Jump to content

cpu uudensgalvas izmeeri


artissco
 Share

Recommended Posts

tad nu taa, man ir iespeeja tik pie visaadiem blekjiem (vara, alumiinija), izdomaaju ka vareetu kko uzmeikot... cik biezu (plaanu) vajadzeetu plaaksni lai no shaas uztaisiitu normaali funkcioneejoshu galvu... un ja kaadam veel ir raseejumi (pasham ir tie ko Jetijs lika forumaa) tad vareetu padaliities... dzese tiks taisiita prieksh Socket A...

http://foto.apollo.lv/files/artissco/original/3450.jpg

http://foto.apollo.lv/files/artissco/original/3451.jpg

caurumi ir... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tev starp tiem caurumiņiem ir precīzi izmēri? 45 x 65?

Domāju ka tev pietiks ar plāksni 50x50x10-20, augstums atkarīgs no tā cik platus tuneļus tu taisies urbt jo platāki kanāli jo attiecīgi lielāks siltumatdeves laukums, ja vien negrasies frēzēt, manējie bloki, piemēram, ir 50x50x15mm

 

Bet tev tiešām tie izmēri starp caurumiem precīzi?

Link to comment
Share on other sites

artissco
Tev starp tiem caurumiņiem ir precīzi izmēri? 45 x 65?

Domāju ka tev pietiks ar plāksni 50x50x10-20' date=' augstums atkarīgs no tā cik platus tuneļus tu taisies urbt jo platāki kanāli jo attiecīgi lielāks siltumatdeves laukums, ja vien negrasies frēzēt, manējie bloki, piemēram, ir 50x50x15mm

 

Bet tev tiešām tie izmēri starp caurumiem precīzi?[/quote']

nee, to uz aci meeriiju, tuuliit sleegshu aaraa pc un izmeeriishu ar lineaalu...

Link to comment
Share on other sites

īzmēri gan, jo liekas ka tur tie izmēri bij nedaudz savādāki, taču precīzi nezinu, jo nevaru nekur netā atrast kādiem socketiem kādi caurumiņi apkārt. Man šādi tādi rasējumi ir, bet tie prieks frēzēšanas, priekš urbšanas tasējums nav, jo viss staav galvaa, bet ja paluugsi tad varu aatrumaa uzmest raseejumu :)

Link to comment
Share on other sites

artsicco:

Hje ķersies pie w/c?

ņa' date=' uztaisi man arī w/c galvu! :lol:[/quote']

 

:) Šovakar taisos tikt galā ar veikalu un tad varēsi no manis nopirkt :)

Pagaidām manas galvas der Socket A un 478, jo šitiem pročiem ir zināmi mātenes stiprinājumu caurumiņu izmērs, ja dabūšu arī citus izmērus, uztaisīs universālos stiprinājumus :)

Vot šitā vot.

Link to comment
Share on other sites

impulse

Jetijs, a tef ir garantija ka viņš neiztecēs?

Un pa cik būsi gatavs atdot?

Link to comment
Share on other sites

vljaa' date=' reaalaakaa uudensgalve ko esmu redzeejis :Dhttp://www.sysopt.com/articles/Direct_Die/index5.html[/quote']

Tas trakais tak proci ir ielīmējis tai kubā, bet vipār ideja nav peļama, vajag tik proci aizvietot ar vara plāksni :)

Link to comment
Share on other sites

artissco
artsicco:

Hje ķersies pie w/c?

ņa' date=' uztaisi man arī w/c galvu! :lol:[/quote']

 

:) Šovakar taisos tikt galā ar veikalu un tad varēsi no manis nopirkt :)

Pagaidām manas galvas der Socket A un 478, jo šitiem pročiem ir zināmi mātenes stiprinājumu caurumiņu izmērs, ja dabūšu arī citus izmērus, uztaisīs universālos stiprinājumus :)

Vot šitā vot.

nee,prikols taads ka pats gribu uztaisiit nevis pirkt... protams, vajadzeetu atbalstiit pashmaaju razhojumus (Jetija :p )

Link to comment
Share on other sites

artissco
jā nu hobijs tas ir baigi labais :)

nervus nomierina shitaa visa modingoshana... it iipashi peec skolas :p

Link to comment
Share on other sites

artissco

hmm... man ieshaavaas galvaa veel viena no taaam stulbajaam domaam :D

vareetu uztaisiit formiiti un tajaa ieliet izkauseetu alumiiniju... dabuutu smuku formu :p

Link to comment
Share on other sites

Zini īsti reāli man tas neliekas, jo cik zinu tad alumīnijs kūst pie samērā augstas un noteiktas temperatūras, tipa ja nedaudz par karstu - vinjs sadeg, ja pa veesu - nekūst. Tur tad vajag vinju karseet kautkaadaa gaazee, lai mazinaatu saskari ar gaisu, jo gaisa ietekmē, karstais alumīnijs vienkārši sadegtu...

Link to comment
Share on other sites

Guest ga4a

Jetijs - jautaajums Tev, ko saki par taadu domu kaa jau iepriex mineetajaa adresee, btw - ieliimeet cpu kaa 4o sienu blokam, kaadas sekas, kas jaalej klaat utml..

Paldies !

Link to comment
Share on other sites

nu nez - man tas liekas biku jociigi, ja procis mirks uudenii - ja izmantotu vara plaaksni kaa teica Jetijs, tad vareetu buut ok - bet pa taisno liimeet pie procha tas naf praatiigi, manupraat ...

Link to comment
Share on other sites

Neredzu tam jēgu, ja nu vienīgi nedaudz lielāks siltumatdeves laukums, taču mīnusu ir vairāk, procis ir pielīmēts, tāpēc viņu bez ūdensdzeses vairs nevarēs izmantot, nevarēs nomainīt dzesēšanas veidu utt. labāk vienkārš starp bloku un cpu sazieķēt termopastu usjo, vismaz vajadzības gadījumā varēs nomainīt. Bet tīri teorētiski ja arī liek to proci kā ceturto sienu vara blokam, tad vienīgais kas būtu jāievēro būtu dielektriska šķidruma lietošana, lai nerastos galvaniskā korozija, jo procim jau tas heatsprederis samērā plāns un ar parastu šķidrumu nepaietu ne mēnesis, kā ūdens aizskalotu kodolu un čušš...

Link to comment
Share on other sites

Guest ga4a

Jetijs : labāk vienkārš starp bloku un cpu sazieķēt termopastu usjo,

 

Paga, taatad, no saakot no apakshas - CPU->Vara plaaksniite (49mm x 49mm (s370 manaa gadiijumaa))-> 3iis org stikla sienas + 2 ieieja -> izeja - uudenim + ..... :roll: !?!?

Link to comment
Share on other sites

>>>>>3iis org stikla sienas ???

 

kaapeec 3 sienas ??? 4 sienas + 1 "jumtinsh" ...

 

CPU + termoplasta + shis briinums (vara plaaksne + 4 organizskaa stikla sienas + 1 jumtinsh ar ieeju un izeju uudenim) ... manupraat ...

Link to comment
Share on other sites

artissco

hmmz, cik lieli diametraa ir tie pulkjiishi uz kuriem mauc virsuu caurules? kkaac standarts vinjiem ir? un kur taadus dabuut

Link to comment
Share on other sites

Standarts tādiem nav. Nezinu kur tādus var dabūt, bet domāju, ka izvirpot tādus nesagādā īpašas problēmas, ja, protams, ir no kā un uz kā virpot. Cik skatījos overclockers.ru lapā, daži izmanto vienkāršas gludas caurules.

Link to comment
Share on other sites

vispaar visaadus trubu savienojumus un visu citu var dabuut santehnikas vekalos.

latgaliitee arii var dabuut.

pats pirku vienaa veikalinjaa pardaugavaa.

Link to comment
Share on other sites

artissco
A kas tev tā tur pa plāksni vidū domāta?
caurums... kkas liidziigs graavim
Link to comment
Share on other sites

A kas tev tā tur pa plāksni vidū domāta?
caurums... kkas liidziigs graavim

a priekš kam? vai nu es nesaprotu vai esmu citādi pasists, bet man tas liekas visai bezjēdzīgi, tu to domā lai ūdens kautkā sakultos vai kā?

Link to comment
Share on other sites

artissco
A kas tev tā tur pa plāksni vidū domāta?
caurums... kkas liidziigs graavim

a priekš kam? vai nu es nesaprotu vai esmu citādi pasists' date=' bet man tas liekas visai bezjēdzīgi, tu to domā lai ūdens kautkā sakultos vai kā?[/quote']arii sakultos bet arii lai vinjam vieglaaks celjsh ejams... prikols taac ka tas caurums jau tajaa cooleri bija orginaali

Link to comment
Share on other sites

artissco

taaks, korpuss uztaisiits, vajag vsu salipinaat kopaa, domaaju, vajag lodeet... ar parastu alvu nez tureesies normaali kopaa? aa un veel kas... kaa dabuut klaat taas trubinjas taa lai gat malaam nekas netek...

Link to comment
Share on other sites

A tu vaita štucerus netaisies līmēt iekšā? Un par to alvu runājot, baidos ka tev nekas ensanāks, jo alumīniju vai nu metina vai lodē ar speciālu stiepli, kas dārga un pie tam ļoti grūti lietojama - nepareizā temperatūrā mēdz sadegt.. Visvienkāršākais jau laikam būtu ar epoksīdu līmēt, ir tādi kas speciālimetālam paredzēti - labas termoīpašības, tipa izplešoties metālam izplešas arī epoxīds. Es lietoju Bison Epoxy Metal, maksā uz 3 latiem. Ja uzliek uz radiatoriem žāvēties tad nožūst stundas pusotras laikā. A pa tām trubiņām - tev vajadzētu augšējai plāksnei izurbt attiecīgus caurumus un ar to pašu epoxīdu ielīmēt tajos štucerus, un tad jau aidā.

 

P.S. manas ūdensgalvas izmēri - 76x46x46mm

Link to comment
Share on other sites

artissco
A tu vaita štucerus netaisies līmēt iekšā? Un par to alvu runājot' date=' baidos ka tev nekas ensanāks, jo alumīniju vai nu metina vai lodē ar speciālu stiepli, kas dārga un pie tam ļoti grūti lietojama - nepareizā temperatūrā mēdz sadegt.. Visvienkāršākais jau laikam būtu ar epoksīdu līmēt, ir tādi kas speciālimetālam paredzēti - labas termoīpašības, tipa izplešoties metālam izplešas arī epoxīds. Es lietoju Bison Epoxy Metal, maksā uz 3 latiem. Ja uzliek uz radiatoriem žāvēties tad nožūst stundas pusotras laikā. A pa tām trubiņām - tev vajadzētu augšējai plāksnei izurbt attiecīgus caurumus un ar to pašu epoxīdu ielīmēt tajos štucerus, un tad jau aidā.

 

P.S. manas ūdensgalvas izmēri - 76x46x46mm[/quote']

okzz, pirmdien pastaigaashu pa veikaliem...

Link to comment
Share on other sites

artissco

grrr... tups jautaajums: kas ir štuceri? :D

veel viens jautaajums, kaadu letu un klusu pumpi iesakiet un kur nopirkt...

Link to comment
Share on other sites

stueri ir tie sudini uz kuriem trubinas maucas virsu!

ieks zooveikaliem var nopirkt akvarija suknus vini ir klusi...bet letie nav parak jaudigi...bet 1 udensbloku pavilks

iesaku vispirms iepirkt sukni un pectam piemeklet atbilstosus stucerus un trubinas

Link to comment
Share on other sites

artissco
stueri ir tie sudini uz kuriem trubinas maucas virsu!

ieks zooveikaliem var nopirkt akvarija suknus vini ir klusi...bet letie nav parak jaudigi...bet 1 udensbloku pavilks

iesaku vispirms iepirkt sukni un pectam piemeklet atbilstosus stucerus un trubinas

aaa, okz tagad zinaashu kas tie taadi, buus vien jaavazaajas pa zooveikaliem :p
Link to comment
Share on other sites

Tik cik zinu tad zooveikalos sūkņi ir iegremdējamie. Tas var radīt zināmas neērtības.

Link to comment
Share on other sites

stueri ir tie sudini uz kuriem trubinas maucas virsu!

ieks zooveikaliem var nopirkt akvarija suknus vini ir klusi...bet letie nav parak jaudigi...bet 1 udensbloku pavilks

iesaku vispirms iepirkt sukni un pectam piemeklet atbilstosus stucerus un trubinas

aaa' date=' okz tagad zinaashu kas tie taadi, buus vien jaavazaajas pa zooveikaliem :p[/quote']

 

Eheim 1046

Eheim 1048

Hidor L20

 

Var no manis dabuut :)

Link to comment
Share on other sites

artissco
stueri ir tie sudini uz kuriem trubinas maucas virsu!

ieks zooveikaliem var nopirkt akvarija suknus vini ir klusi...bet letie nav parak jaudigi...bet 1 udensbloku pavilks

iesaku vispirms iepirkt sukni un pectam piemeklet atbilstosus stucerus un trubinas

aaa' date=' okz tagad zinaashu kas tie taadi, buus vien jaavazaajas pa zooveikaliem :p[/quote']

 

Eheim 1046

Eheim 1048

Hidor L20

 

Var no manis dabuut :)

cenas... Cenas.. Cenas!!! gribu dzirdeet taas
Link to comment
Share on other sites

Es starp citu, tagad arī sūkņus -rezervuārus taisu un tirgoju, celtspēja 1,5m un patērē 25W strādā uz 220V. Tā visa jauda mazā smukā matētā orgstikla kastītē, tipa tik pierubī šļaukas un aiziet :)

 

Tas ir zem www.sysadmin.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

mmm... pleteriitis, tik jaaizdomaa ka vinju barot? buus jaapanjem...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...