Jump to content

Pērku āra POE IP kameru ar (2.8mm) 50-60 eur


janisis
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri.

 

Meklēju āra kameru, ideālā variantā hikvision, dahua, bet aplūkošu arī citus variantus.

 

Galvenie raksturlielumi: 2.8mm objektīvs, auto-iris, poe, IR, FullHD, onvif atbalsts

(pa lielam, kas arī ir standarda kamerām, kaut cik mūsdienīgām)

 

atkarībā no kompektācijas 50-60 EUR

Link to comment
Share on other sites

Paldies. Ir kāda pieredze ar šo brendu? Īsti nevar video piemērus atrast diena/nakts. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , snukurins teica:

To pirmajā linkā ar kupolveida stiklu es noteikti neņemtu.

 

 

Dahua un Hikvision par tādām naudām var dabūt tikai HDCVI kameras.IP jāpareizina ar vismaz divi.

 

Te jau iet runa par lietotu.

 

Pašam nospīdēja veiksme un vienu jaunu IP Dahua paņēmu iveikalā pirms pusgada pa 65 eur, kura tagad maksā virs 120 eur. Tāpec cerība pastāv :)

 

Skatījos arī tās HiLook, viss it kā ok, bet nav auto-iris, un mēļo, ka diez ko nelabi uzvedas pie apgaismojuma maiņām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , janisis teica:

Paldies. Ir kāda pieredze ar šo brendu? Īsti nevar video piemērus atrast diena/nakts. 

Esmu vairākos objektos salicis. Kruta ruta. Viss notiek. Lēti un labi!


Pirms 4 minūtēm , janisis teica:

Te jau iet runa par lietotu.

 

Kam tev lietota, ja pa <60eur var nopirkt jaunu, ar garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Ronalds teica:

Kam tev lietota, ja pa <60eur var nopirkt jaunu, ar garantiju?

 

Lietota un labāk nokomplektēta, nekā jauna ar mazāk opcijām.

 

Varbūt ir vērts pamēģināt https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1494&amp;ELEMENT_ID=22706

 

vai labāk ko šādu:

 

http://www.drosibai.lv/product/ip-kamera-hilook-ipc-b140h-28mm.html  ?

 

@oto oto paldies, bet jau esmu mēģinājis ķīnas nobrand kameru. Pa lielam, kvalitāte tāda pati, kā mulāžas kamerai :)

Labots - janisis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , janisis teica:

kvalitāte tāda pati, kā mulāžas kamerai :)

Tur nu tu vecīt smagi kļūdies,kvalitāte pat labaka nekā  brenda 2MP,bet problēmas ar  jūtibas sensoriem un  signalaizacījām....Man personīgi gadus 3 cauri dienakti  griežas ķīnas ražojumi loti apmierināts ... Visas pirktas par 30 ero gabalā,atēla ziņā viss apmierin!Ja nevaig nekādus kustīb sensorus tad  super,ja vaig tad mājas reģistrātoram stingri jasakrīt ar kameras softu,pretēji vis strādās nekorekti! Ja mājas reģisratorām ir XMEye tad kamerām arī vēlams XMEye,atēlu rādīs visas,bet ar šūtās citu softu,kamera atsakaņošas režīmā būs nekorekti laiks ar laika grafiku,nakts režīms atskaņošies x1 paatrinājumā un to višu  parkstīt atalināti no telefona vispar briesmas!Tādi vot mīnusi ar ķīnas dazadu softu kamerām,ja visu šo zin  smuki vis sabalansēts ar  reģistrējošo iekārtu,vis rukā  korekti!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , oto oto teica:

Tur nu tu vecīt smagi kļūdies,kvalitāte pat labaka nekā  brenda 2MP,bet problēmas ar  jūtibas sensoriem un  signalaizacījām....Man personīgi gadus 3 cauri dienakti  griežas ķīnas ražojumi loti apmierināts ... Visas pirktas par 30 ero gabalā,atēla ziņā viss apmierin!Ja nevaig nekādus kustīb sensorus tad  super,ja vaig tad mājas reģistrātoram stingri jasakrīt ar kameras softu,pretēji vis strādās nekorekti!

 

varbūt nenoveicās, bet šaubos, ka pa 30 eur, var dabūt ko labu no ķīniešiem. Ir 30 eur  https://ru.aliexpress.com/item/MISECU-2-8mm-Vandalproof-H265-H264-48V-POE-Camera-1080P-960P-720P-Onvif-P2P-Motion-Detect/32818878108.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.313633edcPwoEM 2.8 mm FullHD poe. vairāk velk uz 720p, gaismas kompensācija zemē metama, nakts redzamība tik trokšņaina, kā sniegs. Pēc nedēļu, divu lietošanas bilde pazuda, hwz kas notika. Un iebūvētais softs arī pabriesmīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , janisis teica:

Lietota un labāk nokomplektēta, nekā jauna ar mazāk opcijām.

 

Esmu licis arī hkvision un dahua. Nekādu būtisku atšķirību no uniview. Fīčas +/- tās pašas.

 

Var ņemt to mehānisko zoom kameru. Es gan ņemtu 4mpix kameru. 


Pirms 14 minūtēm , oto oto teica:

kvalitāte pat labaka nekā  brenda 2MP

Esmu  daudz ķīnas hlamus, nekam nederīgus redzējis.. Nevienam neiesaku! Ja tepat var dabūt labu kameru pa 50-60 eur, ar garantiju, neredzu jēgu eksperimentēt, lai saprastu ka kārtējie 30 eur par hlamu izmesti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , janisis teica:

nakts redzamība tik trokšņaina, kā sniegs.

Jā talab jau jaskatās  ķinietis ar  SONY matricām!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

 

Var ņemt to mehānisko zoom kameru. Es gan ņemtu 4mpix kameru. 

 

viņiem kā 2.8mm 4mpix, tā cena x2 :)

Link to comment
Share on other sites

+1 par Uniview. Cena krietni zemāka nekā līdzvērtīgām Dahua un Hikvision kamerām un līdz šim nekādu problēmu. Nav vērts riskēt ar visādā ziņā kreisiem noname brendiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Ronalds teica:

Esmu licis arī hkvision un dahua. Nekādu būtisku atšķirību no uniview. Fīčas +/- tās pašas.

 

Var ņemt to mehānisko zoom kameru. Es gan ņemtu 4mpix kameru. 

 

 

Esmu  daudz ķīnas hlamus, nekam nederīgus redzējis.. Nevienam neiesaku! Ja tepat var dabūt labu kameru pa 50-60 eur, ar garantiju, neredzu jēgu eksperimentēt, lai saprastu ka kārtējie 30 eur par hlamu izmesti.

 

Tā jau  ir it sevišķi   ja iet runa par nakts rezīmu,kājau  tecu pirmais jaskatās kamera ar sony matricu...un uzgaju vienu kīnās pardēvēju  kurs  saucās  "Gadinan" 3 kameras ideālas nakts redzamība,4  gan iesmērej  bez sony matricas,tad gan  nakts redzamība sniegaina!Nu neko izārdīju  un pierādīju ka nav kā aprastā  minēts,adeva naudu,bet kamera kalpo!

Tas tā,man izdevīgāk no ķinās pirkt neka  te  par  kurjēr kosmosu maksāt!  Nevaig aizmirst ka Rīga nav Latvija!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...