Jump to content

Rihardss
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man pēdējās dienās ik pa brīdim sāka parādīties "zilie logi" ar stop code: MACHINE_CHECK_EXCEPTION un MEMORY MANAGEMENT . Dažkārt interneta pārlūks aizvērās pat no sevis, līdzīgi arī ar spēlēm. Palasīju google ieteikumus, jaunus dzelžu uzstādījis neesmu, vīrusus dators neuzrādīja, testēju RAM ar win10 iebūvēto memory diagnostic tool, uzrādīja, ka konstatēta kļūda. Tad novilku Memtest86 un testēju katru RAM atsevišķi viens no četriem izmeta vairākas kļūdas (pievienoto skatīt attēlu). 

 

Jautājumi:

1)Vai tas nozīmē, ka RAM ir “aizgājis pie dieviem”?

2)Slimais RAM ir viens no Corsair Vengeance 8GB Dual Channel DDR3 Memory Kit, vai tas nozīmē, ka “pāris” ir izjaukts vai tomēr es to varu aizvietot ar vienu Vengeance Low Profile 4GB DDR3? It kā visi parametri tādi paši...

 

 

20181021_152917.jpg

Labots - Rihardss
Link to comment
Share on other sites

vispār jau jā.. vienīgā atšķirība.. t.s. radiators... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu - man jautājumi tādi neikdienišķi, respektīvi ar ko ļoti reti kurš saskaras :(Bet nu cerību vēl neesmu atmetis.

Pieļauju, ka "slikto" RAM moduli nest remontēt neatmaksāsies un vai to vispār kāds dara (gan nes, gan remontē)?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Saderību var noskaidrot tikai empīriskā ceļā - ieliekot RAM(us) datorā. Praksē esmu sapārojis dažādu apjomu, frekvenču un taimingu RAM(us), viss ir darbojies. Par to RAM(u) labošanu nezinu, neesmu dzirdējis, var papētīt garantijas nosacījumus, dzirdēts, ka Corsair RAM(iem) esot mūža garantija.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Parasti tādus kitus nogrūž ss, izmantojot feiku numuru, un kā iemeslu norādot apgreidu uz ddr4..

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

izmantojot feiku numuru

Tad jau tevi nespēs sazvanīt :D

Link to comment
Share on other sites

Ram modulis metams! Tam kurš tādu mēģina tirgot - olas vajadzētu noraut!

Bet savādāk viņu var aizvietot ar jebkuru dd3 atmiņas moduli. Tīri teorētiski var būt nesavietojamība. Bet praksē neko tādu neesmu novērojis.

Link to comment
Share on other sites

@ieleja tev neliekas ka tas ir onānisms? 

 

Ram modulis ir beigts! Metam misenē, pērkam vietā citu! Ja nav naudas, PC arī ar vienu 4gb moduli var strādāt! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Mielestapa teica:

ar papētīt garantijas nosacījumus, dzirdēts, ka Corsair RAM(iem) esot mūža garantija.

Paldies par ideju, pat nezināju, ka kaut kas tāds mēdz būt, tāpēc papētīju Corsair mājas lapu un:

CORSAIR WARRANTY PERIODS
Effective April 8, 2016, the following warranty periods apply:

DRAM MODULES
All DRAM memory modules have a lifetime warranty
?

 

Vai tas nozīmē, ka tikai tie DRAM moduļiem, ka iegādāti pēc 2016.gada 8.aprīļa, ir mūža garantija? Maniem moduļiem ir kādi gadi 5, tagad būs tik problemātiski atrast pirkuma čekus :D Viennozīmīgi, vispirms uzrakstīšu Customer Support, redzēs ko viņi atbildēs.


pirms 16 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Parasti tādus kitus nogrūž ss, izmantojot feiku numuru

 

Tik nelietīgi gan es nerīkojos ? un bonusā dabūt sev mīnusu karmā arī negribu :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Rihardss teica:

lifetime

parasti apzīmē produkta lifetime periodu.. nevis, ka garantija spēkā līdz atmetīsi tu ķepas :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

parasti apzīmē produkta lifetime periodu.. nevis, ka garantija spēkā līdz atmetīsi tu ķepas :D

 

Ok, bet tad ir jautājums, kāpēc tad citiem produktiem ir pierakstītas šādas garantijas (neliels ieskats attēlā)?

Līdz es atmetīšu pedāļus, tā tehnoloģija tāpat vairs nebūs nevienam aktuāla, ja nu vienīgi antikvariātam :D

 

Capture.JPG.cc89ad8f9e1f2c0e4d29e5f6bef536a8.JPG

Labots - Rihardss
Link to comment
Share on other sites

https://www.corsair.com/eu/en/warranty

jebkurā gadījumā, lai kaut ko izdarītu tev vajag RMA# iekš support dabūt.. lai to dabūtu vajag iegādes dokumentu, rēķinu u.tml..

+

If modules were purchased as a kit, then the whole kit must be returned for warranty replacement and the lot codes on each module returned as a kit must be identical.

 

jāsūta būs abi moduļi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...