Jump to content

HDD klonēšanas dokstacija (IDE)?


tehno-mans
 Share

Recommended Posts

i-veikalos ir nopērkamas klonēšanas dokstacijas, bet visas kā viens - tikai uz SATA portiem.
Savukārt man ir vajadzība bieži noklonēt IDE diskus.
Tad rodas jautājums vai šis ( MicroConnect IDE to SATA card MC-IDE-SATA ) būtu tas, kas man ir vajadzīgs? Vajadzīgs tādā ziņā, ka -vai klonēšanas stacija spēs to connectoru atbalstīt??
Pieredze?

1a:
RaidSonic Docking Station For 2x 2.5''/3.5'' HDD Case USB 3.0 White
RaidSonic Docking And Clone Station For 2.5"/3.5" SATA HDDs/SSDs With JBOD USB 3.0
RaidSonic Icy Box Docking And Clone Station For 4x 2.5'' And 3.5'' HDD SATA JBOD USB 3.0
Sandberg 133-74 USB 3.0 Hard Disk Cloner
Techly 309746 USB 3.0 SATA HDD 2.5'' and 3.5'' Docking Station

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Tīri interesei - ko tu dari, ka bieži redzi IDE diskus?

Es laikam pēdējo lietoju kādus 5 gadus atpakaļ :D

Mēs kad klonējām, izmantojām šķiet Digitus ražotus adapterus uz usb, kam spraudās klāt gan sata, gan ide.

Nebija super ātri, bet funkcionējoši, tiesa barošana bija atsevišķi vajadzīga diskam.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma no miskastes izvilkt vecu kompi ar IDE un iemest fleškā klonzillu vai ko tādu?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

Tēma un mans jautājums nebija par to ko esat lietojuši pirms gadiem kā arī kas ko cik sen nav redzējis.
Mjā, parāk sarežģiti sagremojošs topiks man sanācis. Prasu čurat -a iesaka pakakāt :D. Nē, nu ok, pārspīlēti, bet gandrīz vai.  Cepumu laikam vēl jāiedod - vismaz par centību.
 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...