Jump to content

Kam pieder Boot (KPB)

Recommended Posts

Hoondas šeit vairs nav? Biju pārliecināts, ka viņš tikai transformējies zem cita nika. Man bija pat varianti, bet nu tas vairs nav svarīgi..

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• e = d

10

• Kafija

8

• CAP

7

• Zin...

7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vienkārši laiki ir citi. Agrāk tālajā 2004jā bija Nokia 3310, Intel P3/4, AMD duron, GTA 2, Counter Strike 1.5 utt. Tad informācijas apmaiņa bija daudz mazāka un lēnāka. Tāpēc agrāk bija gan žurnāli,

Man grūti komentēt ko es māku, ko, nē! Bet foruma ielādes laiku pacēlu no ~8 sekundēm uz 0.5.... Bet dažiem tāpat ir slikti...  

Drīz jau būs - vai tu zini kas es esmu https://www.youtube.com/embed/JsQmJOJIrj4  

Posted Images

Pirms 15 minūtēm , ieleja teica:

ja ilgi sēdēsi pie upes un pacietīgi gaidīsi, redzēsi, kā pa to aizpeld ienaidnieka līķis

/sens ķīniešu sakāmvārds/

saipaļi kasīties un ienaidniekus meklēt.

/sens un aizmirsts veselais saprāts/

meklēt nevajag, vajag tikai sēdēt un gaidīt.

Pirms 6 minūtēm , usver teica:

saipaļi kasīties un ienaidniekus meklēt.

• Patīk 1
  • 3 weeks later...

Tā, piemēram, Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam piederošā firma “Suņu būda” nesen iegādājās portālu “Ritakafija.lv” kopā ar tās sekotājiem “Facebook” un “Draugiem.lv”. Portāla sekotāju skaits “Facebook” ir 28 tūkstoši cilvēki, savukārt Draugiem.lv vēl apmēram 14 tūkstoši.

“Mēs to iegādājāmies tāpēc, ka tas ir kaut kāda veida medijs, kurš strādā, kurš ir kaut kāda veida cilvēku uzticamību guvis. Un tā bija samērā zema, simboliska samaksa, mums tas tika piedāvāts. Tādā veidā tika pieņemts lēmums to iegādāties, lai tas turpina savu darbu, savādāk tas vienkārši tiktu slēgts,” skaidro pats deputāts.

Portālā “Ritakafija.lv” izdomātu ziņu nav, taču sadaļā “Politika” skaidri nolasāms, kurš ir “labais” un kurš “sliktais”. Kaimiņš gan noliedz, ka koriģētu portāla saturu: “Es nepiedalos redakcijas darbā. Tur ir cilvēki, kas ar to nodarbojās, kuriem tas ir tiešais darba pienākums. Mans pienākums nav regulēt, skatīties, pārbaudīt kāda veida mediju redakcionālo izvēli.”

Avots

Nu viss skaidrs, te ir kaut kāda veida medijs, ar kaut kāda veida cilvēkiem.

• 4 months later...

Nu biedri. Sūtam atbalsta vēstules, rīkojam atbalsta piketus savam šefam!

• Haha 4
ieleja
Pirms 33 minūtēm , Zoom teica:

rīkojam atbalsta piketus savam šefam

šis "biedrs" nebija tas, kas solīja balsot par KPB, ja viss būs "par velti"?

2018.01.10. , 18:53, vvv teica:

Bet ne jau forums tur vainīgs. Pašiem biedriem varbūt apnika, ne jau forums viņus kaut kā izraidīja vai iekšā nelaiž.

Nu kā nu kuru. Parasti te bakstos no planšetes note pro 12.2.  Pirmais atverot  forumu lādējas iekšā reklāma pa visu logu, kurai tik maziņš X kuram ar pirkstu nevaru trāpīt, jāmeklē irbulis.

Kad nu tomēr izdodas trāpīt X, nez kapēc veras vaļā reklāma no cita linka. Piedevām tie 8 kodoli nespēj tikt galā ar šīm profesionāli izstrādātajām reklāmām. :yes3:

• Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1

ir taču adblock/ublock, lai ar reklāmām cīnītos.. tiesa.. forumā i bez tā reklāmas faktiski nav.

• 4 months later...
Pirms 11 minūtēm , kristersandris teica:

Ar kuru adminu te jārunā par topika dzēšanu?

Ausmas iela 2A, Rīga, LV-1050 redakcija@boot.lv 

Raksti vēstuli, gan kāds apžēlosies :D

Edited by kava
Anonīms Alkoholiķis

Esmu pārliecināts, ka MacBetons arī var palīdzēt ar topika dzēšanu un letālu problēmas cēloņa atrisinājumu.

Ronalds
pirms 7 stundām , kristersandris teica:

Ar kuru adminu te jārunā par topika dzēšanu?

Uzraksti no tā profila, kas veidoja topiku un izdzēsīsim! 

Anonīms Alkoholiķis

Ja garīgi apdalīts, tad modernā medicīna vēl nespēs palīdzēt. Ja nu vienīgi ātrāk izbeigt mocības ar to skudras cienīgo intelekta apjomu.