Jump to content

Vai kādam ir pieredze ar ''Patērētāju tiesību aizsardzības centra'' kantori?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Radinieks pirms pusotra gada no vienas firmas pasūtīja, un šim uzcēla laukos nelielu moduļu māju, atklājās, ka ir ļoti daudzas šaizes pielaistas ..... .

Jumts tek, vannas istabā , sienās iebūvētie ūdens caurules pil, stūros vējš svilpo cauri sienai un vēl visādas šaizes ...., kamēr vēl ir garantija, firma atbrauc un kaut ko pielabo ...., jumtu mainīja, bet vēl tek ...., stūros no ārpuses noņem dēli un iepūš putas ...., un aiztaisa ciet ....., vannas istabā izņēma grīdu, bet tur vate slapja, uz nesošajām brusām no mitruma jau sēnes aug ...., 

īsāk sakot, pēc 2 mēnešiem beidzas garantijas laiks, bet firmas šefu bieži nevar sazvanīt , skaidrs, ka grib novilcināt laiku, līdz garantijas beigām .... .

 

Pēc Lursoft datiem, firmai ir parāds nodokļos valstij 52 tūkstoši .

Radinieks ir izmisumā, un īsti nezina, ko lai dara.

Link to comment
Share on other sites

Pieredzes nav. Bet ja jau 52k parāds vlastij, tad PTAC viņam pilnīgi pie vienas vietas.

Tādi saprot tikai spēku. Ahūnie juristi (ja ar līgumiem viss kārtībā un nekas nav darīts ārpus papīra) vai arī .... tepat kaut kur bija topiks par parādu piedziņas kantoriem....

Link to comment
Share on other sites

Pretenzijas VIENMĒR jānodod rakstiski ierakstītās vēstulēs uz firmas oficiālo adresi.

A tā, pašlaik, diemžēl šeit ir ļoti vienkārši - divi varianti:

1. Firma grib eksistēt  - reaģēs uz šīm RAKSTISKAJĀM pretenzijām, par kuru risināšanu arī jāsastāda akti, tas ir lai ir papīri;

2. Firmu īpašnieks nolaidīs podā - nu tad neko...

 

Tiesāties etc tas ir tukšs nummurs, diemžēl pie mums ir tāda likumdošana... Skumji, bet tā nu tas ir...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

Radinieks pirms pusotra gada no vienas firmas pasūtīja, un šim uzcēla laukos nelielu moduļu māju, atklājās, ka ir ļoti daudzas šaizes pielaistas ..... .

Baidos ka caur  PTAC vai līdzīgām valsts iestādēm, kas paredzētas  acu aizmālēšanai nekas nebūs līdzēts.....  

Link to comment
Share on other sites

PTAC nerisina būvniecības strīdus, tur jātaisa būves ekspertīze, ja tiek konstatētas kļūdas projektā vai būvdarbu gaitā, tad var vērsties vispārējas jurisdikcijas tiesā ar prasības pieteikumu par zaudējumu piedziņu, bet tā firma visticamāk procesa gaitā pazudīs. Vēl var ielūkoties būvprojektā saistībā ar visām apdrošināšanām, varbūt ir konstatējams apdrošināšanas gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Man ir pozitīva pieredze ar PTAC, bet tas viss ir ar interneta veikaliem, šinī gadījumā situācija ir smagāka un kā _dunduks_ teica, ja šiem pret valsti ir parāds, tad PTAC dažu k sods ir pie kājas. 

 

Kā rubb teica, sniedzam pretenziju rakstiskā veidā, noteikti vajag kāda neatkarīga būveksperta atzinumu, ko pievienot gan sūtot pretenziju firmai, kas būvēja, gan tāda atziņa patiks PTAC, lai pašiem mazāk darba. Ekspertu atrodam legālu, kā saka "u manja vse dokumenti v porjadke".

 

Tas var ievilkties un sēne, ja tas ir Brants negaidīs :D 

 

Paralēli var veikt izpēti un varbūt visus defektus var novērst par vienu, nelieku k euro, alusbundza palīdzēs paziņam ar lētāku brusu sagādi un padomu koka būvju lietās. :)

Edited by Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...