Jump to content

Nepieciešama palīdzība!


lindapeterane
 Share

Recommended Posts

Labdien ☀️☀️☀️
Esmu 4.kursa reklāmas menedžmenta studente un bakalaura darba ietvaros veicu aptauju par mājas lapu kā reklāmas instrumentu. Lūdzu aizpildiet doto aptauju. Jums tas prasīs vien dažas minūtes sava laika, savukārt man tas būs liels solis pretī bakalaura darba noslēgumam.

 

Te bija links
Milzīgs paldies jau iepriekš!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , lindapeterane teica:

Esmu 4.kursa reklāmas menedžmenta studente...

 

Tā skaitās profesija, jeb tas ir sinonīms ViaSat līdzīgajiem zvanītājiem (sauktiem par telefontirliņiem), kuri piedāvā savu kantoreļu pakalpojumus?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu pāris minūtes. Lai kaut cik objektīvi atbildētu, mazliet jāpaskatās tā lapa. Paldies par kūkām, šoreiz nē. 

Link to comment
Share on other sites

12 lapas jautājumu .. johaidī, FB draugiem šito var prasīt, bet publiski vajag īsāku variantu piedāvāt.

 

inauguration-danielfast-ill-pass-obama.j

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Mājaslapa ir simpātiska, bet aptauja ir sviestaina, gara, ar tiem muļķīgajiem "novērtē skalā no 1 līdz 5, bet pieraksti komentāru jebkurā gadījumā", kā rezultātā nepildīšu. Cerams, ka autore zin, ka parasti priekš šādām aptaujām tiek nolīgtas fokusa grupas, kur katrs atbildētājs saņem vismaz padsmit Eur par katru šādu 'anketu'? 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ideja līdzīga Valsts ieņēmumu dienesta akcijai -- palīdzi nodokļu inspektoram, atbildi uz jautājumiem par saviem un ģimenes ienākumiem, un tēriņiem!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
1 stundu atpakaļ, V.S. teica:

 

Tā skaitās profesija, jeb tas ir sinonīms ViaSat līdzīgajiem zvanītājiem (sauktiem par telefontirliņiem), kuri piedāvā savu kantoreļu pakalpojumus?

 

Tā viņš ir. Jauniešiem mūsdienās patīk apgūt viskaitinošākās profesijas.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

@ieleja  Es runāju par normālām fokusa grupām UX testēšanai (jo šī aptauja stipri vairāk velk uz lietojamību, ne tikai mārketingu). Arī pats esmu maksājis kantorim par pašapkalpošanās interfeisa testēšanu fokusa grupās, jo klients paprasīja lai būtu atzinums no trešās puses kantora par dizaina un lietojamības atbilstību vadlīnijām. Bet nu tur, protams, anketas tiek sastādītas pilnīgi savādāk, tāpat arī tiek ņemta analīze no speciāla softa, kas mēra, cik ilgi aizgāja līdz brīdim, kamēr lietotājs atrada tur piemēram preču kategoriju, konkrētu produktu, sadaļu, vai izpildīja aplikācijā/mājaslapā kādu prasīto darbību. Šī anketa ir totāli izplūdusi, neefektīva un pilnīgs sviests. 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

bļin.. šī aptauja ir bakalaura darba ietvaros, kāda vēl maksa vai tml :D jebšu galīgi tūtiņi jau palikuši cilvēki...

Labots - CAP
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds locked this tēmaa
Ronalds

Mums te aptaujām ir sava sadaļa! Jaunbiedriem ar apstiprināšanu! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...