Jump to content

LMT mobilais


Guest magiskais
 Share

Recommended Posts

Guest magiskais

Es gruibeju pirkt siemesn CX65 un man ttetis aizbrauca uz veikalu teica :"kad vinam ir nummurs un vins grib pirkt to telefonu" bet vinam pateica kad tiesi so telefonu nevar nopirkt(kad ir savs nummurs jau eksistejos) n ja kads ir pircis vinu LMT akcija pasakiet luduz kur jus vinu pikrat un vai ta ir taisniba

Link to comment
Share on other sites

es vinju nopirku, bet nu tas bija ieprieksjeejajaa akcijaa...

Tavs teiktais pieraadaas arii dual maajas lapaa...

 

Mazcenas mobilais, slēdzot jaunu LMT Pakalpojumu līgumu:

 

* Rezervēt! Nokia 3100 par Ls 9.00*;

* Rezervēt! Samsung X120 par Ls 15*;

* Rezervēt! Siemens C65 par Ls 19.00*;

* Rezervēt! Alcatel One Touch 557 par Ls 19.00*;

* Rezervēt! Motorola C650 par Ls 19.00*;

* Rezervēt! Nokia 3200 par Ls 19.00*;

* Rezervēt! Samsung X460 par Ls 25.00*;

* Rezervēt! Siemens CX65 par Ls 25.00*;

* Rezervēt! Nokia 6610i par Ls 25.00*;

 

Mazcenas mobilais bez jauna pieslēguma numura abonentiem, kas saņem LMT atlaižu programmas 3. un augstākā līmeņa atlaides:

# Rezervēt! Nokia 3100 par Ls 9.00*;

# Rezervēt! Samsung X120 par Ls 15.00*;

# Rezervēt! Siemens C65 par Ls 19.00*;

# Rezervēt! Alcatel One Touch 557 par Ls 19.00*;

# Rezervēt! Motorola C650 par Ls 19.00*;

# Rezervēt! Nokia 3200 par Ls 19.00*.

 

Kaa redzi visus telefonus tik tieshaam nevar iegaadaties nesleezot jaunu liigumu ar LMT....bet nu droshiibas peec uzzvani lmt info 8000076...jo vinjiem medz buut arii atsevishkjiem uzticamaakajiem klientiem speciaala pieeja...

Link to comment
Share on other sites

Ja bija domāts mazcenas mobilais, tad tādus, saglabājot numuru, var iegādāties tikai sākot ar LMT 3.atlaižu līmeni un noslēdzot līgumu uz 18 mēnešiem. Īsti nezinu, bet iespējams ka telefons arī tiek piesaistīts SIM kartei.

Link to comment
Share on other sites

He, he! :D

 

Taa gluzji nav taisniiba! Tas telefons ir ljoti leets - 25Ls. Reaali vinjsh maksaa DAUDZ vairaak (ap 120Ls). Bet LMT ir gatavs Tev taadu iedot par 25Ls, ja Tu sleedz jaunu liigumu uz 18 meeneshiem. Tas noziimee:

- Tev ir jaasleedz jauns liigums. Vecais numurs nederees. Buus jauns. Tomeer Tu vari arii vienlaiciigi patureet veco. Vienam cilveekam var piedereet neierobezjoti daudz telefonu. Vieniigi shis jaunais telefons straadaas tikai kopaa ar sho jauno numuru (t.i. jauno SIM karti). Taatad paardot vai pat aizdot Tu sho telefonu nevareesi - citiem numuriem vinjsh nederees.

- Liigums ir jaasleedz uz 18 meeneshiem. Liigumu lauzt nedriikst, citaadi buus soda naudas un, iespeejams, no telefona naaksies skjirties.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Saglabaajot esosho numuru var iegaadaaties telefonus, kas maksaa zem 25 Ls(t.i. 3. liimenja abonentiem). Taatad saakot no 19 Ls veertiem un uz leju!

Link to comment
Share on other sites

Un nav jau starpība kur un kādā veikalā, šajā gadījumā noteikumus diktē LMT.

Link to comment
Share on other sites

He' date=' he! :D

 

Taa gluzji nav taisniiba! Tas telefons ir ljoti leets - 25Ls. Reaali vinjsh maksaa DAUDZ vairaak (ap 120Ls). Bet LMT ir gatavs Tev taadu iedot par 25Ls, ja [b']Tu sleedz jaunu liigumu uz 18 meeneshiem[/b]. Tas noziimee:

- Tev ir jaasleedz jauns liigums. Vecais numurs nederees. Buus jauns. Tomeer Tu vari arii vienlaiciigi patureet veco. Vienam cilveekam var piedereet neierobezjoti daudz telefonu. Vieniigi shis jaunais telefons straadaas tikai kopaa ar sho jauno numuru (t.i. jauno SIM karti). Taatad paardot vai pat aizdot Tu sho telefonu nevareesi - citiem numuriem vinjsh nederees.

- Liigums ir jaasleedz uz 18 meeneshiem. Liigumu lauzt nedriikst, citaadi buus soda naudas un, iespeejams, no telefona naaksies skjirties.

 

tu te kaut ko jauc neviens telefons nav piesaistiits konkreetai sim kartei, bet gan ir piesaistiits konkreetam tiiklam un ir arii iespeejms iegaadaaties mazcenas telefonu nenjemot jaunu piesleegumu...tas ir tiem lmt klientiem kuriem jau ir vismaz 3.atlaizhu liimenis...

Link to comment
Share on other sites

Saglabaajot esosho numuru var iegaadaaties telefonus' date=' kas maksaa zem 25 Ls(t.i. 3. liimenja abonentiem). Taatad saakot no 19 Ls veertiem un uz leju![/quote']

Nepareizi gan.

Ar LMT nesleedzot jaunu liigumu vareeja nopirkt visus iznjemot cx65, nokia 6x10i un samsung x460 laikam. Taakaa SET630 vareeja nopirkt jaunu liigumu nesleedzot pa 35 Ls.

Link to comment
Share on other sites

BoondS

Aha' date=' man arī Vilx stāstītais izklausās pēc buļļa s.[/quote']Nu, paklau! Es tak pusiitim tikai gribeeju izstaastiit pashus pamatus, kas vinjam bija nesaprotami! Ne jau tur ieliist visaas smalkajaas detaljaas! Nu, OK, paldies, ka papildinaajaat - par to 3. liimeni es arii nezinaaju (starp citu - vai maz magiskais zin, kas tas ir?). Bet taapeec jau nevajag uzreiz taa piesieties! Tas nebija mans meerkjis uzrakstiit siiki juridiski preciizu aprakstu LMT pakalpojumam! Un nepareizi jau es arii neko nepateicu, ja neskaita par to SIM karti, kas jau arii ir tikai siikuminjsh.

Link to comment
Share on other sites

BoondS

Aha' date=' man arī Vilx stāstītais izklausās pēc buļļa s.[/quote']Nu, paklau! Es tak pusiitim tikai gribeeju izstaastiit pashus pamatus, kas vinjam bija nesaprotami! Ne jau tur ieliist visaas smalkajaas detaljaas! Nu, OK, paldies, ka papildinaajaat - par to 3. liimeni es arii nezinaaju (starp citu - vai maz magiskais zin, kas tas ir?). Bet taapeec jau nevajag uzreiz taa piesieties! Tas nebija mans meerkjis uzrakstiit siiki juridiski preciizu aprakstu LMT pakalpojumam! Un nepareizi jau es arii neko nepateicu, ja neskaita par to SIM karti, kas jau arii ir tikai siikuminjsh.

 

nee nu man nekas persooniigi nav ne pret vienu...vienkaarshi tu sniedzi pilniigu dezinformaaciju un kljuudijies gandriiz visos savos apgalvojumos savaa ieprieksjeejajaa komentaaraa..ja tas nebuutu pakomenteets veelak, tad cilveeks varbuut taa arii paliktu domaadams, ka nav iespeejams dabuut to ko vinsh veelas...

Link to comment
Share on other sites

Guest magiskais

tik tiko atbraucu no mobilo veikal viss ta tad ir ta Var iegadaties mobilos telefonus uz jAU ESOsa lmt nummura lidz 19 ls, pec 19 ls ir janem jauns nummurs un viss neko nevar pretoties un vell LMT straadaa lidz 19 to es ari uzzinaju.

Link to comment
Share on other sites

Beidziet "Vilx-" saukt par "Vilx", es apvainošos :(

Link to comment
Share on other sites

lasitajs

Man liekas ka veel sony ericsoonu T630 pa 35latiem var njemt bez piesleeguma, taa vismaz man vienaa teleparkaateica, kuraa netiisham biju iegriezies...

Link to comment
Share on other sites

BoondS

Aha' date=' man arī Vilx stāstītais izklausās pēc buļļa s.[/quote']Nu, paklau! Es tak pusiitim tikai gribeeju izstaastiit pashus pamatus, kas vinjam bija nesaprotami! Ne jau tur ieliist visaas smalkajaas detaljaas! Nu, OK, paldies, ka papildinaajaat - par to 3. liimeni es arii nezinaaju (starp citu - vai maz magiskais zin, kas tas ir?). Bet taapeec jau nevajag uzreiz taa piesieties! Tas nebija mans meerkjis uzrakstiit siiki juridiski preciizu aprakstu LMT pakalpojumam! Un nepareizi jau es arii neko nepateicu, ja neskaita par to SIM karti, kas jau arii ir tikai siikuminjsh.

 

nee nu man nekas persooniigi nav ne pret vienu...vienkaarshi tu sniedzi pilniigu dezinformaaciju un kljuudijies gandriiz visos savos apgalvojumos savaa ieprieksjeejajaa komentaaraa..ja tas nebuutu pakomenteets veelak, tad cilveeks varbuut taa arii paliktu domaadams, ka nav iespeejams dabuut to ko vinsh veelas...

Whatever... :roll:
Link to comment
Share on other sites

Sandriss
Man liekas ka veel sony ericsoonu T630 pa 35latiem var njemt bez piesleeguma' date=' taa vismaz man vienaa teleparkaateica, kuraa netiisham biju iegriezies...[/quote']

 

Pa 35Ls var dabut SE t630 Trijos veidos:

1) Uz nomaksu- pirmaa iemaksa.

2) Sledzot ligumu uz 18 menesiem, nemot jaunu numuru piesleguma.

3) 3. vai augstaks atlaizu limenis var parsledzot ligumu(18men) uz kadu no jau esosajiem numuriem. Piemeram-ja ir uz vienu vardu 4 numuri,uz kuriem vairs nav(vai nav bijis) nekaads 18 meenesu liigums(mazcenas),tad var nemt liidz 4 jauniem telefoniem mazcenas uz katru no numura!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest magiskais

pag pag es isti nesapratu par to tresso punktu par to t630 mobilo ka tur tas viiss notiek

Link to comment
Share on other sites

Nu ja telefons darbojas kopaa tikai ar piesaistiito SIM karti tad telefonam buutu jaauztaisa unlock un viss rulleees un vinji taapat to neuzzinaas(lmt cilveeki). Otraadaak nevar buut . (SIM piesastiita telefonam). :D

Link to comment
Share on other sites

Sandriss
pag pag es isti nesapratu par to tresso punktu par to t630 mobilo ka tur tas viiss notiek

 

Ja Tev ne uz vienu no Taviem numuriem nav speekaa tas 18 meenesu liigums' date='tad vari nemt kaut 4 telefonus vienaa akcijaa- katru telefonu sleedzot katram numuram(protams liigums katram numuram attieciigi tiek 18 meenesu taisiits)! Elementaari :D

 

Nu ja telefons darbojas kopaa tikai ar piesaistiito SIM karti tad telefonam buutu jaauztaisa unlock un viss rulleees un vinji taapat to neuzzinaas(lmt cilveeki). Otraadaak nevar buut . (SIM piesastiita telefonam).

 

Nu ,ja unlocko,nemainot IMEI kodu,tad vini to mieriigi var uzzinaat,tikai neesmu paarliecinaats,ka vini ar to nonjemaas!

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka veel sony ericsoonu T630 pa 35latiem var njemt bez piesleeguma' date=' taa vismaz man vienaa teleparkaateica, kuraa netiisham biju iegriezies...[/quote']

kad tas bija? Dual un Trodeks saka, ka vairs nevar.

Link to comment
Share on other sites

Tilo

Sarakstā nav, bet šur tur vēl var dabūt.

 

Tas par jauna numura vajadzēšanu telefonam virs 19Ls gan ir sviests, tā nav taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Nomalis
Nu ja telefons darbojas kopaa tikai ar piesaistiito SIM karti tad telefonam buutu jaauztaisa unlock un viss rulleees un vinji taapat to neuzzinaas(lmt cilveeki). Otraadaak nevar buut . (SIM piesastiita telefonam). :D

Neko tur nevajag taisīt. Līdz šim visās mazcenas akcijās visi telefoni ļoti labi ir darbojušies arī ar citām kartēm pie nosacījuma' date=' ka šīs kartes ir ar [b']LMT[/b] pieslēgumu. Arī Okarte ir ģeldīga. Ja grib zivi, tad gan par to nāksies piemaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...