Jump to content

LTC rūtera analogs


Mõbijs
 Share

Recommended Posts

Vai ir ieteikumi ar ko var aizvietot LTC izsniegto Technicolor TG788vnv2 miskasti? Sistemātiski jārestartē, WiFi tipa ir, bet telefonā pārlūks nedarbojas, tai pat laikā laptopā ir. Izeju verandā iepīpēt - 3 metru attālumā caur koka sienām bezvadu tīkls pazūd. Ieteikumi?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Mõbijs teica:

telefonā pārlūks nedarbojas, tai pat laikā laptopā ir.

Ja tāds spečoks, kā autors, nopirks mikrotik ruteri un vienkārši pieslēgs, visdrīzāk, internets pazudīs arī laptopā?


Pirms 25 minūtēm , Mõbijs teica:

Izeju verandā iepīpēt - 3 metru attālumā caur koka sienām bezvadu tīkls pazūd. Ieteikumi?

Tas LTC modems nav akurātā metāla kastē paslēpts?

Link to comment
Share on other sites

DSL. Nū ar to thompson arī bēdīga pieredze (ne doto modeli, bet vispār). Vajadzētu normālu rūteri, kuram var pielikt ārējo antenu, lai bezvads tiek arī otrajā mājas stāvā un mazliet pagalmā. Māja ir koka, pāris starpsienas ir ķieģeļu - goč pendel, nesaprotu kāpēc 10 metrus no mājas nav wifi.

P.S. telefons ir Huawei P10 Lite - pēc pēdējiem 2 updatiem arī parādijās gļuks ar bezvadu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jānis Drozds teica:

Ja pierādīs ka Technicolors gļuko, tad telekoms apmainīs.

Zelta vārdi! LAi viņi arī ņemās, kur tu lien!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jema teica:

Zelta vārdi! LAi viņi arī ņemās, kur tu lien!

Pasūtis gudri izrunāties, Parbaudis ar LTC laptopu ar vadu un bezvadu blakus Modemam tehniķis paradis ka drbojas un pateiks tava problema iekarta strada 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jau dabū izsaukumu pie sevis, neviens nakuj tevi nesūta, ja ir problēmas, pie nosacījuma ka pats neesi idiots!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mõbijs teica:

Tas viss ir pofig, jautājums ir konkrēts - iesakiet analogu. Viss.

es tak tev teicu noperc miktotik un sledz pie 4 porta 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mõbijs teica:

iesakiet analogu. Viss.

Tu jau modēmu nevari nomainīt! Tad jau @SweeC tev visu pareizi pateica!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mõbijs teica:

nesaprotu kāpēc 10 metrus no mājas nav wifi.

Tā tas varētu arī būt, atkarīgs no virziena pret to modemu arī. Man arī ir tas LTC dīzeļa modems. Mājās un pie mājas ir ok. Bet virzienā, kurp es dodos uz šķūnīti mēli paslapināt.. mani ir uzlikts repiters, lai nets man nezūd arī šādā sakarā.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bet ņem vērā, ka jāpērk MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, jo pārējiem nav pietiekami daudz antenu un līdz ar to jauda varētu būt drusku pa īsu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mõbijs teica:

Kabeļi uz TV dekoderiem jāsprauž mikrotikā vai lai paliek technicolorā?

 

Tehnikolorā

savadak nestardas 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Atkarīgs no tā ko gribi izdarīt. Var būt tā, ka no technicolor uz mikrotik. Un no citurienē esoša rūtera uz televizoru. Bet tur visdrīzākais vajadzēs Mopša vai Mc.BigMac.Betona palīdzību.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Dari kā SweeC teica. Tas pasākums strādā. Pretējā gadījumā nekāda labā wifi no tā telekoma dzelža nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Viņš jau ir šeit.


Pirms 1 minūtes , Anonīms Alkoholiķis teica:

vajadzēt Mc.Betons palīdzību sakonfigurēt.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Tā tas varētu arī būt, atkarīgs no virziena pret to modemu arī. Man arī ir tas LTC dīzeļa modems. Mājās un pie mājas ir ok. Bet virzienā, kurp es dodos uz šķūnīti mēli paslapināt.. mani ir uzlikts repiters, lai nets man nezūd arī šādā sakarā.

Man ir repīteris ~4m attālumā no rūtera - aplikācija uzrāda so so signālu no rūtera - pa vidu ir 3 starpsienas ar 3 ailēm bez durvīm.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

To var atrisināt ar vēl vienu repīteri, kas stāv pa vidu starp tām divām iekārtām.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mõbijs teica:

Man ir repīteris ~4m attālumā no rūtera

Tad tā lieta  tomēr jāredz uz vietas, kaut kā neticas. Tev jātiek galā ar Lattelecom

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Lattelecom pasūtīs, jo viņiem ir vienalga, kas notiekās un darbojās tavā tīklā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mõbijs teica:

Jauki kas tie pa repīteriem, ja jāliek ik pēc pāris metriem!

 

Repiteri vispar ir mēsli, ja gribi lai strada, ETH vads uz Access Point, nevis kaut kada suda repiteri kurš pēc savas  būtibas pats sev straucē 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iekšējais tīkls tā ir tava problēma, bet nu ja ir pa vidu labas nesošās sienas, vēlc tik vadu uz to istabu un liec vien AP

Link to comment
Share on other sites

Starpsienas parastās - ķieģeļa biezumā. Negribu vadus - ir 21 gadsimts. Nav jau vajadzības pēc ātruma, funkcionalitāti vajag. Karoče skaidrs - mikrotik it is.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mõbijs teica:

Negribu vadus - ir 21 gadsimts

PA gaisu daudz ko, bet laime ka jaudas ir ierobežotas! WIFI ir tavu mikroviļņu krāsns, tu tur redzi dzīvē, kas notiek kad jaudas ir par daudz :biggrin:, tu gribi sev apkārt to starojumu vairākas reizes palielināt dēļ komforta?:jump:

Link to comment
Share on other sites

  • Mõbijs locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...