Jump to content

PĒRK RRR S-90


YeaX
 Share

Recommended Posts

Cerības gan jau pielīdzināmas nullei, bet meklēju pārīti radiotehnikas tumbas S-90 D vai F sērija.

Svarīgs ir vizuālais stāvoklis, tā kā ar guaša krāsām pārkrāsotos variantus nepiedāvāt.

Līdz 150Eur

rrr-s90d-2.jpg

Labots - YeaX
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , YeaX teica:

Cerības gan jau pielīdzināmas nullei, bet meklēju pārīti radiotehnikas tumbas S-90 D vai F sērija.

Svarīgs ir vizuālais stāvoklis, tā kā ar guaša krāsām pārkrāsotos variantus nepiedāvāt.

Līdz 150Eur

 

nu kpc tik beediigi pats pirms 2 meeneshiem mekleeju prieks viena coma, bija ss-aa viens tirgonis, kurs vienu paari bija aizlaidis pa 120, palika veel otrs pa 145 tipa ideaalaa staavoklii bez nevienas skrambinjas...man likaas pa daargu ..neaizbraucu .... atradu ideaalas no skapja noceela pilsonis ventspilii..pa 110 eur ja pareizi atceros ...ideaalaa staavoklii patieshaam bez nevienas skrambinjas ......   diemzheel taa salaspils dzeka numurs man nav saglabaajies , bija vinjam vairaaki komplekti tirgosanaa ...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Nav D vai F, bet tikai S-90. Normālā vizuālā un labā tehniskā stāvoklī. Visu sliktāko bildē var redzēt.

Pa 140.- varētu atdot.

DSC-0008.sized.jpg?1515269353

Labots - Stepselis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kevins, jo ssā ir tik viens vai 2 pāri kaut cik jedzīgas, bet tās ir d-pilī, pats esmu no Liepājas, bisk pa traku liekas perties uz otru LV galu. Gan jau ka ir tādi ļaudis kam ir kaut kur zem lupatu kaudzes, krāj putekļus, bet par tirgošanu aizmirsuši. 


Stepselis, ir labas, patik ka ir gan labā gan kreisā, bet tomēr gribas D vai F seriju.

Link to comment
Share on other sites

Usins, nav tā ka daudz no tiem omiem saprotu, bet šitas liek noprast ka man labāk derēs 8 omu.

 

sony-str-dn1080-12.jpg

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu ja nemocīsi 4omīgās uz stundu no vietas maksimumā ko viņas spēj uz šitā verķa, nekam sliktam nevajadzētu notikt tam aparātam. 8 omīgās izskatās gan, ka dabūt ir pat vieglāk ka 4nieces šobrīd. 

Link to comment
Share on other sites

Arī man stāv S-90 ar melniem sietiem (ir kaut kur arī orģinālie rūtainie, taču tie drusku grab uz basiem), bet ir 8 Om un pirms mēneša uznesu bēniņos ...

tuNbas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autor, nekrīti tajā fetišā uz s90, piemet pārdesmit eiro un vismaz sirdsmieram paklausies arī kādas importa alternatīvas ar savu iecienīto mūziku, varbūt tomēr novērtēsi kādu dzidruma pienesumu :)

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Kaspars12 teica:

Autor, nekrīti tajā fetišā

A ko tu zini, varbūt cilvēkam vajag autentisku pad-vintāžu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

138, tu taču tēmai seko ? Redzēji, ka autors ielicis importa reša bildi, kuram meklē skandas :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Kaspars12 teica:

Redzēji, ka autors ielicis importa reša bildi

slikti redzēju :blush:

Bet nu un tad, varbūt autoram tikuntā ir kāds labs iemesls gribēt tieši S90. Tavs ieteikums ir pilnīgi ledžit, bet tomēr man šķiet, ka topiki "pērku burkānus / žiguli" / "iesakiet, kur nopirkt labākos burkānus / kuru žiguli pirkt" var arī iztikt bez komentiem "nafig tev burkānus / žiguli, burkāni / žigulis ir sūds, nopērc labāk ābolus / behu". Ja man ir tāds topiks, tad ir iespēja, ka es fakin labi zinu, kāpēc gribu burkānus vai žiguli, un mani neinteresē padomi par to, vai burkāni vai žigulis jūsuprāt ir labi.

UPD kamēr rakstīju.. ok, šis nav tas gadījums.


@YeaX, alternatīvu ir daaaaaudz, lērums vintāžu un ne-vintāžu Rietumu produktu. Skaties, kas ir eseskā, gūglē, lasi atsauksmes. Kasparam ir viens piedāvājums, bet laikam ārpus tava budžeta.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es par savām pat neiedomājos, paldies, ka atgādināji, bet manas ne šim gadījumam.

 

Ja cenu pavelc līdz 200eur ir pat ko paskatīties, bet tev pašam jāklausās, nav ne jausmas ko tu gribi no skandām, vienkārši bum bum, vai tomēr uz kādu kvalitāti arī tiecies ? Ar resi var arī tas nopirktās s90 neatvērties :D

 

Šobrīd ss nekā daudz nav, var aizbraukt paklausīties šīs https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/gcnnx.html un šīs https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/fkjhn.html 

 

Atceries, ka tie sludinājumi jau ss ir kādu brīdi un vari parunāt tuvāk tavam budžetam piemēram 180 euro. Neliek jau neviens pirkt, bet paklausies, jo citādi s90 pirksi tāpēc, ka katrs jauneklis, kam prasi, kādas tumbas pirkt teiks, ka s90 ir super. Man tādu paziņu arī ir pilns, kas domā, ka s90 ir high end :D jo tāda ir atmiņa par s90. Kādreiz varbūt tā arī bija no liesās izvēles :D

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Kaspars12 teica:

manas ne šim gadījumam

Kāpēc ne? Tu viņas tirgo tikai kopā ar marantzu un nekā citādi, vai arī viņas sastāda nomācoši lielāko daļu no tās cenas, ko gribi par komplektu, t.i., ir dārgākas par šiem linkiem ko iemeti?

 

:offtopic:

Pirms 5 minūtēm , Kaspars12 teica:

kas domā, ka s90 ir high end

Lūk tas ir apbrīnojami - vidējais latvietis apjēdz, piemēram, padomju auto štruntīgumu salīdzinājumā pret rietumu produktiem, bet S90 uzskata par baigo mantu :shok:

Kā tas nāk?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tatad ir tā ka tv, radio, nu viss iet caur resīveri uz 90niecēm. Baigi nesūdzos ka nepatiktu. Varbut tapēc ka nav klausīts nekas cits - labāks. 90nieces ir priekšā zem tv, domaju vajag kaut ko aizmugurē, protams lai viss butu sinhroni iedomājos par tādām pašām 90niecēm, arī butu kur alus kausu nolikt ☺.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Videjais latvietis jau neko labaku par s90 nav dzirdejis :pleasantry:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu nav jau tās s90 tik sliktas kā viņas te tiek mālētas. Ja viņas ir labā stāvoklī ar dzimatjiem skaļruņiem, ir attiecīgs stipreklis un kvalitatīvs skaņas avots, tad skaņu par "sliktu" nosauks tikai 5% cilvēku, parējie 95% teiks, ka skan vienkārši ideāli. 

Man gan no bērnības par s90 nebija diezko labas atmiņas, jo tika slēgtas pie "У-101" kuru griežot cik var, skandas sāka burkšķēt, un likās nu riktīgie štrunti tās s90, netur, protams nojautas par to ka 20w bija daudz par maz priekš viņām, man nebija :)

15 years later...

Tagad gan ir uzskats, ka s90 ir ļoti labas priekš ballītēm, un garažas, troksni taisa labu, apsist stūrus nav žēl, vietu aizņem padaudz - nevar pazaudēt, vizuāli ir tādas, ka gluži viesistabā likt negribās, nu ar sietiem vēl varbūt, bet nu nez. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Kaspars12 teica:

Ar resi var arī tas nopirktās s90 neatvērties

piekrītu

pirms 2 stundām , 138 teica:

Lūk tas ir apbrīnojami - vidējais latvietis apjēdz, piemēram, padomju auto štruntīgumu salīdzinājumā pret rietumu produktiem, bet S90 uzskata par baigo mantu

bet tu - jampampiņ beidz te ......, s90 iekabinās jebkuram mūsdienu ķīnietim par to pašu cenu ......

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 138 teica:

Kā tas nāk?

Bundža, man šķiet, Tu nepareizi uztvēri 138 domu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

salīdzinājumā pret rietumu produktiem

 

1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

mūsdienu ķīnietim

 

Link to comment
Share on other sites

par taam muusdienu tumbaam. Taa ikdieniskaa probleema ar cilveeku vienkaarsho ir taada, ka reaali jau tiek klausiits kautkaads " suuds"  ..resp --- visaadi mp3 un jutubes u.c. kur taa skanjas kvalitaate ir diezgan drausmiiga ..... S90 ir tipiska tumba, kura " skan " taa kaa vinja skan-- kaa S90. Uz vinju neviens muuziku neklausaas un nekad neklausiisies, jo to dzirdeet tur nav iespeejams. Saliidzinaajumaa ar kjiinieshiem vai daargaaku produktu --- pa to cenu no plastmasas kjiinieshiem iisti nebuus ko panjemt, jo nevienai liidzi nenaaks 10'' subs komplektaa. Kas attiecas uz daargaakiem produktiem, var gadiities, ka vismaz dalja skaljrunju vairs nav ar tik lielu iipatneeju pieskanju, kas automaatiski liek akcentu nevis uz tumbu, bet uz klausaamo avotu vai materiaalu. un

pirms 9 stundām , kaut_kaads teica:

parējie 95%

automaatiski teiks, ka shii jaunaa/ daargaakaa tumba skan suudiigaak, jo luuk, ar S90 skaneeja " labaak" jo tos ierastos suudus , kas lien aaraa no ierakstiem/ formaatiem un avotiem, vienkārši nedzirdeeja.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , kevins teica:

parējie 95%

 

Pirms 31 minūtēm , kevins teica:

jo tos ierastos suudus , kas lien aaraa no ierakstiem/ formaatiem un avotiem, vienkārši nedzirdeeja.

Dzirde visiem nav vienāda un tāpēc ļoti iespējams, ka 95% vienkārši fiziski nedzird vai arī mentāli neuztver tos suudus, kurus dzird Kevins un pārējie 5%

Labots - ggg97
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

nu tad kpc maksat vairaak, ja var maksaat mazaak, jo

Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

vienkārši fiziski nedzird

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 41 minūtēm , kevins teica:

ar S90 skaneeja " labaak" j

Nu ar kasetēm un lentēm, kuras parasti bija vairākas reizes pārrakstītas, arī skanēja labi :)  Tas tā salidzinot ar visādiem mēsliem kā S-30A un malkai, kas mētājās pa pažobelēm.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 1 stundas , ggg97 teica:

tāpēc ļoti iespējams, ka 95% vienkārši fiziski nedzird

Es gan apgalvotu, ka nav mēģinājuši dzirdēt, jo to var dzirdēt visi, kas nav kurli :D

 

Autors izcili pateica esošo situāciju!

pirms 12 stundām , YeaX teica:

Baigi nesūdzos ka nepatiktu. Varbut tapēc ka nav klausīts nekas cits

 

 

Ja runājam par tēmu, tad:

Autor, tu būvē to visu 5.1 multimēdijai un filmām vai mūzikai ? Ja mūzikai, kad stereo mūzikai nav nepieciešamas 4 skandas, kuras atrodas krasi dažādās plaknēs. Tev viena solista vietā skanēs 2, pilnīga putra. Ja būvē 5.1 filmām, tad aizmugures tumbiņas ir surround efektam, tur var ņemt ko mazāku un lētāku, to tavu iedomāto sinhronumu regulē ar resīvera palīdzību. 

 

pirms 12 stundām , YeaX teica:

domaju vajag kaut ko aizmugurē, protams lai viss butu sinhroni iedomājos par tādām pašām 90niecēm

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Kaspars12 teica:

Es gan apgalvotu, ka nav mēģinājuši dzirdēt, jo to var dzirdēt visi, kas nav kurl

Visbiežāk torgaši ir tie, kuri apgalvo.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , ggg97 teica:

Nejauši uzskrēju saitei, kur aprakstīts, pēc autora domām, nesarežģīta S90 un S30 uzlabošana.

Nedaudz ieinteresēja, nez vai tas dorabotkas taisītājs vispār saprot, ko viņš dara. Pie tam internetā ar tādiem dorabotku taisītājiem ir pilns.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...