē nezinu!?

 

 

Pirms 12 minūtēm , Didzis teica:

Pārbaudi ar orģinālo disku, citu variantu nav. Rakstītie diski jo brendīgāks atskaņotājs, jo sliktāk lasās. Vispār mūsdienās klausīties autiņā diskus, nu tas jau ir retro.

Vot  vot tur jau tā lieta,tā nav mana velme,bet  cilvēks kurš vēlas kvaletāti izbraķējot  visus FM  modelātorus!

Un otrs ka  siem Volvo nevar  ta vienkarši ielikt  citu iekartu,ķipa  pazūdot informācija no paša auto,ja baigi  gribot tad  liela lodēšana,karoč  ķēpa!

Nujā jaatrod kāds orģenāls un tad jameiģin!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

kāds maģis tev tur? 603 vai 803?

pirms 4 stundām , oto oto teica:

a vienkarši ielikt  citu iekartu,

muļķīb!

pirms 4 stundām , oto oto teica:

jameiģin!

nu pamēģin!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Didzis teica:

Pārbaudi ar orģinālo disku, citu variantu nav. Rakstītie diski jo brendīgāks atskaņotājs, jo sliktāk lasās. Vispār mūsdienās klausīties autiņā diskus, nu tas jau ir retro.

Pats tu retro. Man autiņā kasetes skan. 

Pirms 14 minūtēm , AlCohol teica:

kāds maģis tev tur? 603 vai 803?

Tas ir V50. Tur ir standalone CD lasītājs. Bet prot viņš spēlēt rakstītos diskus. Verbatim ripulis, iespējami mazs ātrums, Audio CD formāts un uz priekšu! Aizies grabēdams.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , raivix95 teica:

Pats tu retro. Man autiņā kasetes skan

Nē nu ir cilvēki kuri ar zirgiem braukā un pie sveču gaismas dzīvo.  Kompaktdiski kā audioformāts faktiski ir miruši.

Link to comment
Share on other sites

Didzi, visu cieņu Tev,  bet kādus, Tavuprāt, informācijas nesējus izmanto mūsdienās, ja ir vēlme automobīlī  dzirdēt muzīku, teiksim plašākā diapazonā par mp3@320kHz ierakstītu?

Nav nemaz tik daudz to auto galvu (neiet runa par totāliem čainacrapiem), kas gremo losless kodekus aļa .flac etc. no usb perifērijām.. Manuprāt, .cda formāts vēl nav zemē norokams.

 

Un, kā izskaidrosi, ka divdesmitgadīgs, vizuāli nojāts 1DIN Becker Traffik Pro (xxxxx) sākas no 100eur un uz augšu??! :P

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

CD, protams, nav nekur jāmet, bet FLAC no USB vai SD tagad lasa jau Pioneer un Kenwood no jauni 45 EUR. Un automašīnā "plašāks diapazons" par MP3 spējām ir īpaši naiva tēma! ;)

Bet autoram, domāju, problēma ir tajā, ka aparāts ir orģanālais...

Labots - Inspektors Caps
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Pioneer un Kenwood no jauni 45 EUR

Tak pērc nost, krāmē iekšā un klausies laimīgs!  Skrūvpistoli arī, mļeģ, VAR pa  12eur nopirkt JAUNU, un ar garantiju.. Nez kādēļ citas maksā 300+?! Visticamāk, ka  sūdīgs mārketings.

 

P.S. Visas nelaimes ir no salīdzināšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , AK-47 teica:

ja ir vēlme automobīlī  dzirdēt muzīku, teiksim plašākā diapazonā par mp3@320kHz ierakstītu?

Es  esmu MP3 nīdējs, bet nu autiņā principā nevar labu stereo dabūt un teiksim 24bit98kHz tur nafig nevajag. Galu galā ar autiņu pārvietojas lai aizbrauktu no punkta A uz punktu B, nevis lai baudītu mūziku. Mūzika ir jābauda mājā uz labas steriosistēmas,   bet autiņā pilnīgi pietiek ar MP3.

 

Pirms 46 minūtēm , Inspektors Caps teica:

CD, protams, nav nekur jāmet

Neviens jau nesaka,  ka diski jāmet miskastē, bet tas, ka tiem iestājies norieta laiks, ir fakts. Man pat bail rēķināt, cik vienā 64GB fleškā saiet nekompresētu audiodisku. Nekādas mehānikas,  nekādu putekļu uz lāzera, nekādas disku mainīšanas un skaņa tieši tāda pati kā no CD. Tādu konkurenci neviens disks nevar izturēt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Didzis teica:

Nekādas mehānikas,  nekādu putekļu uz lāzera, nekādas disku mainīšanas un skaņa tieši tāda pati kā no CD.

Bet neinteresanti bez gala. Piekritīsi taču?

Link to comment
Share on other sites

Tieši auto lielākos pārbracienos ir sanācis noklausīties vislielāko daudzumu no pēdējo gadu albūmiem... 99% mp3 ;) Mājās pārsvarā rullē radio, jo ir vēl papildus trokšņi u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , M@R$$ teica:

Mājās pārsvarā rullē radio, jo ir vēl papildus trokšņi u.t.t.

Nē man patīk, braucošā grabošā autiņā Tev klusāk kā mājās? Kādā trakonamā Tu dzīvo?

 

Pirms 11 minūtēm , raivix95 teica:

Bet neinteresanti bez gala. Piekritīsi taču?

Laikam savu uz CD esmu atspēlējis, lāzerus tīrijis,  regulējis, mainijis un satraucies koncerta laikā, ka tiki kāds neuzsit pa galdu un skaņa nepārlec. Es ar CD sāku, kad vēl  nebija iebūvētas skaņas buferēšanas sistēmas. Nekā interesanta es tai nodarbē nesaskatu. Tagad palaid failu un bēdu nezini.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
1 stundu atpakaļ, AK-47 teica:

Visas nelaimes ir no salīdzināšanas.

Jo tad sabrūk ticības pamati... :D Es esmu pret lētajiem sūdiem, bet... Pirmkārt, CD mehānisms ir liela daļa no automagnetolas cenas. Otrkārt, tas arī palielina korpusu un jaunie maģi ir mazāki (samazināts dziļums), kas arī samazina izmaksas. Treškārt, ekrāni, CPU, DSP un DAC mikroshēmas ir tā attīstījušās tā, ka tas, kas gadus 10 atpakaļ maksāja labu naudu, tagad ir tikai nedaudz dārgāks par galīgu sūdu. Rezultāts ir tāds, ka Tavs Becker nepārsitīs to lēto Pioneer. Konkurēt varētu vienīgi, ja Tev ir kāds krutā gala Blaupunkt, Alpine vai kas tāds, kas savulaik maksājis palielu naudu. Visas nelaimes ir no nezināšanas kombinācijā ar pārliecību!

 

Pirms 25 minūtēm , raivix95 teica:

Bet neinteresanti bez gala. Piekritīsi taču?

Ja ir disku bakstīšanas fetišs, tad jā. Personīgi man liekas interesantāk, ja varu ātri un bez tehniskām problēmām uzlikt to, ko vēlos, un tad pievērsties mūzikas baudīšanai un/vai citām patiešām interesantām lietām.

Labots - Inspektors Caps
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu nelietis, izmantoju iebūvētu Bluetooth un Spotify, necienu savas ausis...

Bet tā, autor, palaid kādu lāzera tīrīšanas disku ja pie rokas, moska tas aparāts nav mūžību izmantots

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Pirms 39 minūtēm , Didzis teica:

Man pat bail rēķināt, cik vienā 64GB fleškā saiet nekompresētu audiodisku.

Pabiedēšu... :D Galīgi rupji rēķinot var pieņemt, ka 64. Bet, padalot ar 0,7 GB, gan dabūsim ~90, ko FLAC vidēji dubultos uz ~200. Un lielākā daļa jau nav ne tuvu pilni... :D

Link to comment
Share on other sites

Auto ar MP3 320kbps ir pat gandrīz par daudz, ja vēl ņem vērā, kādas ir lielākā daļa auto audio sistēmu. Tas pat varbūt ne trakākais, bet tas, kā tās noregulētas. Liela daļa vienkārši pirmo reizi ieslēdzot, atrod bass boostu, basu, trebli, un to visu sagriež uz max. Un tad iestājas audio nirvāna.

 

pirms 9 stundām , AK-47 teica:

Un, kā izskaidrosi, ka divdesmitgadīgs, vizuāli nojāts 1DIN Becker Traffik Pro (xxxxx) sākas no 100eur un uz augšu??! :P

Pamatā tāpēc, ka tas labi iederas daudzos VS auto. Protams, daudziem lomu nospēlē arī nostaļģija. Jā, savā laikā tas tīri labi skanēja. 

Mūsdienās žiguļiem arī cena jau diezgan augsta. Vai tas to padara par baudāmu auto, nu nezinu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Didzis teica:

Nē man patīk, braucošā grabošā autiņā Tev klusāk kā mājās? Kādā trakonamā Tu dzīvo?

Nevajag braukt ar žiguli vai daciju, tad jau būs OK ;) 

P.S. Mājās nav ne laika ne velmes kaut ko klausīties, ir daudz citas izklaides ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...