Jump to content

shortcut.lv uz datora


Maris77
 Share

Recommended Posts

Ir iespēja kaut kā iestāstīt datoram, ka viņš ir pārvērties par TV, lai varētu skatīties arī Tv3, Tv6 u.t.t. Pašlaik bijušos viasat kanālus šorkutā var redzēt tikai Apple Tv, Samsung Tizen, LG un Android TV, ja nav lattlecom interneta. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

laikam loģiskākais.. nopirkt kādu android multimedia box un izmantot to shortcutam vai paņemt pašu shortcut box..

 

lai gan.. iekš google var atrast arī kko šādu:

 

https://geektillithertz.com/wordpress/index.php/2016/11/27/android-tv-7-1-nougat-for-pc/

 

attiecīgi.. iekš youtube var atrast arī vēl dažādus linkus un video..

 

http://www.android-x86.org/

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

2018.05.27. , 09:44, Maris77 teica:

lai varētu skatīties arī Tv3, Tv6 u.t.t.

es nesaprotu kāda velna pēc jums vajadzīgi kanali kuros reklāms vien rāda, butu priecājušies ka viņi tur nav iekļauti

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CAP teica:

nopirkt kādu android multimedia box un izmantot to shortcutam vai paņemt pašu shortcut box..

Tik vien, ka vairumam nav Android TV, bet gan parastais Android. Vismaz , cik es esmu manījis.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tā vienkārši iestāstīt datoram vai Shorcut, ka viņš ir TV laikam īsti nesanāks.

Kā varianti-

1) Ir Android TV OS x86 projekti ( mēģināju likt uz sava datora, nekur tālāk par boot logo man negāja).

2) Tizen TV OS un LG TV OS  emulatori (tikko iedomājos, neesmu vēl mēģinājis).

3) VPN - "iestāstīt" savam datoram, ka tas atrodas LTC tīkā. Vajadzīgs draugs/paziņa ar LTC pieslēgumu, kuram ir iespēja un vēlme uz rūtera laist VPN serveri.

4) Android TV OS box (piem.Mi Box 3), vai Android Box , kuru pēcāk pāršūt uz Android TV OS (info meklēt 4pda.ru ,freaktab.com forumos). Pats paliku pie šī varianta, android box tika pāršūts uz Android TV OS firmvāri un tiek izmantots Shortcut un neoficiālās TV skatīšanai.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vakar meegjinaaju ko liidziigu, bet ar PhoenixOS, Android x86, CloudReady. Uz visiem trim nestraadaaja video. Programma gaaja, bet video netika atskanjots. Bet megjinot Bluestacks video saturs straadaaja, un leeni. Taatad nebaudaami.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Var uzmest man PM, kam ir ļoti aktuāli skatīties TēVē3, TēVē6, ElEnTē, KanālsDivi ar jebkādu pleijeri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...