Jump to content

Pērku min 32''-43'' TV līdz 300eur


Ronalds21
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vēlējos iegādāties TV, bet manam budžetam i-veikalos mazliet pietrūkst. Tātad  - varbūt kādam ir plāns uz ziemassvētkiem iepirkt jaunu TV un es labprāt apsvērtu domu iegādāties lietotu TV bez jeb kādiem defektiem. It īpaši bez nekādām slēgšanās ārā problēmām un HDMI porta gļukiem.

Vēlams būtu ar Smart TV
Atrašanās vieta - Rīga.

Plānoju +/- ap decembri iepirkt. Nekur neskrienu :)
Kad būšu kaut ko iegādājies, tad pierakstīšu :)

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

Ronald, tajā budžetā tāda izmēra lietotu LED ar smartu var iekļauties. Ja nu vienīgi nav kādas superduper īpašās vēlmes.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

@DeEK Dodu priekšroku 40'', bet 40'' ar smart TV zem 300eur ir mazliet par īsu skatoties 1a.lv. Mani kait kādi Hitachi, sharp un panasonic lielo uzticību nevieš (Varbūt es ļoti maldos). 
Par 32'' lietotu gan es maz vēlētos dot.

Tikko ss'ā vēl ielika šodien par 190eur samsung ue40j5202, kas ir, manuprāt, ir ok cena. :)

 

Edit. Nu vispār jā.. laikam manā cenu kategorijā tomēr var nopirkt NORMĀLUS TV zem 300, bet tie gan bez smart TV būs. Varbūt pat īsti nevajag to smart, jo, cik zinu, tad principā visiem TV viņš karās bieži (mana pieredze).

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

eh.. ja vien manī nebūtu žmogs.. un būtu tiešām reāla vajadzība :D varētu tikt vaļā no sava "vecā" tv :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Ronalds21 teica:

Tavuprāt

Konkurence spiež, protams ne tādos apmēros ka USA, bet spiež

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Latvijā vārdiem "outlet", "black friday" un "sale" ir pavisam cita nozīme nekā tas ir usa vai r-eiropā.

Nevajag sevi mānīt.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

55 collas sākot no 14 Eur mēnesī,tris gadi nomaksa=cena tāpati

Nu gandrīz tā`pati! :)

To pašu kasti citur var nopirkt par ~100 eur lētāk...

Link to comment
Share on other sites

ja parēķina cik izmaksātu līdzvērtīgi līzings kādā citā iveikalā.. tad +60 ir vēl nekas.. :D

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
pirms 8 stundām , CAP teica:

ja parēķina cik izmaksātu līdzvērtīgi līzings kādā citā iveikalā

Prece par tādus summu NAV japērk līzingā!!!

Nevajag barot līkdeguņus, ja vari nopirkt uzreiz!

Ja nevari nolikt par TV uzreiz pusštuku, tad tev tādu TV nevajag.

Ņezaslužil, kā saka.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja pērc, tad tomēr ņem full HD nevis tos HD. Smart- labāk ņem dārgu (nosacīti) bez smarta un pieliec ķiniešu androida kastīti pa mazām naudām. Nu domāju ka tas rādīs krieni labāk. Dzelži būs noslogoti pa max TV funcijai, nevis vēl lai uzturētu smartu.

Mans algoritms ierobežota budžeta gadijumā: 1-bez smart, 2 -izškirtspēja tikai FUL HD , 3- papētam matricas parametrus , tipa cik spilgtums. Nu ir redzēti brīnumi , kas skatāmi tik krēslā. Un pameklēt kādā lielāka / specializētā pasaules forumā ko tad saka par konkrēto mantu. Diezgan svarīga opcija, jo pat superbrendiem mēdz būt neveiksmīgi modeļi. Pats uzrāvos uz Sony planšetes . Nu it kā šur tur maniju , forumos, ka ir konkrētas problēmas, bet nodomāju ka nevar būt. Bet .. bija gan un piedevām serviss beigās pasūta trīs mājas tālāk, jo redz.... Vispār par Sony varu teikt : ''Tā aiziet pasaules godība...'' Naudas kāre un pašpārliecinātība nogremdē brendu.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

@snukurins - nevajag pārspīlēt.

Varbūt pieteik ar 32'' pa ~ 160,- EUR no @Racer dotā linka, ja nevar atļauties un bez kreņķiem.

Protams, ja vadās no teorijas - es gribu un man vajag, kaut jāēd roltons vai jābaro līkdeguņi, tad jau neko...

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Tur tiek tirgota NELIETOTA produkcija!

Citāts: " Vai precēm tiek izsniegta garantija?
Jā. Neraugoties uz to, ka pēc ES normām šīs preces netiek sauktas par „jaunām”, pēc savas būtības visas preces ir jaunas, nav lietotas. Tāpēc mēs izsniedzam arī garantiju (garantijas noteikumi ir atkarīgi no preces kategorijas, veida). "

Link to comment
Share on other sites

Ir lietas, ko es nekad neesmu un nepirkšu lietotas.. tv ir viena no tām..

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Un kur nu vēl sērkociņus!


Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

Arī ledusskapi lietotu pirkt nav prāta darbs.

Taču auto var gan, vai ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Nesen feisītī tirgoja lietotas puišeļu apenes, bik pabalējušas vienā vietā no mazgāšanas, bet vēl tīri lietojamas. :D

Link to comment
Share on other sites

Skatoties, kur lietotu preci pērk, ja no rokas, tad garantijas tuvu nullei, bet ja no oficiāli reģistrēta tirgotāja, tad tomēr darbojas kkādi garantijas noteikumi. Nopirku placī autiņu, iegrābos. Aprunājos ar pārdevēju, piedāvāja salabot, vai pat apmainīt pret citu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

Ir lietas, ko es nekad neesmu un nepirkšu lietotas.. tv ir viena no tām..

Skatoties par cik tirgo. Pats paziņām nopirku 27collu TV/monitoru (SAMSUNG LT27D590EW)

kas bodēs maksā 280 (un īsti vairs nav dabūnami, bet iekšā teicama full HD matrica), bet viens keks tirgoja pa 120 . Nu šim nodegusi videokarte, izdomājis ka būšot labāk klepjdators.... Atdeva ar visu kasti un veikala pirkuma čeku. A tas moniators kā TV ir vienkārši ar super bildi .  Cik kādreiz esmu uzmetis aci tanīs bodēs kur tirgo tos lietotos, kas atvilkti no arzemēm- nu draza pēc parametriem. Visādi viesnīcu varianti vai tipa 40 collas, bet ar mazu izškirtspēju. Nedaudz piemaksājot var nopirkt veikalā krietni labāku.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

Priecīgus Jums visiem iepriekšējos svētkus!

Diezgan interesanti gan palasīt :D. Nezinu ko atbildēt uz Jūsu ziņām.
Paldies par smiekla devu, paldies par padomiem. 

Diezgan smieklīgi lasīt tos, kuri teica, ka TV min jābūt sākot no 1/2 pakai. :D Man TV nav dzīve, bet gan kaut kas tāds, kur ērtāk filmas reizi nedēļā.


 

Link to comment
Share on other sites

nu nez.. 500 euro TV nav nekas ūber dārgs.... normāls vidusmēra tv.. ja prasības zemākas pērkam lētāk.. ja prasības augstākas pērkam dārgāk. Katrs pēc savām vajadzībām, vēlmēm un iespējām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Knaabis teica:

Ja pie rokas nenoķersi, ar video var nekas nesanākt. Pieļauju ka svoloči ir pietiekami erudīti.

Savulaik astoņdesmitajos, deviņdesmitajos, kad piepelnījos ar taxi, manam VAZam sadūra 3 riepas pie Rīgas autenes.

Vēlāk man pastāstīja, ka tur puikas dūra riepas ar pie kurpes purngala piestiprinātu asmeni.

Nav nemaz jāpieliecas - tikai iebaksti ar kāju pa riepas sānu...

īsta tēma? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...