Jump to content

GPS kaķim


intervall
 Share

Recommended Posts

Tomēr, pasaki kāpēc? Iesi meklēt lapsu alu, uz kuru tavu kaķi aiznesīs?

Ja kaķis ies ārā, viņam jebkāda būs traucēklis. Tad jau nočipo, ja tīri tā, kaut kādai iepsējai atrast.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pat ja būs GPS - tas ņaudētājs jau pa visādiem pagrabiem un hvz kur ložņā - nekāds GPS viņu neredzēs. Ja kur aizvilcies un palicis dzīvs - pats pēc kāda laika uzradīsies, ja suņi, lapsas vai mašīna piebeigusi - nu ko tur meklēsi ?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

intervall

Jā, ja pazūd, lai varu pats sameklēt.

Par to čipēšanu, man ir savādāks viedoklis, neredzu jēgu, kā tas var palīdzēt atrast dzīvnieku. 

Link to comment
Share on other sites

GPS kaķim ir riktīgi inčīgi!

Rekur bija projekts: http://www.abc.net.au/news/2016-05-20/cat-tracking-program-makes-owners-re-think-pet-behaviour/7431248

Tas kaķāks tak var apgūt pat kādu 8ha teritoriju. Nav skaidrs gan, kāpēc viņi pazūd, jo parasti pārvācoties, velkas atpakaļ uz vecajām mājām.

 

Ja dzīvotu laukos, es noteikti gribētu pasekot, kur jamie klenderē.

 

Noteikti padalies vēlāk ar savu stāstu!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja kaķis pazūd, tad ir jāapstaigā rajona vientuļās kaķu tantes, jo tās mēdz uzaicina smukos uz netflix&chill. Un īpašnieks, tad var gaidīt un domāt kāpēc kaķis mājās nepārrodas vai nav kļuvis par kārtējo belašu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , kurtka teica:

Ja dzīvotu laukos, es noteikti gribētu pasekot, kur jamie klenderē.

 

GoPro var piekabināt, lai dažas reizes uzzinātu par kaķa gaitām:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Garlaicīgs tas kaķa video, domāju, ka būs redzams kā piemīž saimnieka čības vai kādu kaimiņa kaķeni ņurca.  :swoon:

Labots - zmeyok
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

LMT taču tirgoja mājdzīvnieku GPS aparātu ar visu piesaisti, pajautā šiem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, zmeyok teica:

Garlaicīgs tas kaķa video, domāju, ka būs redzams kā piemīž saimnieka čības vai kādu kaimiņa kaķeni ņurca.  :swoon:

18+ video jūtube cenzē, paliek tikai garlaicīgie ? 

 

pirms 1 stundas , ju teica:

Nez, man tās bildes no maršrutiem pamatā atgādina GPS gļukus, kādi tiem rodas, kad ir slikta uztveršana.

Pēkšņās starveida lēkāšanas - tieši tā. Bet liektās līnijas izskatās reālistiskas. Normāli - galvenais zināt, vai šajā rajonā vai jau citā.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Man kaķis vairākas reizes ir izmucis. Apstaigā visas kaķu kolonijas, iedod kādām pa muti, piesit kanti kādai kaķenei un pēc 6h jau ir pie mājas. Vienreiz gan bija jālien pagrabā.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , zmeyok teica:

Garlaicīgs tas kaķa video, domāju, ka būs redzams kā piemīž saimnieka čības vai kādu kaimiņa kaķeni ņurca.  :swoon:

 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Suņi regulāri cilvēkiem pazūd, bet kaķis tak parasti atgriežas mājā. Nē, nu auru laikā protams meitās iet, bet cik tad tam dzīvniekam citu prieku. Ja sterializē, tad arī to prieciņu atņem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Didzis teica:

bet kaķis tak parasti atgriežas mājā.

Man pa 15 gadiem kādi 4 kaķi pazuduši. Viens kādu mēnesi tik pie mums nodzīvoja. Lapsas te Jūrmalā (Asaros) netrūkst, tās arī grib ēst.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nopērc kaķi, kam arī dažkārt gribēsies ēst... Un ja izies tālākā pastaigā apēdīs arī kādu lapsu.

 

Reku pāris piedāvājumi..

https://www.ss.com/msg/lv/animals/exotic-animals/aobeg.html

https://www.ss.com/msg/lv/animals/exotic-animals/fxoox.html

animals-exotic-animals-19861312.800.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, ju teica:

Lapsas te Jūrmalā (Asaros) netrūkst, tās arī grib ēst.

Maz ticams ka lapsa var piebeigt kaķi, tad kaķim kautkādam slimam jābūt. Te pie manis tās lapsas kā Latvijā ielas kaķi pa naktīm klejo un pa miskastēm rokas, ja vakarā iziet ārā tad pāris gandrīz katru vakaru var redzēt. Bristoles universitāte pat pētījumu uztaisija un saistībā ar kaķiem nonāca pie secinājuma:

Citēt

It’s possible but very unlikely. A typical urban fox home range can be also occupied by upwards of 100 cats, and most of these are out at night. Foxes and cats meet many times every night, and invariably ignore each other. When a fight does break out, it’s often the fox that comes off worse in the encounter.

 

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība, kurš to kaķi apēd, GPS jau nepasargās. Nu atradīsi pusapgraustu GPS uztvērēju ar cīņas pēdām, ko liksi tai vietā pieminekli ar uzrakstu: "šai vietā gāja bojā mans kaķis muris'' Kaķis ir neatkarīgs dzīvnieks un kur grib, tur staigā. Vot pastulbajiem šuneļiem, kuri regulāri pazudē saimnieku, gan tāds verķis varētu nodereēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

Man pa 15 gadiem kādi 4 kaķi pazuduši. Viens kādu mēnesi tik pie mums nodzīvoja. Lapsas te Jūrmalā (Asaros) netrūkst, tās arī grib ēst.

Tiesa, lapsas esmu manījis, bet kaķene jau gandrīz 10 gadus dzīvo pa āru, un nekāda vaina.

Dažreiz pazūd uz 2-3 dienām, bet tas šķiet normāli.

Laukos, kur teritorijas plašākas un kaimiņi tālāk, tur kaķi pazūd pat uz 2 nedēļām un tā pat atnāk atpakaļ.

 

Piekrītu tiem, kas raksta, ka  nav jēgas no GPS. Ja pagalam, tad pagalam. Ko tur vairs. Tik vien kā interese kādu reizi papētīt kur vazājas. Bet tas tā pat kā ar visiem gadžetiem - 2 nedēļas interesanti, pēc tam mētāsies plauktā pie pārējiem niekoem.

Link to comment
Share on other sites

Kad man vēl patika kaķi, tad, ilgāk par 2-3 gadiem, neviens nenoturējās - ta auto nobrauca, ta vienkārši pazuda. Savukārt, mans uzbeku pova video ir uzņemts ciemā ap 100 km no Vitebskas kur visām mājām apkārt, pēc iespējas, ceļ 2m žogu un rūpīgi seko vārtiņu aiztaisīšanai vakaros, jo vilki naktīs suņus apēd turpat uz vietas, suņubūdā. Bez jokiem, vienkārši apēd un viss.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad neapēdīs, to nabaga ķēdes suni, kā tad tas pat aizbēgs??

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Maz ticams ka lapsa var piebeigt kaķi, tad kaķim kautkādam slimam jābūt.

Tas Jums tur Bristolē. Mums apstākļi skarbāki, neviens neļaus lapsām, kā žurkām, pa miskastēm šarīt. Bet ja kaķi sterilizē, tad tas mazāk apkārt vazājas, manējie jau gadus 8/10 pie mājas pārsvarā turas. Bet ērces tomēr kaut kur noķer...

Link to comment
Share on other sites

Man ļoti jaukas atmiņas par Beļģiju, nu, precīzāk, par to 3 valstu triumfirātu, fig zin kas tur vēl ietilpa. Pilsētiņas kā no viduslaikiem, naktī zaķīši pie viesnīcas pļaviņā bezmaz vai rokās lec un no rīta kafija ar īstu šokolādi, desu un īstām bulciņām!!! Alus lētāks par minerālūdeni,  eh, tur nudien ir vērts vēlreiz aizbraukt!

Link to comment
Share on other sites

Zaķīši pļaviņā ir arī Berlīnē, bet Bristole ir arī U.K. Vai arī neiebraucu domas lidojuma plašumos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Berlīnē redzēju tik vāveres un arī, tā... ir, nebaidās pienākt līdz 1m, bet tas nav Beļģijas zaķīšu līmenis

Link to comment
Share on other sites

Tā arī, Boni, nesapratu...?Tie zaķīši rokās, vai uz gala lec??

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Berlīnē redzēju tik vāveres

Nu lab, nevar būt, ka Honekers ar biedriem visus zaķus tai pļaviņā savulaik atšāvis.

Link to comment
Share on other sites

1986. gadā, cik atceros, vēl tie tur ganījās...

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, Jākob, ne par tiem zaķiem runa iet :) Zaķus tur kā reiz Amsterdamā var ar 80 EUR vilināt, bet zaķīši ir par velti un ēd, bez maz vai no rokas. Tā nudien ir vieta kur vēlos vēlreiz aizbraukt uz mēnesi ar savu auto. Ļoti skaisti, simpātiski, solīdi. 5+ balles, patika labāk kā Francija.  Biju tur ~2014 pavasarī

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Redz, Boni, cik vienādas cenas...90-to gadu pašā sākumā biju Singapūrā...Tad tur(nelegāli)zaķus arī par 80$ varēja iegūt, tad gan valūtai pie mums cita vērtība bija...Kolēģe(simpātiska) tikai noteica, par tādu cenu tev gan nekur iet nevajadzēja?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tagad kāreiz ir laiks, kad braucot uz darbu pa malām var redzēt kā lēkā mazi truši, viss forši. Tik kad iet kājām vai brauc ar riteni, tad tik forši vairs nav, jo var paspēt ievērot ik pa 2 metriem sabrauktos un jau pussapuvušos, ko ik pa laikam kāda vārna ieknābā :D 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 3 stundām , abi teica:

Berlīnē redzēju tik vāveres un arī, tā... ir, nebaidās pienākt līdz 1m, bet tas nav Beļģijas zaķīšu līmenis

Nezinu kaa iisti tur ir Berline. Bet Lielbritanija lapsas vairak esmu noveerojis drosmigas nevis kakjus.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Bet jaa no kakjiem man ljoti patiik sfinksi vai nu rukshchoshi persijas color point kakji.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 10 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Reku pāris piedāvājumi..

Kaķis pa 10k.... OMG!!!!!

Cik ļoti naudai jāspiež kabatu lai ko tādu pirktu? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Reku pāris piedāvājumi..

Ir bijusi doma par meinkūnu, bet bail, ka kādu rītu pie durvīm būs nolikts kaimiņu suņa izstrādājums.

Man gan tagadējais arī uz 6kg, kārtīgu žurku spēj nolikt pie vietas. Bija vienu rītu brīnums, kur ta kaķim uz purna kaut kāda švīka. Pēc brīža pie pagraba tika ieraudzīta normāla žurka.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Mums pieredzē ir ciršļi, peles, žurkas (tiek apēsti), kurmji (netiek apēsti), vardes (vvz), ķirzakas un zalkši. Ja durvis vaļā, ģimenes loceklis godīgi nāk padalīties un attiecīgo subjektu / objektu piegādā līdz virtuvei un noliek zem galda. Ja sanāk zalktis, ģimenes locekļiem ir zināmi pārdzīvojumi, bet tā bijis tikai 2 reizes pēdējos ~~3 gados...

Link to comment
Share on other sites

intervall
(labots)

Džīzaz, atkal peGdienas sarunas.

Kāds varētu likvidēt visu rakstu?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

  • intervall locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...