Jump to content

nesanāk ielogoties amber linux 2.0


Guest Kaarlis
 Share

Recommended Posts

prasa serveris login

kad uzraksta amberlinux (dažādos veidos) prasa paroli, uzrakstu to pašu amberlinux

A šis saka login incorrect. kas pa problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaarlis

nu bet tas ieprieksheejais ir sleegts.. un probleema jau ir ar to ka nestraadaa ieprieksheejaas teemas ieteikumi..

Link to comment
Share on other sites

smtp_serveris

es tā kā nesaprotu, vai tad Amberlinuxam nav pirmajos 2vos gados bezmaksas palīdzība pa telefonu vai e-pastu? Cik es atceros, tad instalāciju šim linuxam varēja tikai pasūtīt (nesaņemot instalācijas disku) un to uzliktu sertificēts Lintech / dīlera speciālists ? Vai arī es kļūdos ?

Link to comment
Share on other sites

smtp_serveris Lintech ir palaidis savu garadarbu (amber Linux 2.0) tautās, BET nesniedz tam suportu.Karoče nu uz kļūdu izķeršanu palaida tautās....

Link to comment
Share on other sites

smtp_serveris

MIGs:

Oi, visai labs ! Tas jau paliek ar vien interesantāk ! Nez, ko lai dara, vai jāraud vai jāsmejās :!: :?: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam domāji bezmaksas supportu? Jo par maksu' date=' domāju, ka sniedz gan.[/quote']

Nu protams ka maksas suports tam ir :)

nu ņem lieto, izķer kļūdas, bet pie update netiksi-kaidi nākamo relīzi un tad updeitojies no tās. Bet ar .deb pakām manuprāt var apdeitoties-- šis tipa bāzēts uz .deb testing pakām-ja kautko atkal nejaucu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...