Jump to content

hdmi android puļķis, kādu?


versatile
 Share

Recommended Posts

TV īsti ģimenē nelietojam, bet ir ienācies saimniecībā kaut kāds dinozaurs, hā-dē redī, tad nu gribas palaist reizēm kādu muļķiku sīcim vai pašiem kaut ko paskatīt - visticamāk, no kompja/telefona palaist caur wifi.

Zinu, ka ir kaut kādi puļķi, ko iesprauž hdmi un kas padara televizoru viedu - kas būtu jēdzīgākais pirkums šodien? Neorientējos procesoros/ražotājos, gan jau te visiem kādi 6 dažādi bijuši, varēs ko ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

tad jau īstenībā sākumā jautājums - kāds ir TV?  ja jau tv ir wifi, tad pieļauju, ka tv arī nemaz tik dumjš nav.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

tv nav vaifaja, gribu caru puļķi uz ekrānu padot saturu. TV nav nekā, kaut kāds vecs samsūda laikam 37 collu mazulis.

Nav nekādas intereses abonēt kaut kādas teelvīzijas, mājās esam diezgan maz, pie TV nesēžam. Bet, ja reiz ekrāns ir, grēks neizmantot.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

@versatile, labāk ieraksti arī TV modeli, savādāk panesīsies padomi, ka moš vari sīčiem vajadzīgo ierakstīt fleškā, kuru vienk skaties un viss ir smuki...


A tā, jā, @CAP ieteiktais, ir viens no risinājumiem...

Link to comment
Share on other sites

man arī šis varētu būt aktuāli, varbūt kādam ir jau konkrēta pieredze ar konkrētiem Chromecast/firestick vai tml? citādi tikko kaut ko gribas no datora uz tv, jāstiepj istabai pāri HDMI :)

Link to comment
Share on other sites

@uldise pieteicās... Tagad svarīgi ir arī kādas HDMI versijas konkrētais TV atbalsta...

Link to comment
Share on other sites

par hdmi versiju nevajag uztraukties, ja vien neplāno skatīties 4K/8K TV :D

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ar Chromecast ir viena bēda - tas nav standalone risinājums, kurš varētu strādāt pats, bez papildus devaisiem.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es īsti nezinu, vai man vajag standalone, vai nē - netu browsēt īsti nav paredzēts, bet tutruba uz puļķa pa taisno vsp būtu nais.

TV modeli vakarā varu ielikt, bet man domāt, ka pat usb viņam nav.

Link to comment
Share on other sites

Mini PC. Te ir pietiekoši daudz tēmu par tiem, kurš labāks, utt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
INTRASERVERNET

Es arii ko liidziigu mekleeju. Protams mans prieks nebija ilgs. Atcereejos ka man ir Amazon FireTV un visa taa striimoshana bija vienkaarshi drausmiiga. Motorola Moto Z uz to briidi kljuva tik leens, ka lietot bija principaa neiespeejami. Ar to mana veelme no Android telefona striimot paargaaja.

Link to comment
Share on other sites

versatile

nu man laukos ir kaut kāds samsung tv, uz kuru no s8 šārējas baigi nais.

Bet domu sapratu - tad man vajag kaut kādu android tv kašteli, jautājums vecais - kāds pārbaudīts modelis ir ok? Vairāk par parastu fullhd tuvākos pāris gauds 100% nevajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

versatile

@Gestapo Atkarīgs no cenas. Pagaidām skatos uz Xiaomi Mi Box, bet, ja cena laba, tad varētu šitādu paķert, kamēr atnāk tas...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Par Mi Box varu daudz ko pastāstīt, man ir tas draņķisverķis. 

Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu pusgadu lietoju chromecastu un ir baigi ērts gan no telefona, gan no PC. Pirku pa kaut kādi nepilni 40 eiro tepat internetveikalā. Ir man arī androidboxis un wd pleijeris, bet tie ir ok citām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Man ir šāds: https://www.ebay.com/itm/X96-Mini-TV-Box-Android-7-1-2-Amlogic-S905W-Quad-Core-WiFi-HD-2G-16G-4K-Player/311960571078?hash=item48a24c8cc6%3Am%3AmpQ4zVhoBS1mv9C1wm38zEQ&var=610752019165

Pēc specenes likās baigā šokolāde. Bet dzīvē paliels bremze. Nopirku ar domu, ka muterītei būs ko pielikt pie TV, lai var lūrēt youtube seriālus. Pieslēdzu 1x, pakāsu 1h savas dzīves un atslēdzu. Lai gan viss it kā iet, tā performance tomēr diezgan pabriesmīga. Varbūt priekš sīkajiem būtu OK. (Gribēju te izlikt tirdziņā, bet cik par tādu maz prasīt? 15€? ? Varu iedot notestēt.)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 17 minūtēm , versatile teica:

@androidz stāsti :)

Par funkcijām un speceni nestāstīšu, to var izlasīt vai atrast ntajos review, kur to devaisu parasti slavina, es vairāk par mīnusiem ar ko sastapos:

1) Android TV kā OS, man nepatīk, labāk standarta Android. Par to diezvai vajag sīkāk.

2) Pults, pultī iebūvētais mikrofons strādā ļoti slikti, tobiš vispār nevar izmantot, manu angļu valodu vispār nesaprot;

3) Pults, šad tad pazaudē savienojumu ar kastīti, bez redzamiem iemesliem;

4) Iebūvētais chromecast strādā slikti, ilgi veido konekciju, parasti neizveido, ir haks - palaižu jutubes rullīti uz chromecastu, tas nelaižais, ielieku rindā vēl vienu (jebkuru), palaižu, tas aizet tad pārslēdzos atpakaļ uz to ko gribēju skatīties. fatafak!!!

5) Šad tad pazūd skaņas atbalsts, mxplayer, pēc restarta viss sāk strādāt;

6) Kastītes update (laikam) salauž manus setingus un buttonu remapus - par to laikam nedrīkst sūdzēties, jo man ir uzlikts cits launčeris un pultij samainītas funkcijas uz pogām, tobiš pats vainīgs un standarta katītes lietotājam tādas problēmas iespējams nav;

7) Neviens interneta pārlūks nav normāli lietojams, bet tas ir AndroidTV ierobežojumi; 

8 ) šad tad, bez iemesla attēls izlien ārpus tev rāmjiem.

 

Tie ir MANI novērojumi, ar manu kastes setupu un veco fiļips tv. Ja lieto standarta launčer un maksas Netflix, pieņemu viss ir labi, nu ja neskaita chromecast un pults mikrofonu.

 

 

 


 

Kungi, ātrs jautājums, Philips TV ar Android, ļauj instalēt APK no fļeškas?

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Te atkal daži sūdzās par parasto androidu, piemēram shourcut versija ir sliktāka. Paši sev taisat ierobežojumus. Android tv ir daudz ērtāks vadībai ar pulti. Uz android tv normāli var palaist jebkuru aplikāciju, uz parastā android palaist android tv paredzētās aplikācijas ir čakarīgāk. Android tv piespraud peli, uzliec sideload launcher, yalp store un liec jebkuru aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Es jau kādu pusgadu lietoju chromecastu un ir baigi ērts gan no telefona, gan no PC

var par šo sīkāk?

man kā reiz priekš filmām ir tas pats vecais labais WD TVLIVE, prasās kaut ko tieši, lai var no PC strīmu palaist uz TV, lai nav papildus nekas jāslēdz, jāsprauž un tml..

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es xiomi mi box uzliku senčiem, cik viņi izmanto viss ok,  pašam ir beelink gt1 ultimate ar android tv firmwari un nvidia shield

Link to comment
Share on other sites

Apskati šito.

Man ir cits bet idejiski līdzīgs,  MINIX. Nu faktiski dabū ''viedo'' TV no parastas TV kastes, kam HDMI, pieliekot to kastīti.   Cik sapratu no forumiem, lielākai daļai to kastīšu nav ražotāju atbalsta- kā izlaiž , tā vairāk nav apdeitu . Tam MINIX ir un to, ko ieliku linkā , pāršuj ar cita ražotāja softu kam arī eost (?) . No pieredzes:  vajg piepirkt airo peli tipa šo

Tad baigi erti ''dīdīt'' to kastīti sežot krēslā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , androidz teica:

Kungi, ātrs jautājums, Philips TV ar Android, ļauj instalēt APK no fļeškas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , uldise teica:

var par šo sīkāk?

man kā reiz priekš filmām ir tas pats vecais labais WD TVLIVE, prasās kaut ko tieši, lai var no PC strīmu palaist uz TV, lai nav papildus nekas jāslēdz, jāsprauž un tml..

Nu filmas skatos no wdtv live (q ir labāka), bet chromecastu nopirku, jo ir baigi ērti - iespraud HDMI, uzliec uz telefona aplikāciju HOME, tad nokonfigurē to puļķi, lai ir tai pašā tīkla caur wifi, kur pārējās iekārtas un skaties no dajebkā - arī desktop kompja, kas caur vadu pie rūtera piesprausts. Ja skaties youtubi, vai kādu no servisiem ko tas verķis atbalsta, tad jamais pats no savas aplikācijas laiž, nevis spoguļo. Man ir šāds:

google-chromecast-2-hdmi-streaming-media

pirms 1 stundas , uldii12345 teica:

pašam ir beelink gt1 ultimate ar android tv firmwari un nvidia shield

Tur baigi sarežģīti to Android TV uzlikt? Man ir beelnk R68II. Ko es zaudēju, salīdzinājumā ar parasto andrīti? Nu tjip tur visādi Kodi, vlc iet?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 13 stundām , uldii12345 teica:

Te atkal daži sūdzās par parasto androidu, piemēram shourcut versija ir sliktāka. 

Shortcut man nevajag, un pele, priekš manis, ir ērtāka par pulti. Lai arī, atzīstu, mi box pults ir ļoti sakarīga, ja neņemam vērā bezjēdzīgo mikrofonu.


pirms 13 stundām , uldii12345 teica:

beelink gt1

Šo es tagad izvēlētos mi box vietā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , CAP teica:

jā.. un daudz kas cits.. androidtv nav apdalīts ar app :)

Klau, apgaismojiet mani, kur ir jāpalasās un kas ir jādara, lai es uz tā sava bīlinka varaētu Android TV uzlikt, nesataisot sū... :) Caur googli īsti gudrs netiku.

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 10 stundām , CAP teica:

jā.. un daudz kas cits.. androidtv nav apdalīts ar app :)

Interneta pārlūku var uzlikt no veikala vai tikai caur apk?

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Zin... teica:

Kungi, ātrs jautājums, Philips TV ar Android, ļauj instalēt APK no fļeškas? 

Jā ļauj, bet no Philips Android Tv mūc kā no uguns, ienaidniekam vari novēlēt.

Link to comment
Share on other sites

@Prime nju nju.. pastāsti man arī, kāpēc mukt? jau 2us gadus lietoju un neesmu aizmucis :D ar ko philips android atšķiras no citiem? :D

Link to comment
Share on other sites

@CAP punkti, kas man sabojāja visu priekštatu par Philips android Tv

1. Android support. kamēr citi ražotāji veic atjauninājumus pa android versijām, tikmēr Philips/Tp vision sēž uz 5 vai 6 Andrīša.

2. Menu caur žooo , kamēr tiec pie iestatījumiem, vajag iet no menu uz menu.

3. Rodas šāda tāda sāpe ar apk instalēšanu, caur žooo atkal

4. Aplikācijas (TSC, popcorn, hd videobox, pat deezer utt) ik pa laikam krešo, uz citiem nav problēmas, ja arī ir tad reti.

5. Tv ik pa brīdim sāk dzīvot savu dzīvi, piemēram esi paspēlējies ar kodi, vai pamocījis ko citu, izslēdzu kodi, sāku skatīties virszemes tv vai ko citu, tv šad un tad izdomā ka viņam grūti un vajag uztaisīt restart (7,8,9 sērijas Tv ir izrādījuši šo vājuma restartu).

 

Nu kaut kā tā, par attēla kvalitāti ,spriež pats. Mans viedoklis īss, ir Philipsam/Tp vision labi modeļi un ir kakas, gluži kā katram ražotājam

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

No veikala var uzlikt pufin pārlūku, caur to novelc yalp store un no tā var uzlikt jebkuru aplikāciju. Uzliec sideload launcher no veikala, lai piekļūtu visām aplikācijām. Priekš manis shortcuts bija iemesls android tv uzlikšanai. Man arī personīgi android tv launcheris patīk. Starpcitu ar android tv shortcut versiju var skatīties ex MTG kanālus arī nelattelecom tīklā. (izmantojot interkatīvās tv datus). Man arī pults dīvānā liekās ērtāka nekā pele (vislabāk ir airmouse, kur peles funkciju var ieslēgt, kad vajag). Vienkārši teikt, kad androidtv ir sūds ir stulbi, jo no parastā viņš atškiras tikai ar launcheri un to, ka no play veikala defaultā ir tikai aplikācijas vadībai ar pulti.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 1 stundas , Racer teica:

Klau, apgaismojiet mani, kur ir jāpalasās un kas ir jādara, lai es uz tā sava bīlinka varaētu Android TV uzlikt, nesataisot sū... :) Caur googli īsti gudrs netiku.

Šeit raksta, ka tev der firmware no gt1

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/709586-need-custom-firmware-for-beelink-r68ii-armlogic-s912

 

Tad tev būtu jāder šai

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/beelink-aa/beelink-android-tv-box/gt1/firmware-roms-tools-cg/657916-rom-android-tv-7-1-2-beelink-gt1-multi-6255-9377-standard-ultimate

 

vai paskaties šeit:

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/beelink-aa/beelink-android-tv-box/gt1/firmware-roms-tools-cg

 

Man uz gt1 ultimate stāv superceleron atv v2 rom.

 

Lielākais čakars uzlikšanai ir tas, ka vajadzīgs male to male usb kabelis. Pēc tam sajūgt ar kompi. Vienam boxam man kompis beelinku atpazina, barojot caur barošanas bloku, citreiz caur usb.

Principā it kā nekā sarežģīta nav. Novelk usb burning tool. Android tv rom. Vismaz uz beelink gt1 pieslēdz caur usb portu pie sd kartes un uzliek rom. Protams, ka ir risks nobrikot iekārtu, bet man vairākas reizes liekot nav bijis problēmu. Tur arī ir nedaudz čakars ar pareizo versiju, iekārtām atšķiras wifi čipi un var sanāk, ka uzliekot romu nestrādā wi fi, tad jāuzliek pareizais, viss tas ir aprakstīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...