Jump to content

Zvans no anonīma numura un apvainošana


ibumetiins
 Share

Recommended Posts

Mana civilsieva saņēma zvanu, kurā viņai tika izteikti apvainojumi. Zvana veicēja nestādījās priekšā, nenosaucot ne vārdu, ne uzvārdu, ne ieņemamo amatu, minot tikai organizācijas nosaukumu un liekot saprast, ka zvana kā juridiska persona. Viņas nosauktā organizācija gan neeksistē, bet tās nosaukums ir līdzīgs pāris citām reģistrētām juridiskām personām. Zvans tika veikts no "privāta numura", līdz ar to atzvanīt nebija iespējams.

 

Ir doma vērsties Valsts datu inspekcijā, jo tādai juridiskai personai viņas numurs nav izsniegts. Tāpat apsveram vērsties Valsts policijā, jo sarunas raksturs bija godu un cieņu aizskarošs. Tagad ir tikai jautājums - pret ko vērsties, jo zvana veicēja palika anonīma un numurs nav zināms. Kādā veidā telefonu operatori izsniedz informāciju par zvanu veicēju, ja tas slēpj savu numuru? To darīs VDI un VP tikai pēc iesniegumiem?

 

Zvanītāja bija tik ļoti aizrāvusies ar savu sakāmo, ka nedeva iespēju pabrīdināt par zvana audio ierakstīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt mēģināt atmiņā atsaukt savas bijušās, esošās ?, draudzenes...?

Link to comment
Share on other sites

ibumetiins
Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

gan jau nestāsti visu

lika noprast, ka uzklausa kaimiņu sūdzības, apvainoja bordelismā vai kā to lietu nosaukt, turklāt izsmejoši ar personisku apvainojumu. Ar mājas pārvaldnieku nevajadzētu būt nekādam sakaram, jo runāja latviski.

 

Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

bet pret ko īsti tu vērsīsies?

Lūk, tur jau ir tā problēma, nav numura - paši nevaram noskaidrot ne zvanītāju, ne organizāciju, ko pārstāv. 

 

Pirms 3 minūtēm , jacobs teica:

Varbūt mēģināt atmiņā atsaukt savas bijušās, esošās ?, draudzenes...?

Būs jārok dziļā pagātnē. Privāts konflikts te tiek izslēgts

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko aizdomīgi līdzīgu lasīju dažas dienas atpakaļ FB, tur arī cilvēks sūdzējās, ka saņēmis šādu zvanu

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā tā numura neuzrādīšana vispār liekās, daļēji tāda interesanta lieta. Jo pie jebkura pieslēguma veida, numura noteicējs jau kopš laika gala skaitās kā pievienots maksas pakalpojums.

Tad kāda velna pēc lai kāds no manis varētu slēpt numuru, un pie tam šī lieta ir pieejama bez maksas. Šo es kaut kā nekad neesmu izpratis.

Link to comment
Share on other sites

ibumetiins
Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

Kaut ko aizdomīgi līdzīgu lasīju dažas dienas atpakaļ FB, tur arī cilvēks sūdzējās, ka saņēmis šādu zvanu

 Ja ko tādu ieraugiet, tad, lūdzu, iemetiet te vai PM. Kolektīvam iesnieguma ir lielāks spēks.

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Jo pie jebkura pieslēguma veida, numura noteicējs jau kopš laika gala skaitās kā pievienots maksas pakalpojums.

Šajā vēl neesmu iedziļinājies, bet ir iespēja slēpt savu numuru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ibumetiins teica:

Kolektīvam iesnieguma ir lielāks spēks.

Tu domā ka atradīsisies vēl kāds kam darīt nav ko? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Tuubijs teica:

Tak telefonos tagad ir opcija slēpt savu numuru.

Tas lietas būtību un domu nemaina.

Link to comment
Share on other sites

ibumetiins
Pirms 2 minūtēm , jema teica:

Tu domā ka atradīsisies vēl kāds kam darīt nav ko?

Ja jau, iespējams, rakstīja feisbukā, tad grib risināt lietu. Mūsmājās to zvanu uztvēra ļoti personīgi. Uzskatot, ka var palikt anonīma un nesodīta, apvainojumi pāraugs draudos. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Parasti shaadas lietas nenotiek pashas no sevis, ka kaada svesha persona zvaniis un apvainos. Gan jau tava "civilsieva" nolaida kreisi ar kaadu kopaa. Kura draudzene uzzinaaja to un dusmu apmaakta censhas atspeleeties, vai vienkaarshi pateikt ko domaa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , ibumetiins teica:

uztvēra ļoti personīgi

Kā jau Rizla minēja, iespējams ne bez pamata. 


Pirms 14 minūtēm , Rizla teica:

nolaida kreisi

No otras puses - ja tā būtu, tad diez vai vīrs tiktu informēts par šādu zvanu

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Man kaut kā tā numura neuzrādīšana vispār liekās, daļēji tāda interesanta lieta. Jo pie jebkura pieslēguma veida, numura noteicējs jau kopš laika gala skaitās kā pievienots maksas pakalpojums.

Tad kāda velna pēc lai kāds no manis varētu slēpt numuru, un pie tam šī lieta ir pieejama bez maksas. Šo es kaut kā nekad neesmu izpratis.

Ideja tāda pati kā N'tos gadus atpakaļ sociālaojos tīklos -

1) Lai redzētu kas apmeklējis Tavu profilu, noskaiti piķi

2) Ja negribi lai tie kas samaksājuši piķi un redz kas vazājies pa viņu profilu - samaksā un Tevi neuzrādīs.

Tāda "slepenība" + mārketings kas diezgan labi nostrādā.

 

Par konkrēto problēmu - nu tie laiki kad sīkie zvanijās uz svešiem nr lai čakarētu smadzenes cilvēkiem, ir sen pagājuši, ja mūsdienās kāds sveš cilvēks zvana un tā nav aptauja, tad tam ir kāds pamatots iemesls.

Ja negribi lai zvana, atslēdz iespēju piezvanīt no anonīmiem numuriem.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Nu pag, pag. Sociālie te vispār ņipričom.

 

Kapēc tie laiki beigušies? Vai mazums ir pienācis zvanu - Privāts numurs?

Kur var uzlikt tādu iespēju, lai es nesaņemtu zvanus no Privāts numurs?  ok, var. Atradu.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Pilnīgi visi zvani tiek reģistrēti no operatora puses. Operatoram nav tāds jēdziens, kā "privāts zvans" - jāvēršas tiesībsargājošās institūcijās un operators uzrādīs ne tikai numuru, bet arī 101 citas detaļas par zvanītāju. Vajag tik precīzi zināt laiku.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vajag zināt gan laiku, gan pirmkārt jau - pietiekamu pamatojumu.

Neesmu pats ar to saskāries, bet pec loģikas - klientam neatklās privāto numuru/klientu kurš zvanijis, to izsniegs tikai VP/DP...utt.iestādēm, ja tās griezīsies pie operātora ar attiecīgu pieprasijumu. Situācijā kad klients pats zvanīs operatoram un lūgs atklāt "privātā numura" ciparus, visdrīzāk neko nedabūs, pat ja apraudājies lūgsies un argumentēs cik ļoti viņam to vajag. (Īpaši pec jaunās "privātuma" regules kas kaut kad šogad stājās spēkā).

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , VebKamera teica:

Pilnīgi visi zvani tiek reģistrēti no operatora puses. Operatoram nav tāds jēdziens, kā "privāts zvans" - jāvēršas tiesībsargājošās institūcijās un operators uzrādīs ne tikai numuru, bet arī 101 citas detaļas par zvanītāju. Vajag tik precīzi zināt laiku.

Nu vai zini.

Es maksāju par numura noteicēju.

Nakuj man tagad dēļ tā, ka es saņemu zvanu no Privāts numurs, jāiet vēl uz menteni zajavu rakstīt utt..

 

Ja viss būtu tik forši, tad šitāds topiks te nebūtu radies šodien, un biedrs @Ibumetiins varētu nestresot, kas viņam zvanīja, jo jau sen būtu atzvanījis un noskaidrojis.

Link to comment
Share on other sites

da bļin.. tas noteikti bija t.s joku zvans.. šitā manējās māsīca izjokoja manējo par to, ka no dzīvokļa nākot seksuālas skaņas utt.. :D tjpa pārvaldniekam sūdzējušies kaimiņi.. :D:D:D

 

http://www.jokesphone.com/ - tipa kkas no šī.. takšto.. patrobelē kādu pazīstamo, kurš ir pasūtījis joku zvanu :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cashitapp.app.jokesphone

 

 

Labots - CAP
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Ja viss būtu tik forši, tad šitāds topiks te nebūtu radies šodien, un biedrs @Ibumetiins varētu nestresot, kas viņam zvanīja, jo jau sen būtu atzvanījis un noskaidrojis.

 

Neko par @ibumetiins un citām ripām, bet ko gan grib noskaidrot? Mis Histērijas adresi un braukt tur ar trulu cirvi? 

Kāda PMS mocīta radība samaksāja par "Privāts numurs" (Bite laikam tas ir bezmaksas), pieslēdza un piezvanija, noārdijās. Neredzu vispār jēgu respondēt tādas Mis Histērijas zvaniem, bet dzīvot tālāk. 

Starp citu, no likumiskā viedokļa, ja zvanīsi atpakaļ un aurosi tāpat kā to darija viņa, arī Tu būsi aizskāris viņu un tad abi mentenē/tiesā rakstīsiet kaudzi papīrus.... vai dzīve ir tik garlaicīga?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

Nu vai zini.

Es maksāju par numura noteicēju.

Tagad ir jauns pakalpojums, virspakalpojums - privāts numurs, kurš ir spēcīgāks par tavu numura noteicēju.


varbūt autoram tuvojas vecpuišu ballīte..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Tagad ir jauns pakalpojums, virspakalpojums - privāts numurs, kurš ir spēcīgāks par tavu numura noteicēju.

Vienmēr tāds ir bijis..

Pirms 6 minūtēm , Delphin teica:

Kāda PMS mocīta radība samaksāja par "Privāts numurs" (Bite laikam tas ir bezmaksas), pieslēdza un piezvanija, noārdijās. Neredzu vispār jēgu respondēt tādas Mis Histērijas zvaniem, bet dzīvot tālāk. 

uzliec numuram priekšā #31# un būs Tev privāts numurs, nav nekas jāslēdz, zvani priekšniekam, un saki ka tu es pim*is kvadrātā..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

uzliec numuram priekšā #31# un būs Tev privāts numurs,

Skuju ziepes! Vismaz iekš tele2 nestrādā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Vienmēr tāds ir bijis..

uzliec numuram priekšā #31# un būs Tev privāts numurs, nav nekas jāslēdz, zvani priekšniekam, un saki ka tu es pim*is kvadrātā..

Tā ir tieši Bites "Privāts numurs" aktivizēšana. Uz abiem pārējiem operātoriem tas ir savādāk.

https://www.bite.lv/lv/numura-slepsana

 

Pievienojos tiem, kas mūsdienās grib slēpt savus nr un kaut kādus anonīmos zvanu taisīt. Man likās, ka tas ir sīkajiem.

Link to comment
Share on other sites

ibumetiins
Pirms 24 minūtēm , CAP teica:

da bļin.. tas noteikti bija t.s joku zvans.. šitā manējās māsīca izjokoja manējo par to, ka no dzīvokļa nākot seksuālas skaņas utt.. :D tjpa pārvaldniekam sūdzējušies kaimiņi.. :D:D:D

 

http://www.jokesphone.com/ - tipa kkas no šī.. takšto.. patrobelē kādu pazīstamo, kurš ir pasūtījis joku zvanu :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cashitapp.app.jokesphone

 

 

Nu re, lieta atrisinājās. Manā redzeslokā tādi krāmi neeksistē, tāpēc nezināju. Labi, ka neaizgāju uz menteni, bet VDI iesniegums jau gatavs, tāpēc gabals nenokritīs, ja painteresēšos, cik likumīgi app uzturētājs ievāc un uzkrāj informāciju. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Ronalds teica:

Skuju ziepes! Vismaz iekš tele2 nestrādā!

 

Toč nestrādā. Tiko pārliecinājos. Bet uz Amigo gan strādā.

 

Lūdzu priekš LMT. Paspēlējaties...

Vispirms mums nepieciešams Tavs iesniegums – ienāc jebkurā LMT klientu centrā, vai arī atsūti parakstītu iesniegumu pa faksu 67773707 vai ieskenētā veidā uz e-pastu info@lmt.lv.

Kad vēlēsies kādam piezvanīt, neatklājot savu numuru, Numura uzrādīšanas aizliegumu vari ieslēgt divējādi.

  • Ikreiz, kad vēlies palikt anonīms, zvana saņēmēja numura priekšā nospied #31#.
  • Numura uzrādīšanas aizliegumu iespējams arī ieslēgt (un atslēgt) sava telefona uzstādījumos. Lūdzu, ieskaties sava telefona lietošanas pamācībā, kā to izdarīt! Tikai atceries, ka šādā gadījumā visi zvani – līdz brīdim, kad atcelsi šo komandu, – tiks veikti ar Numura uzrādīšanas aizliegumu.
Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Šitā "fīča" ir arī diezgan vecos Samsungos, bet nepietiek ar to, ka trubā ieslēgsi lai nerāda "ID", ja operators Tev nr neslēpj - rādīs vienalga. Vismaz pirms gadiem 6 tā bija.

Link to comment
Share on other sites

lai tā numura slēpšana darbotos.. tai fīčai ir jābūt pieslēgtai kā pakalpojumam, pēc tam var ākstīties ar iestatījumiem un kodiem :D pie tam tā fīča jau n-cik gadus tiek piedāvāta bezmaksas.. vismaz LMT.. (pašam ir pieslēgts, bet izmantojis neesmu)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta, ka viņa visu laiku tāda ir bijusi.

Bet jautājums aktuāls - ja par numura noteicēju tiek maksāts, tad nafigam es drīkstu neredzēt, kas man zvana?

Link to comment
Share on other sites

kur vēl numura noteicējs skaitās kā maksas (atsevišķs) pakalpojums?

 

image.png.8a331b44e758937d1b978fc2c1b0419d.png

 

@Stasss tāpēc, ka tas otrs lieto numura uzrādīšanas liegumu :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nolādets..?

Strādāju par dīleri savā 2005.-2008.g telefonu centros. Jau tad visa šitā fignja likās samērā dīvaina. Bet līdz šai baltai dienai tā īsti nebiju iedziļinājies un aizcepies līdz šim jautājumam.

Bet ņemot vērā ka ar to visu bija saistība, biju ievērojis ka līdz pat šim laikam Numura noteicējs skaitījās kā extra pakalpojuma sniedzēja līgumos.

Tieši dēļ šī punkta, es nez kāpēc tam negribot esmu pievērsis uzmanību..

 

Ja kādam ir, paceliet savus tel. līgumus..

Ja nebūs. Noliecu galvu un atvainojos.

Bet nu līgumus, kas bijuši jau vismaz pāris gadus atpakaļ slēgti.

 

Numura noteicējs kā fīča ir no līgumiem pēdējā laikā pazudusi. Jo tas jau mūsdienās liekas pašsaprotami.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

numura noteicējs jau ntos gadus ir bezmaksas.. iekļauts tarifā.. ekstra tas bija pirms gadiem 16it, kad kļuvu par LMT klientu, tad pat atsevišķi bija jāmaksā. Maksa sāka pazust, kad ieviesa tos istyle, vienādais utt... tad tikai kaut kādam vienam tarifam nebija iekļauts, a mazliet 'velāk jau vispār pazuda un tad vēl ES regula vai tml un arī uzrādīšanas aizliegums no ekstras palika par ikdienišķu fīču.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

numura noteicējs jau ntos gadus ir bezmaksas.. iekļauts tarifā..

 

Vismaz izvilku īstos vārdus.. Iekļauts tarifā..

 

Ok. Lai tā būtu. Pa lielam, ja jau es te vienīgais kam tas liekas nesaprotami, tad nav ko cepties... 

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

Es tik norādu uz to, ka tā fīča jau sen nav nekāda ekstra...

Piekrītu, bet tikai pēdējā laikā līgumos tas netiek pieminēts.

Tad jau visi varējām būt Privāti un miers...

Viss, beidzam. Lai tēma aiziet arhīvos..?

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Stasss teica:

Tad jau visi varējām būt Privāti un miers...

Tā r situācija, ja mēs nebūtu maksājuši ne par pakalpojumu (numura noteicējs), ne virspakalpojumu (numura slēpšana).

Visi paliktu tikpat slepeni, kā apmaksājuši 2 pakalpojumus.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tas bija zvans no namīpašnieku asociācijas par skaļām d rātes skaņām, tad nevajag numuru vajag paziņu un draugu lokā atrast dolbajobu, kuram šādas lietas šķiet pietiekami smieklīgas lai par to samaksātu kaut kādu naudiņu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
valchazzz

Tak beidziet, kā var nepamanīt, ka tas ir ieraksts?
Man tikko kā bija zvans. Pirmās sekundes 20 tā kā mēģināju atbildēt pretī, līdz sapratu, ka tas ir ieraksts. Starp citu, šķiet, kādas zināmas LV aktrises.

Ja jau nepamanījāt, ka tas ir ieraksts un neuztvērāt ar vieglu humora devu, tad varbūt jāsāk ara to, ka jāpameklē problēmas savā attieksmē pret dzīvi un lietām :)
Nevajag būt tik pārnopietniem.

Labots - valchazzz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Agnese Lidemane

Es tikko arī saņēmu tādu zvanu , tieši ar tādu pašu saturu . Cik noprotu , kādam tas ir izmaksājis 0,99€ . Jauki , ka kāds vēlējās tos iztērēt šādā veidā uz mani ?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Mani arī ar šito iznesa, bet kkā pavilkos un bija diezgan rēcīgi.

Tiem kuriem aizsūta šito zvanu un sacepās par to, tiem dzīvē kkas tomēr nav īsti kārtībā ar veselīgu uztveri..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...