Jump to content

SUBis trakoti skan


Rozigais
 Share

Recommended Posts

Čau!

 

JBL E150 subis.

Vēlos padomu - ko nozīmē šī skaņa (sk. linku)? Sāk skanēt saņemot signālu no reša, bet izraujot vadu, turpina skanēt, arī ieslēdzot/izslēdzot atkārtojas pat bez signāla padeves. Kad pastāv kādu laiku izslēgts, ieslēdzot skaņa vairs nav, līdz brīdim, kad saņem signālu kaut vienā kanālā. 

SUBis jau savu laiku pakalpojis, nezinu, vai tērēt laiku remontam. 

Ceru, ka palīdzēsiet.

 

https://youtu.be/Yof_YXK3xCo

Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc fona...jājauc vaļā jaskatās..no attāluma neviens nepateiks..baroklis, kontakti...etc

Link to comment
Share on other sites

OK, tātad ar kāju nekas nebūs līdzēts :) Galvenais, ka nedēlu stāvēja izslēgts, biju izbraucis. Atbraucu, ieslēdzu, un šis man šitā pretī :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, apbruņošos, paņemšu alu un tad ziņošu par sekmēm. Godīgi teikšu, man ir tikai aptuvena nojausma, kā tas viss izskatās, bet iekšējā balss saka, ka subja vēderā nekā baisi sarežģīta varētu arī nebūt :)  

 

Un labojums - subim obligati nav jāsaņem signāls, tas sāk brēkt pat tad, kad iesprauž tulpi bez signāla no otra gala.

Labots - Rozigais
Link to comment
Share on other sites

Vai ir fons ja ieeju noīsina ( saliek uz īso, kā tu saki - banāna centru un masu) ?

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka tajā subī ir vairāk par vienu platīti. Un starp viņām kaut kur ir masa beigusies. Parasti masa pārvietojas pa "ekrānu" .Tas ir ap signāla (?) vadu aptītas (sapītas) daudzas drātiņas.

Pa platītēm masa parasti pārvietojas pa milzu daudz vietas aizņemošiem kapara celiņiem. Varbūt to visu Tu jau zini, bet es tā - drošības pēc. Un kaut kur pa vidu starp platīti un daudzajām drātiņām kaut kas ļurkājas, kas arī ir jāpielodē .

 

P.S. Paldies, Oskar, par papildinājumu.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

es nesen pajaucu vienu savulaik dārgo Jamo subi - psc ku prasts - viss uz vienas plates -viens opamps ieejai + fāzei  + opamps un pārītis TIP  darlingtonu - bez emiteru rezistoriem....un maz trafs kantainais..pat stand bay opcijas nav --- miera strāva gan jau=0.tādā ziņā RRR subs ar normālu 300w toru un 2 TDA tiltā ir daudz nopietnāks...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Es atkal likvidēju savu subi (ar EMOS). Psc, ku sarežģīts. Visādas mikrenes, datčiki, optroni un citāda iuhņa. Trafs - 650VA. Jāceļ pa diviem. Vajadzēja tikai divas TDA7294.

 

P.S. Samērījušies tā kā būtu, bet vai tas autoram palīdzēs? Neticu....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...