Jump to content

TELE2 Huawei B525s-23 un port forwarding

janisis

Recommended Posts

drunk_lizard
pirms 2 stundām , Guncha teica:

Es gan domāju, ka nereti projektu vadītāji un citi ar tehniskām lietām nesaistīti cilvēki visu sačakarē

nereti aizvietojam ar regulaari.

2018.08.30. , 16:39, janisis teica:

tele2 reālā adrese EUR 1,44 mēnesī..

Tele2 par 1,6Eur mēnesī dod publisko,statisko.

Vispār jau ierakstot googlē meklētājā ,,real IP,, parādās vairāki linki,tā kā šāds termins eksistē.

Reāli,tas nenozīmē ka ir arī nereālas IP bet gan to ka pēc tādas tevi var atrast.Līdzībās runājot,ja cilvēks dzīvo Zilupē,Černobiļas ielā 10 bet pats virtuvei piešķir adresi Nr1 bet sauajai tualetei Nr2 (utt) tad reālā adrese vienalga paliek Zilupē,Černobiļas ielā 10

• Kādas šausmas! 1
VebKamera
Pirms 37 minūtēm , snukurins teica:

ierakstot googlē meklētājā ,,real IP,,  parādās vairāki linki,tā kā šāds termins eksistē

Angļu valodas termini ne vienmēr tiek pārcelti uz latviešu valodu 1:1. Un arī viņiem var būt novecojuši termini, neprecīzi un nekur nav teikts, ka to terminu lietojis speciālists, kurš zina ko dara.

Mums, savai valodai, ir lieliska iespēja pieņemt un lietot to precīzi un pašsaprotami, ja vien mēs neaizejam kārtējā diskusijā par vistām un olām, uz ko pašlaik jau velk.

pirms 23 stundām , Ronalds teica:

Labi! Vienojamies ka lietojam terminu Publiska un Privāta IP adrese!

VebKamera>Vai tad mēs jau nevienojamies?

Es tikai par to ka tāds termins eksistē un ko tas nozīmē.Īsti neredzu problēmu.Man ir saprotami visi veidi.

Vēl starp citu eksistē arī termini iekšējā un ārējā.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1
Pirms 9 minūtēm , Tuubijs teica:

Vispār Tu neko nevienojies, jo sēdēji ar postošanas liegumu.

Nu re,viss tipiskā latviešu garā,bla ba bla.Tik muld un muld un pat par šādiem sīkumiem nevar vienoties.

Tas ka šī foruma admins kurš līdzinās Tev uzliek liegumu tikai liecina par šī foruma dažu adminu stulbumu.Nekad neesmu nevienu aizvainojis pirmais bet ja kāds to dara pret mani tad dabūs pretī.Es gan cenšos šādus te Tūbijveidīgus tipāžus vienkārši ignorēt.

Starp citu liekas ka pats tā arī banu nesaņēmi?Rēcīgi.Uz mani tirs bet Zin neko nezin.

• Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1

Starp citu,ekspress viktorīna par sausajām tualetēm.

Jautājms.

Ko jūs dariet ja kaimiņos un visā valstī dominē sausā butka?

Atbilžu varianti:

1.Metos kaimiņiem talkā un ievelku viņiem trubu.

2.Trubas savelku visā novadā.

3.Pametu valsti un dodos tuvāk pie okeāna,bet ,,smirdu,, pats.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1

Ak jā.Piemirsu pateikt ka publiskās/statiskās IP adreses gadījumā Tele2 APN ir jāieraksta ,,static.tele2.lv,,

Edited by snukurins
Inspektors Caps
2018.09.3. , 13:11, Ronalds teica:

Vienojamies ka lietojam terminu Publiska un Privāta IP adrese!

Publisks/privāts ir vairāk informācijas slēpšanas konteksta terminoloģija.

Statisks ir pretstats dinamiskam jeb mainīgam. Tātad IP adrešu gadījumā ar DHCP dalītām adresēm.

To, par ko Jūs te runājat, vislabāk ir saukt par lokālām/globālām IP adresēm, jo tas apzīmē to, kādā mērogā tās ir funkcionālas.

2018.09.4. , 07:15, Raimonds1 teica:

Mani kā nozares nespeciālistu fascinē tas kopējais nesakārtotības, neatbilstības un savstarpējas nesalāgojamības purvs, kādu it kā tehniski izglitoti un domājoši "speciālisti' ir radījuši. Cik daudz gan dažādu pseidozināšanu tur vajag, lai saprastu, kā šo vai to darbību sakārtot, lai viss strādātu, ja kāds to visu ir izprojektējis īpaši līkā un nesaprotamā veidā.

To kā reizi tieši rada "Raimondi", kad sēž pie vadības stūres un spiež speciālistus taisīt lietas nepareizi un čerez ž*pu tikai tādēļ, lai izpatiktu kaut kādas blondas mājsaimnieces smadzeņu spējām.

Raimonds1

Tad būtībā nesakārtotības, neatbilstības un dažādi interpretējamu lietu šajā nozarē nav?

Un, ja ir, to visu ir radījuši nespeciālisti?

Inspektors Caps

Protams, ka ir. Lielāks vai mazāks bardaks ir visur un tāda ir dabas kārtība, jo bez bardaka nemaz nevar notikt evolūcija. Iepriekš es runāju par to, ka speciālisti rada mazāk bardaka kā nespeciālisti. Bet visvairāk bardaka rada tieši tie nespeciālisti, kuri domā, ka ir speciālisti un/vai tiek pie viņiem nepiemēroti lielas teikšanas.

Edited by Inspektors Caps