Jump to content

MQTT klients ar paziņijumiem


spameris
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

varbūt temats vairāk iederētos arduino utt... sadaļā. Bet tā kā tādu nevarēju atrast rakstu šeit. 

 

Vai varat ieteikt kādu android MQTT klientu, kas sāktu pīkstēt, vai kautkādi citādi brīdinātu mani kad saņemts noteikts MQTT ziņojums. Šobrīd saviem IOT brīnumiem lietoju MQTT Dash aplikāciju kas man par ļoti patīk, bet šāda funkcionalitāte pietrūkst.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neesu manījis ka tur būtu kāds ar iebūvētiem brīdinājumiem-notifikācijām, bet saraksts garš, varbūt kāds arī ir. Ātrāk būtu fiksi pašam kautko uztaisit nekā ņemties ar esošajiem.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

spameris
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Neesu manījis ka tur būtu kāds ar iebūvētiem brīdinājumiem-notifikācijām, bet saraksts garš, varbūt kāds arī ir. Ātrāk būtu fiksi pašam kautko uztaisit nekā ņemties ar esošajiem.

Tādu "Hello World" android push messedža applikāciju izdevās uztaisīt izmantojot to google firebase. Tad tik atliek tikai rakt.

pirms 3 stundām , TasEsmuEss teica:

Par MQTT nepateikšu, bet mani brīnumi sūta datus uz ThingSpeak API un lokāli uz InfluxDB ar Grafana WEB UI. Tur tad arī var sadefinēt paziņojumus uz e-pastu.

 

Šeit vēl nedaudz vairāk opciju ar citiem rīkiem: https://docs.influxdata.com/chronograf/v1.4/introduction/getting-started/

Nu epasts nav tas ko īsti meklēju, tādu push messedžu visticamāk nepalaidīšu garām, ēpast 50/50 :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...