Jump to content

Ko nozīmē "for open hot water heaters" vannas istabas ūdenkrānam


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Esmu mazliet apjucis.

Vannas istabā izlietnes jānomaina ūdenskrāns. Internetā atradu līdzīgu citu modeli. Bet tā kā vajag modeli ar cietajām caurulēm, tad pie tiem papildus ir piezīme, "one-hole single-lever basin mixer, DN 15 for open hot water heaters". Ko nozīmē "for open hot water heaters"?

Pēc rasējuma tur izskatās, ka ir kaut kāds trešais ūdens pievad/izvads, vai arī es kaut ko nesaprotu. Parastajam dzīvokļa pievadam karsts/auksts to klāt slēgt var?

http://dbint.hansa.com/index.php?IdTreeGroup=1470&catID=236&IdProduct=63779

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nozīmē lietot kopā ar caurteces ūdens sildītaju. Nebūtu paslinkojis un paskatījies precei pievienotajā dokumentācijā.

image.png.3bf2754a172b6f0ec989691e2f17ce69.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmais, kas ienāk prātā - tas maisītājs pieslēdzams karstā ūdens recirkulācijai. Lai atverot krānu, uzreiz tecētu karstais ūdens, nevis būtu jāpagaida, kamēr pa karstā ūdens cauruli «pienāk» karstais ūdens, tā nelietderīgi aiztecinot auksto ūdeni. Gan jau to trešo atveri krānam var noglušīt, bet, ja tev nav karstā ūdens recirkulācijas līdz krānam, priekš kam čakarēties, vai tad parastu krānu nevar atrast.


Biedrs Lcs006 pareizāku atbildi deva.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

To modeli nevar. Tam ir lokanie savienojumi, kurus es pievienot nevarēšu (ko jau minēju iepriekš).

Es jau zīmējumu skatījos un nesapratu, kas ir tas trešais pievads/izvads, tāpēc jautāju pēc padoma.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man patīk sarežģīt vienkāršas lietas. Kaut kā biju iedomājies, ka tur ir citi savienojumi.

Paldies par linkiem! Mana nezināšana ir atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...