Jump to content

Tētis no Itālijas brauc pie bērniem. Nu?


WildGun
 Share

Recommended Posts

Nē, nu nekāda lielā naida jau nav, bik tik par tiem citroniem. Bet, ja kādam vajag "bučot Frenka pakaļu" ... nu tak, lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , VebKamera teica:

Pieņemot, ka dievs eksistē, mani patiešām dziļi fascinē jebkura cilvēka, bet īpaši mācītāju, kardinālu un pāvestu nenormālā iedomība, ka viņi zina, ko vēlās dievs... Domājot loģiski -  viņi sevi nostāda vienā līmenī, ja? Viņi pilnībā pārzina dieva domas un var tās brīvi interpretēt cilvēkiem, pareizi???

 

Fantastiski labs citāts no vienas no visu laiku labākajām filmām!

Link to comment
Share on other sites

Par ko vispār ir stāsts?

Par to, ka visiem iedod brīvu dienu?

Tak vajag priecāties.

P.S. Cik Latvijā nav jomas, kur tāpat vien tiek izšķērdēti miljoni. Par to tauta necepjās. 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , xp teica:

 

P.S. Cik Latvijā nav jomas, kur tāpat vien tiek izšķērdēti miljoni. Par to tauta necepjās

Visi sen jau pieraduši.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ gan? 

Tas pats delfu raksts par to apsūdzību. 

Dikti aizdomīgs, tāpat kā ru linki! 

Raksta, 3 gabali esot tie sliktie un tikai par vienu gabalu uzraksta. Come on, nav zolīdi, reiz šie esot pedera***, tad kāpēc visus neuzskaitīja tāpat kā pirmo kadru tai rakstā? Slēpj pārējos divus gabalus? Kādēļ? Ļoti jocīgi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nez, man privāti tīri labi patīk iespēja garajās brīvdienās līdz Londonai aizšaut. Gadu nav būts, jāapskatās, kas jauns.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā būšot aizliegts pret katoļu baznīcas pedofīļiem protestēt. Vai tad tā ir demokrātija?

Britu salās tas gan bija atļauts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Zinātnieki tic ka nekas nerodas pats no sevis izņemot visumu.

Lūk te arī "suns aprakts".  Pats no sevis nevar rasties nekas, arī Visums. Un te "saprātīgā" divkāja prāta spējas beidzas.  Jā, it kā Visums radās pēc lielā sprādziena. OK. Bet lai kaut kas sprāgtu, tam ir jāeksistē. Kur tas radās?

 Otrs variants - visu radīja Dievs, Dievs ir mūžīgs. Paga, paga, varu pieņemt, ka viņa eksistence nekad nebeigsies, BET - kaut kad viņam bija jārodas, vienalga, materiāla, vai garīga būtne, nevar eksistēt, ja kaut kad nav radusies.

 Kas attiecas uz Dievu - protams, tāds, kādu to iztēlojas visdažādākās reliģijas, tas nav, bet to, ka eksistē ne tikai matērija, bet arī, nav ne jausmas, kā definēt -  augstākais prāts - manuprāt pat ezim jāsaprot, ka materiālā pasaule, kāda tā eksistē no elementārākajām sīkākajām daļiņām (no kurām sīkākās nez vai pat ir atklātas, atomi un elektroni sen gāzti no mazāko troņa), līdz ne tikai galaktikām, bet galaktiku sistēmām un vēl tālāk, ar visiem melnajiem caurumiem u.c. "saprātīgajam" divkājim tumšām lietām, nevar rasties un ,galvenais, perfekti organizēties bez kaut kā kontrolējoša. Un atkārtoju - ne jau Dievs, uz mākoņa sēdēdams to dara, bet nenoliedzami eksistē kāds Visumu aptverošs saprāts, salīdzinot ar kuru cilvēks ir ne jau skudras, drīzāk kādas amēbas līmenī.

 Par Visuma vai Dieva rašanos, protams, zinu tikpat, cik pārējie "saprātīgie" mikroorganismi, tas ir - neko, bet teikt ka viss radās no nekā un haotiski - ir vairāk kā suņa murgi.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , xp teica:

Ja noliedz baznīcu, noliedz arī Dievu. Viss ļoti vienkārši.

 

es "noliedzu dievu",  jo nedomāju , ka tāds eksistē.     Īpaši jau kristiešu dievs/jēzus ir acīmredzams izdomājums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

zinu tikpat, cik pārējie "saprātīgie" mikroorganismi, tas ir - neko, bet teikt ka viss radās no nekā un haotiski - ir vairāk kā suņa murgi.

 

nezini neko, bet ar skaļiem apgalvojumiem tomēr bārsties. ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

nenoliedzami eksistē kāds Visumu aptverošs saprāts

 

Ļoti nepamatots pieņēmums.   Kāpēc lai tāds eksistētu?   Nekāds "Visumu aptverošs saprāts" nav novērojams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , VebKamera teica:

Man uzkrīt, ka citu reliģisko līderu vizītēm tāds kāposts netiek tērēts.

 

Pēdējo reizi, kad skatījos - lauvas tiesa no tā ir Aglonas bazilikas krāsošanai, bruģēšanai u.c. labiekārtošanai. Kad pēdējo reizi biju tur, tad bija daudz kas apdrupis un nolupis.

 

Prezidentes pils, Nac. Bibliotēka, pieminekļi, muzeji .. nu ir zināma deva obligāto izdevumu valstij, kas jāuztur. Viens ušakovs gadā tiešām izmaksā ~10x lētāk nekā viss tas apžļembātais notikums kopā. Varam atļauties vēl 9 ušakovus par to naudu, un būs viss pareizi, viss labi. Neviens pat nepamanīs, ka nauda iziet. Atšķirība tikai tāda, ka nekas nebūs saremontēts.

 

Citēt

Ateisma stunda padomju bērnudārzā.


Skolotāja saka bērniem: “Dieva nav, tāpēc mēs tūlīt visi kolektīvi rādīsim viņam pigu.”
Visi rāda pigas, tikai mazais Vovočka rātni sēž un neko nedara.
- “Un kāpēc tu nerādi pigu!?” skolotāja jautā Vovočkam.
- “Skolotāj, ja Dieva nav, kāda jēga viņam pigu rādīt, bet ja ir, tad kādēļ bojāt attiecības.”

 

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Eksistē teorija, ka Visums ir radīts (kuš par dievu) speciāli dzīvībai, jo fizikas konstantes ir tieši tādas kā ir. Jebkurā citā gadījumā nevarētu rasties smagie elementi u.t.t. Paliek jautājums, kas to ir izdomājis... Bet, ja arī ir tāds absolūtais arhitekts, tad VIŅŠ ir citā līmenī, un VIŅAM noteikti nav vajadzības, lai kaut kādi radījumi celtu baznīcas, piekoptu idiotiskus rituālus un ciestu?. Tāpēc pārfrāzējot  - cilvēks ir radījis "frenku, kuram bučot pakaļu"  dievu pēc sava ģīmja un līdzības.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Tuubijs teica:

Nākampiektdien braucu uz Latviju, visiem pa brīvdienai! Un man nevajag neko bruģēt un tā, es pieticīgs!

Redz, starpība tāda, ka tu esi masām galīgi neinteresējoša blakts (neņem ļaunā, lielākā daļa te mēs tādi esam, mani ieskaitot), bet pāvests nav.

Vēl starpība tāda, ka to brīvdienu, ko vairumam letiņu iešķieba, un naudas tērēšanu pāvests savai vizītei ne pieprasīja (ok, ir kaut kāda daļa, kas gan jau ir drošības un ērtību nodrošināšanai), ne lūdza. 

Ja man iešķiebtu vienu apmaksātu brīvdienu tev par godu, neuztraucies, es neprotestētu! Kur nu vēl, ja priekš tavas vizītes speciāli uzfrišinātu kultūrvēsturisku objektu, tā apkārtni.

Link to comment
Share on other sites

te jau visāds offtopic ir sācies

es neiešu skatīties pāvesta vizīti, jo es nemaz neesmu ticīgais un neatbalstu to māņticību un izdomāto dievu, ko viņš sludina

bet ko ta lai dara?

es jūsu vietā ietu protestēt

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , usver teica:

Ateisma stunda padomju bērnudārzā.

 

Feiks! Vovočka būtu rādījis vidējo pirkstu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , MarisO teica:

bet ko ta lai dara?

Nez, normāli cilvēki ar ģimenēm, draugiem vai kas spēj izbaudīt laiku paši ar sevi gan jau atradīs kā pilnvērtīgi to laiku izmantot :)

 

Pirms 9 minūtēm , MarisO teica:

es jūsu vietā ietu protestēt

Labs! Tu, neesot gana labs priekš mums, mūsu vietā pameti šo valsti!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Feiks! Vovočka būtu rādījis vidējo pirkstu!

 

Pašreizējais Vovočka - varbūt. Bet arī viņš bērnudārzā diez vai zināja tādu žestu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, usver teica:

Bet arī viņš bērnudārzā diez vai zināja tādu žestu. 

зинаая, зинаая

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , xp teica:

Ja noliedz baznīcu, noliedz arī Dievu. Viss ļoti vienkārši.

 

Nebūt nav tik vienkārši. Tavā versijā skan apmēram - ja noliedz maximu, noliedz arī ēdienu. Tā, vai?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atšķirības starp reliģijām[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Dievu daudzums un vieta reliģijās[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

ReligijneSymbole.svg
 
Link to comment
Share on other sites

Neesmu gan dzirdējis, ka tētis no Romas būtu pieminēts jebkurā reliģijā kā dievs. Tāpat neesmu piedzīvojis, ka Dalailamas vizītes laikā tiktu piešķirta brīvdiena.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , rnxx teica:

Raksta, 3 gabali esot tie sliktie un tikai par vienu gabalu uzraksta. Come on, nav zolīdi, reiz šie esot pedera***, tad kāpēc visus neuzskaitīja tāpat kā pirmo kadru tai rakstā? Slēpj pārējos divus gabalus? Kādēļ? Ļoti jocīgi. 

Par to vienu uzrakstīja, jo to bija visvieglāk izskaitļot, Šo Ločmele (laikam) pa radio jau izskaidroja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , WildGun teica:

Neesmu gan dzirdējis, ka tētis no Romas būtu pieminēts jebkurā reliģijā kā dievs. Tāpat neesmu piedzīvojis, ka Dalailamas vizītes laikā tiktu piešķirta brīvdiena.

Kurš te saka, ka pāvests ir Dievs?

Salīdzināji Dalailamu ar pāvestu........  Cik Latvijā ir kristietības pārstāvji, cik budisma!

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , ieleja teica:

katoļi sastāda kādu 1/3 no LV iedzīvotājiem

Tiešām? Man likās ka visām reliģijām piederīgie kopā labi ja to 1/3 sastāda.

Un ja vēl pieņem, ka vairums latviešu tomēr ir luterāņi, tad nekādi tā matemātika neiet kopā.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Par to vienu uzrakstīja, jo to bija visvieglāk izskaitļot, Šo Ločmele (laikam) pa radio jau izskaidroja.

Vienalga nav labi, ka nav uzrakstīti visi trīs. Ka tik tie divi neuzrakstītie  neizsprūk tiesā sveikā.

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Džeki, izglītojaties ;)https://sites.google.com/site/ateismajautajumi/

Kas attiecas uz visa sākumu, tad par to ir teorijas, kaut vai multiverss, un ir pat grāmatas latviski. Bet vispār tas ir sarežģīti, stipri sarežģītāk nekā pasaules radīšana 7 vai cik tur dienās, un man prieks, ka ir cilvēki kas to visu mēģina izdomāt, jo es to nevarētu. To par tām 7 dienām gan es varētu saprast pa vieglo, tāpēc gandrīz vai žēl, ka neticu. :)

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Ticīgie vienmēr grib uzsvērt ka visumu radīja dievs nevis lielais sprādziens, bet nepakam nemāk atbildēt uz jautājumu kas tādā gadījumā radīja dievu un kur nu vēl kas radīja to kas radīja dievu, tā vietā lai atzītu ka ir lietas kas vienkārši eksistē un ir iedomātas lietas kas vienkārši neeksistē.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka viss ir vienkārši, ticīgie sākumu sauc par dievu, neticīgie par lielo sprādzienu. Tas varētu būt viens un tas pats tikai dažādos vārdos, ne vien ne otrs gan nevar vēl izstāstīt, kā radās pats sākums. Vispār laikam Einsteins arī par ko līdzīgu runāja. Bet nav ko piebāzt galvu ar tādām dumībām, pravietis visu skaidri un saprotami pateica...

Citēt

2:28 Kā jūs varat neticēt Dievam, ja jūs, miruši būdami, esat saņēmuši no Viņa dzīvību? Viņš sūtīs jums nāvi, Viņš liks jums atdzimt no jauna, un pie Viņa jūs atkal atgriezīsieties.
2:29 Tas ir Viņš, kas priekš jums ir radījis visu, kas ir uz zemes. Vēl vairāk, Viņš pievērsās debesīm un izveidoja tur septiņas debesu velves. Un Viņš ir Visu Zinošais par visām lietām.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Gestapo teica:

Un Viņš ir Visu Zinošais par visām lietām.

Nu ja, tad BOOT forums vēl nebija. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es izlasīju šo grāmatu. https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/filozofija-psihologija-reigija/ezoterika-austrumu-filozofija/dieva-deluzija.html

Tur ir aprakstīti dažādi ticības novirzieni, arī Einšteiniskā. Aprakstīts Darvinisms utt.

 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Tā ir God Delusion grāmata!  Interesanti iztulkots latviski.  Ir jau daudzas labas ateistu grāmatas:

Lūk šajā grāmatā vēsturnieks saka, ka tāds jēzus, iespējams, nekad nav dzīvojis.  https://www.amazon.co.uk/dp/B00QSO2S5C/

Vai par kristiešu safabricēto bībeli  https://www.amazon.co.uk/dp/B004IWR3JW

To jau viņi nestāsta baznīcā.  LOL

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par to bībeli, kkādus 3 vai 4 gadus atpakaļ redzēju, ķip, dokumentālo filmu, ka bībele kā tāda bija jau krietni pirms mūsu ēras, tiesa, tad viņa saucās savādāk visos tajos laika posmos līdz tam brīdim, kad Bībeli nosauca par bībeli.

Link to comment
Share on other sites

Mans skatījums:

 

Ticu ka pastāv datu un iespejams arī enerģijas pārraides tīkls kuram varam pieslegties attiecīgi noskaņojot savas smadzenes. 

 

Ticu ka cilvēki kas tiešām no sirds paļāvībā lūdz kādu no dieviem, spēj pieslēgties šim tīklam un viņu dzīvē notiek "interesantas veiksmīgas sagadīšanās"

 

Vēl zinu, ka tuvi cilvēki, mēdz pieskaņot kautkādu snadzeņu radio uz viena viļņa un vienlaikus domāt vienu un to pašu vai reizē izdomāt viens otram piezvanīt.

 

Vēl ir šāda tāda praktiskā pieredze.

 

Ar baznīcām un grāmatam gan ir smagāk. Visur kur ķeras klāt cilvēks, sākas vara, nauda... 

 

Tajā pat laikā mans patēvs bija Luterāņu mācītājs LV laukos, māte arī, ar sievietēm gan tur sarežģītāk. Un redzu, ka tādā lauku ciemā baznīca ir kultūras centrs kur tiek aicināti pat ļoti klausāmi mūziķi un vispār cilvēki tiek virzīti daudz pareizākā virzienā par dzeršanu/tv/patēriņa kredītiem. 

 

No ziedojumiem labi ja malkai sanāk (nu precīzi nezinu), un par kāzām u.c. pasākumiem ar dzirdot cik par paņem, cenšos māti atrunāt lai atpūšās labāk, bet cilvēkam ir aicinājums palīdzēt... pati ies kamēr nokritīs :(

katrā gadījumā parasts dievkalpojums baznīcā ja tam seko līdzi palīdz atslābināties, nomierināties un noņemt no sevis spriedzi. Un atšķirībā no psihologa kastītē pie durvīm vari iemest pēc tā brīža iespējām un vēlmes.

 

var ņirgt par cilvekiem kas dodas uz Aglonu. Domāju ka daudzi to dara, jo "tā ir pareizi " vel var doties uz Indiju atvērt čakras. Bet daļa to dara no sirds un kopumā ir sabiedrībai ļoti derīga derīgi cilvēki atšķirībā no "vakara tv sūda" uzņēmēja.  

 

konkrētā viesa gadījumā varēja piešķirt tiesības ņemt neapmaksātu brīvdienu gribētājiem un nečakaret laiku pārējiem.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju lētāk būtu bijis tos ''īstos katoļus'', kuri tā alkst ieraudzīt tēti, aizsūtīt pašus uz Vatikānu, nekā organizēt pāvesta vizīti Latvijā...

Pats gan jau sen neticu pasakām un ''pasaku vecītim'', kas manā uztverē ir bībeles stāsti un Dievs...

Vēl mazāk manī bijību izraisa dažāda kalibra ''dieva partorgi''...

Pāvests Franciska runas par ''čurku klaidoņu'' svētību Eiropai, man atņēma pēdējo cieņu pret šo personu...

Ak jā, mana māte, savulaik taujāta, par iešanu baznīcā pateica, ka latviešu zemnieks tādu greznību atļauties nevarēja, kā regulāri mērot tos kilometrus uz dievnamu...Kurš tad strādās, govis slauks utml.

Tā arī manos laukos, bērnībā es nezināju nevienu ticīgo, izņemot vienu slaistu Vasarnieku draudzes adeptu...

Labots - jacobs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Usins teica:

Mans skatījums:

 

Ticu ka pastāv datu un iespejams arī enerģijas pārraides tīkls kuram varam pieslegties attiecīgi noskaņojot savas smadzenes. 

 

Ticu ka cilvēki kas tiešām no sirds paļāvībā lūdz kādu no dieviem, spēj pieslēgties šim tīklam un viņu dzīvē notiek "interesantas veiksmīgas sagadīšanās"

 

Vēl zinu, ka tuvi cilvēki, mēdz pieskaņot kautkādu snadzeņu radio uz viena viļņa un vienlaikus domāt vienu un to pašu vai reizē izdomāt viens otram piezvanīt.

 

Vēl ir šāda tāda praktiskā pieredze.

 

Ar baznīcām un grāmatam gan ir smagāk. Visur kur ķeras klāt cilvēks, sākas vara, nauda... 

 

Tajā pat laikā mans patēvs bija Luterāņu mācītājs LV laukos, māte arī, ar sievietēm gan tur sarežģītāk. Un redzu, ka tādā lauku ciemā baznīca ir kultūras centrs kur tiek aicināti pat ļoti klausāmi mūziķi un vispār cilvēki tiek virzīti daudz pareizākā virzienā par dzeršanu/tv/patēriņa kredītiem. 

 

No ziedojumiem labi ja malkai sanāk (nu precīzi nezinu), un par kāzām u.c. pasākumiem ar dzirdot cik par paņem, cenšos māti atrunāt lai atpūšās labāk, bet cilvēkam ir aicinājums palīdzēt... pati ies kamēr nokritīs :(

katrā gadījumā parasts dievkalpojums baznīcā ja tam seko līdzi palīdz atslābināties, nomierināties un noņemt no sevis spriedzi. Un atšķirībā no psihologa kastītē pie durvīm vari iemest pēc tā brīža iespējām un vēlmes.

 

var ņirgt par cilvekiem kas dodas uz Aglonu. Domāju ka daudzi to dara, jo "tā ir pareizi " vel var doties uz Indiju atvērt čakras. Bet daļa to dara no sirds un kopumā ir sabiedrībai ļoti derīga derīgi cilvēki atšķirībā no "vakara tv sūda" uzņēmēja.  

 

konkrētā viesa gadījumā varēja piešķirt tiesības ņemt neapmaksātu brīvdienu gribētājiem un nečakaret laiku pārējiem.

 

 

Mūsdienās kāds galvā ņem - par to ņirgšanu, ka esi kristietis? Tas nāk no padomju laikiem, kad dievam ticēt bija noziegums!

Jā, latvietim nekad nav labi - iedod brīvdienu,-nav labi, neiedod - atkal nav labi.

Tak ja tev tā brīvdiena sagādā problēmas, kas liedz strādāt!

Pēkšņi atradušies baigie darba rūķi.

Ko tad neviens haju necēla par to, ka dziesmusvētkos iedeva brīvdienu? Visi pēkšņi bija kultūras baudītāji!

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Nu, tagad būsim reliģijas baudītāji! 

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...