Jump to content

Daži jautājumi par veciem Pioneer CDJ


 Share

Recommended Posts

Kungi, vai starp jums ir kāds, kam ir pieredze CDJ-100s, CDJ-200 lietošanā? Man ir pāris jautājumi par šo verķu funkcionalitāti uz ko nerodu atbildes internetos, bet pirms izklāstīt, gribas zināt vai būs, kas mācēs atbildēt :D

Vai arī iesakiet, kur man meklēt kādu, kas man varētu līdzēt ar padomu. Visādas efbē dīdžeju grupas (neesmu meklējis, bet gan jau tādas ir) nez vai būs noderīgs resurss, tur visticamāk ir pilns ar jauniešiem kas spēlē ar pē cē + kontrolieriem, nevis šādiem antīkiem aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

Skolas laikā (pirms gadiem 15) pāris tādi CDJ-100s bij ar ko tika spēlētas disenes. Nekas īpaš jau nebij, paši prastākie no pionieriem, bet nu skolnieki jau neko krutāku atļauties nevarēja. Kautkur lauku mājas bēniņos vēl vajadzētu mētāties. Nedomāju ka mūsdienās kāds tādus vairs izmanto. 

Link to comment
Share on other sites

Laba dzīve bija skolniekam, ja varēja atļauties jaunus CDJ-100s tolaik :king2::offtopic:

Pastāsti, ko uz 100ajiem/200ajiem  var darīt, un ko nevar, ar to džogvīlu? Vinil skrēč mode ne 100ajam, ne 200ajam nav, nu tas skaidrs. 100ajam nav nekādu efektu, tas arī skaidrs.

Bet kad un kā es ar džogvīlu varu patīt treku turp atpakaļ?

 

Es šodien aptaustīju vienu padzīvojušu 200to, tutoriāļa/manuāļa tobrīd nebija pie rokas, bet man neizdevās atrast veidu, kā to izdarīt. Efektu kontrolēšanai džogvīls strādāja.

 

Paskatījos šo video un joprojām nesapratu.

Vispār džogvīlam vajadzētu strādāt treka "tīšanai", tā internetos raksta. Tikai kurā režīmā, un kā to ieslēgt?

 

Jā,

Citēt

You surely will not be able to set a cue point (=place in the track) while the player is stopped.

 

 

Un kā un kurā režīmā man vajadzētu varēt at-setot kjūpointu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , 138 teica:

varēja atļauties jaunus CDJ-100s tolaik

Nebij jau vini nemaz tik dargi un kautkas jau bij jaizmanto tikunta. Jebkura gadijuma, pa vidusskolas laiku vareja iekrat un nopirkt. Citi pricendali tikunta kopuma bij dargak.

 

Nekadi interesanti efekti jau tam verkjim nav, visparastakais CUE, paatrina/paleninas, patit uz prieksu/atpakal. Noteikti ka pilns juutuubs ar video.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Vai šeit ir arī kāds, kurš spētu atbildēt uz manu jautājumu?

pirms 20 stundām , 138 teica:

kad un kā es ar džogvīlu varu patīt treku turp atpakaļ?

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...