Jump to content

Metāla durvju aiļu nomaiņa bloku mājā .


Fēniks
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vai Likumīgi atļauts mainīt durvis ar metāla ailēm bez saskaņošanas ar būvaldi ? Konkrēti bloku māja 602 sērija. Gudrās galvas varētu pastāstīt kāda mārutka pēc vispār tās dzelzs ailes lika psrs laikā ? 

Link to comment
Share on other sites

Es vienam dzivoklim ari gribeju tas ailes mainit .bet nu baigā nemšanās,+ tur plānas sienas..nekādas standarta durvis tur neieliksi...beigās .vienkārši notīrīja to rāmi, nogruntēja,nokrāsoja+ pašas durvis nošpaktelēja un nokrāsoja..+ jauna smuka furnitūra .izskatās labi . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai runa par vannasistabas durvīm? Ja tā, tad vannasistabas bloku veselu ielika. Tās ailes iebetonētas sienā jau rūpnīcā. Ja traucē, maini. Tāda sīkuma dēļ traucēt būvvaldi...

Link to comment
Share on other sites

Jāsaskaņo bija nesošās sienas pārbūve. Iekšdurvīm nav problēmu. Man koļega mainīja 602. ārdurvis, tika izgiezts viss metāla rāmis utt.Ielika durvis mazliet platākas, pa 5cm uz katru pusi un arī saskaņot nevajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Net teica:

Jāsaskaņo bija nesošās sienas pārbūve. Iekšdurvīm nav problēmu. Man koļega mainīja 602. ārdurvis, tika izgiezts viss metāla rāmis utt.Ielika durvis mazliet platākas, pa 5cm uz katru pusi un arī saskaņot nevajadzēja.

Vispār jau jebkuras sienas pārbūve/likvidēšana ir jāsaskaņo. Ar nesošajām vēl sarežģītāk, tur vajadzēja ekspertu atzinumu un projektu.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Sienu pārbūve un durvju nomaiņa tākā ir pilnīgi dažādas lietas. IMHO mainot durvju ailes (un durvis) iekštelpās nav nekas jāsaskaņo. Problēma tur cita - tās metāla ailes tur ir ietaisītas nāvīgi pamatīgi - tiešām domā, ka tas atmaksājas? Es teiktu, ka tā ir priekšrocība - nekas neļurkājas, 100% stabils pamats priekš jaunām durvīm. Vienīgā problēma - pasūtīt durvis pēc izmēra un smuki apdarināt tās ailes.

Ārdīt to visu ārā un likt mūsdienu skaliņu-kartona tipa sūdiņus - Quo vadis?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gandrīz piekrītu biedram vebkamera ,tikai lai uztaisītu pēc pasūtījuma durvis ,priekšs gatvām ailēm varētu būt diezgan sālīti.Un atrast atiecīgos meistarus kas izgatavos durvis priekš vecām ailēm.

Link to comment
Share on other sites

metāla kārba daudzās vietās ir šķibi ieliktas, un ieliekot jaunu durvi vecajā kārbā nav diez ko labs skats.

Izņemt veco kārbu nav sarežģīti, tāpēc ieteiktu to darīt.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kaads teica:

metāla kārba daudzās vietās ir šķibi ieliktas, un ieliekot jaunu durvi vecajā kārbā nav diez ko labs skats.

Izņemt veco kārbu nav sarežģīti, tāpēc ieteiktu to darīt.

 

Nu ja jau tikai kārba būtu šķība...

Bieži vien viss vannasistabas bloks ar sienā iestrādāto metāla durvju kārbu tika šķībi ielikts, kāds pusķieģelis stūrī pakritis.

Kolēģim tā bija pie "Minskas" kooperatīvajā mājā. Skatoties no ieejas durvīm cauri istabai varēja lieliski redzēt atšķirīgos kārbu leņķus.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , Insekc teica:

 

Nu ja jau tikai kārba būtu šķība...

Bieži vien viss vannasistabas bloks ar sienā iestrādāto metāla durvju kārbu tika šķībi ielikts, kāds pusķieģelis stūrī pakritis.

Kolēģim tā bija pie "Minskas" kooperatīvajā mājā. Skatoties no ieejas durvīm cauri istabai varēja lieliski redzēt atšķirīgos kārbu leņķus.

taču tinieties prom no tām grūstošajām būvēm ....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Insekc teica:

Bieži vien viss vannasistabas bloks ar sienā iestrādāto metāla durvju kārbu tika šķībi ielikts, kāds pusķieģelis stūrī pakritis.

Man Lietuvietī arī tā bija, ok, ne tik traki, bet tomēr. Viss bloks tika sadalīts gabalos un izsviests ārā. 4 cm sienas, kādas bija tam blokam, protams, vietā nenāca, tāpēc nedaudz platību jau sanāca zaudēt.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Es vannasistabai un tualetei tos rāmjus izfleksēju. Citu variantu nebija, jo sienas bija tik šķības, ka pēc taisnošanas kļuva trīsreiz biezākas. Nākamreiz laikam neņemtos vairs ar taisnošanu, bet dauzītu visu nafig ārā un būvētu no jauna.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...