Jump to content

NVIDIA GTX 1060 6GB mainingam


mb
 Share

Recommended Posts

pirms 7 stundām , AndrisBB teica:

. Neveiksmīgi nopirku taisni pirms

Ha ha ha! 

Es lasu - kāds gan es esmu lohs! nacionālajā loterijā uzkrita 3, 15, 45, 12, 30

Bet es izvēlējos  34, 13, 16, 12, 19.... Bļin būtu zinājis, kādu $$$ būtu izvilcis... :D:D:D 

 

@AndrisBB es kaut kā domāju ka esi domājošs cilvēks.... 

Ja nav kur naudu likt - es tev sava konta nr iedošu - par pārskaitījumu es tev kartīti ar laba vēlējumiem nosūtīšu! 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu... indigo bērni jau bļaus, ka esmu atpalicis, bet, ja lai apstiprinātu transakciju, vajag veikt superdatora cienīgus aprēķinus (attiecīgi patērējot kilovatstundas), tad neviena kriptovalūta nekad nekļūs par ikdienišķu maksāšanas līdzekli.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 9 stundām , AndrisBB teica:

Tagad atkal Bitcoina cenas kritums pa 1K. Neveiksmīgi nopirku taisni pirms

 

Necel paniku, jāspēlējas ar brīviem līdzekļiem un šādas brēkas nebūs. Esi pacietīgs :) Ja spekulē uz krītā ņemtiem līdzekļiem, tad man tevis ir ļoti žēl :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Kaspars12 teica:

jāspēlējas ar brīviem līdzekļiem

Piekrītu pa visiem 100%

 

Bet zinu ka arī brīvos līdzekļus var ieguldīt 100x labākos veidos kā pakāst kriptovalūtu tirgū.... Kaut ieguldīt akcijās. Tagad blueorange banka dod 5% par konta atlikumu. Ņemot  vērā ka risks ir tuvu nullei, tad 5% ir ārkārtīgi labs procents uz doto momentu. 

 

 

Pirms 5 minūtēm , Kaspars12 teica:

Ja spekulē uz krītā ņemtiem līdzekļiem,

Nu tad te jādzer inde.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Ronalds teica:

Tagad blueorange banka dod 5%

Tur bija nosacījumi un gada ierobežojumi uz tiem 5%. Cik gribi nevarēja nolikt uz 5%.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

blueorange akcijas arī nav labākais, es ieteiktu izmantot dzīvības uzkrājošo apdrošināšanu, kur ienesīgums ir 20%, protams summas nav gigantiskas, bet ejot uz maksimālo nav arī slikti kā viens no veidiem, kur ieguldīt. Tagad gan pacēla uz 10 gadiem, tie, kas paspēja uz 5 gadu termiņu līdz jaunajam gadam ir malači. 

 

Ja ļoti gribās ieguldīt kriptovalūtās, tad tas ir jādara, labāk ir izdarīt, nekā sevi šaustīt, ka neizdarīji un redz, kaimiņš izdarīja un izcēla ļoti labus procentus. Pats svarīgākais to ir darīt ar naudas summu, kuru mierīgi vari pazaudēt/aizmirst bez liekas sāpes vai arvik apciemojuma :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Kaspars12 teica:

es ieteiktu izmantot dzīvības uzkrājošo apdrošināšanu, kur ienesīgums ir 20%

Par šo lūdzu sīkāk! 

Cik es zinu tad ar uzkrājošo apdrošināšanu var izkrāpt IIN. (Man kā MUN maksātājam tas nav aktuāli) bet savādāk tur ienesīgums tuvu nullei, ja ne negatīvs... 

Tipa bankas komisija 3% gadā, vidējas  ienesīgums 0 - 4%, plus kaudze ar ierobežojumiem. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 19 minūtēm , ggg97 teica:

Tur bija nosacījumi un gada ierobežojumi uz tiem 5%. Cik gribi nevarēja nolikt uz 5%.

Procenti tiek rēķināti un izmaksāti katru mēnesi, ja attiecīgajā mēnesī ir veikti vismaz 5 pirkumi ar maksājumu karti, kas norakstīti no kartes konta attiecīgajā kalendārajā mēnesī, par kuru tiek aprēķināti procenti. Maksimālā summa procentu piemērošanai ir 5000 EUR. Procenti tiek aprēķināti tikai par klienta viena kartes konta atlikumu.

 

Tas ir 250 eur gadā.

Nezinu, vai to var saukt par ienesīgu investīciju, bet ja tā nauda tiešām ir lieka, tad var jau darīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ggg97 teica:

Cik gribi nevarēja nolikt uz 5%.

Jā - % maksā tikai līdz 5k. Biezajiem nederēs. Un vēl vajag vismaz 5x mēnesī ar karti samaksāt, ka man nesastāda nekādas problēmas! Bez tam no pirkumiem DUS vēl 5% nost - tā kā par degvielu vēl 5% atlaide. Sīkums, bet patīkami. Mēneša beigās man kopā "iebirsts" ap 20 eur! Nu kur vēl var dabūt 20 eur mēnesi na haļavu???? 


Pirms 1 minūtes , _dunduks_ teica:

Nezinu, vai to var saukt par ienesīgu investīciju,

Nu kā jau teicu, ka biezajam kam jāiegulda 100k, šis variants skaidrs ka nederēs! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

AndrisBB es kaut kā domāju ka esi domājošs cilvēks.... 

Ja nav kur naudu likt - es tev sava konta nr iedošu

 

1 stundu atpakaļ, Kaspars12 teica:

jāspēlējas ar brīviem līdzekļiem

 

Es jau nesaku ka nespēlējos ar brīvajiem līdzekļiem :D precizāk tā summa ar ko spēlējos nav īsti saucama par līdzekļiem.

Kautkad jau senāk šajā topikā minēju ka biju nopircis bitkonus pa £500, sadaliju daļās un izmēģināju dažādas taktikas ar Python scriptiem. Iesākuma depozīts tika atpelnīts un izņemts nepilnā nedeļā, bet tas bij decembrī, kad nekas interesants nenotika. Tagad jau grūtāk, ir veiksmīgi periodi un ir neveiksmīgi (neparedzēti scenāriji un kļūdas kodā, kad pērk kad nevajag), bet tikuntā lēnām iet plusā, ir nedaudz virs 1K ietirgots. Visvieglāk protams ir kad cena lēkā lejā un augšā, kā tagad nokritīs un ganjau pēctam atkal nedaudz pieaugs, šoreiz tik par daudz tika iepirkts nepareizajā brīdī, var uzskatīt ka palasta laba iespēja garām.

 

Jebkurā gadījumā nejau peļņas pēc es te čakarējos, vienkārši kad nav ko darīt, tad nav tā sliktākā izklaide. Plus mums darbā neliela sacensība, kurš uzraksīs labāko trading botu :)

Labots - AndrisBB
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Eh, iegādājos 0.333 ETH tad kad viņš 280 EUR maksāja, pēc mēneša pie cenas 1130 EUR sadomāju pārdot, bet, domāju, jāsagaida apaļš cipars 1200 EUR!!! Nogulēju, šams nokrita, tagat jau mēnesi  gaidu kad atkal būs 1200 EUR, pagaidām ir vien ap 950 EUR un pa lēto neceļas roka atdot...

 

0.333 ETH ir:

Cena     Summa

280       93.33 EUR

1130     376.66 EUR

1200     400,00 EUR

950       316.66 EUR

 

Morāle ir tāda - vienalga par cik augstu tālaika cenu tantuks pirms gadiem 7 nopirka bitkoinu vienas savas pensijas apmērā... pat patreiz, pie ļoti zema 8000 EUR bitkoin kursa, tas ir pārvērties par pensiju vēl  800/12= vēl 65 ar pus gadiem uz priekšu!!!! (bitkon cena 10---->8000 EUR)

 

Salīdzinājumam Latvijas Balzama akcijas par privatizācijas sertifikātiem atnesa ap mīnus 50% pa 10 gadiem. Noguldījums Krājbankā...... khmm!   IIN mahinācija un Blue kompensē mazāk par naudas reālās vērtības kritumu.

 

Patreiz mēģinu tikt vaļā no sudraba monētu krājumiem - bļ^^**a,  vo tas nu gan ir viens galīgi nevērtīgs aktīvs!!!! Mazums ka par TĀ laika govs cenu tev pat lāga 20 EUR negrib dot, tak vēl trakāk, sudraba monētu svarā 1:1 pret EUR monētu apmainīt nav nemaz tik viegli, ņemot vērā, cik daudz laika un transporta tas aizņem - vēl piemaksāt sanāk... Karoče, pie manis var pieclatniekus vairumā pa 16 EUR/gab. saņemt.

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pirkt vajag gada sākumā, bet tirgot nost gada beigās. Kur nu vēl vienkāršāk...

Link to comment
Share on other sites

abi skaties ka nepajāj visu.Kas tev liedz pārdot ,un no peļnas nopirkt jaunu.Tad gaidīt cenu kāpumu.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Mjā, atceros, kā mana simtgadīgā vecomāte laukos pirms gadiem 4-5 Bitkoinus raka - saštāpelēja uz GAZ-66 platformas daudzas R9 290/290X videokartes, pieslēdza pie govju fermas elektrotīkla, savukārt dzesēšanai izmantoja sistēmā cirkulējošo pienu un piena dzesētāju.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

gaidu kad atkal būs 1200 EUR, pagaidām ir vien ap 950 EUR un pa lēto neceļas roka atdot...

 

Es tavā vietā tirgotu nost! Tā vari sagaidīt arī kad apaļu nulli maksās! Kad BTC gāzīsies pārējās kriptovalūtas viņam sekos bez variantiem!

Link to comment
Share on other sites

Ja esi tik pārliecināts, ka gazisies kāpēc neatver sell pozīciju un tad tak noeplnisi vairāk par saviem 5% gadā ^_^ 

 

Un kā skaties, neprātigais AndrisBB ir nopelnījis 200% pa 2 mēnešiem, tiešām cilvēks bez saprāta un spēle loteriju :(

 

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ka tā ir loterija. Bet kautkāda tendence ir, vismaz pagaidām sākot no jaungada cena stabili iet uz leju. Kam būtu jānotiek, lai kautkas tur mainītos?


Interesanti ka krītas ar tādiem kā soļiem, strauji nokrīt teiksim pa 1k stundas laikā un tad nostabilizējas, tad pēc pāris dienām atkal. Varbūt kāds lēnā garā cenšas tik vaļā no liela daudzuma Bitcoinu.

Link to comment
Share on other sites

Tikko lasīju, ka ja BTC nokritīsies zem 5k tad mainot, jeb apstrādāt blokus vairs nebūs izdevīgi. 

Tas tā... Viela pārdomām.... 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Mainot BTC jau tagad nav īpaši izdevīgi. Un vispār mainings kā tāds ar laiku nomirs dabīgā nāvē, varbūt pat šogad, varbūt nākamgad. Bet top 10 kriptovalūtas paliks.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Donkeyhot teica:

Un vispār mainings kā tāds ar laiku nomirs dabīgā nāvē,

Bet tu maz saproti ka bez maininga, jeb bloku apstrādes nav iespējamas arī blokchain valūtas?

Jo nebūs iespēja veikt darījumus! 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Bet internets jau nekur nepazudīs. Un treideri arī.

Labots - Donkeyhot
Link to comment
Share on other sites

Cilvēku alkatība un stulbums ir bezgalīgi.
Bet cilvēku daudzums un viņiem piederošie līdzekļi — galīgi.

Kriptovalūtu tirgu par 99 % nosaka šo bezgalīgo un galīgo lielumu savstarpējā cīņa, jo citu, vērā ņemamu, sauso atlikumu kriptovalūtas nepiedāvā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kazino izmirs, it īpaši, automāti vienroči! Faktiski jau tagat var jaukt nost ēkas kur viņi atrodas :moil:

Diez cik ilgi būs jāgaida līdz laikiem kad ieviesīs piespiedu ārstēšanu no kriptovalūtu lietošanas slēgtā tipa iestādēs

Labots - abi
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , abi teica:

Kazino izmirs, it īpaši, automāti vienroči!


Kamēr gumijas sievietes neuzvarēs, tikmēr būs cilvēki, kas gribēs noraut ar roku.

Link to comment
Share on other sites

šodien ieraudzīju cik videokartes maksā, ieliku sludinājumu SS - 10 min. laikā bija 3 piedāvājumi, viens kaulējās, otrs zvanīja un prasīja kur var savākt, trešais atsūtīja e-pastu ar jautājumu vai vēl ir - finālā karte pēc pusstundas tika tam kas zvanīja, par 42,50 EUR dārgāk nekā es viņu pirms 3 mēnešiem pirku. Mainings nav izdevīgs! :iiam:

Link to comment
Share on other sites

Būtu zinājis pirms 4 gadiem, tad sapirktu kādu kaudzi un tagad neatpakotas pārdotu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu, ok, bet vai kāds var uz pirkstiem apskaidrot, kur vēl var izmantot to blokķēžu tehnoloģiju? Reku Davosā onka Soross esot teicis, ka bitkoins ir blēdība (kurš runā par blēdībām), bet blokķēžu tehnoloģiju viena viņa kompānija izmantojot. Reāli izmantot. Kur un kā?

Link to comment
Share on other sites

Laba lieta sadalīt DB. Piemēram kādai bankai stāv serveri, kurus uzlauž slikti cilvēki. Tur nozog naudu un apstādina visu IT bankā. Ar to blokķēdi visa info nestāv vienu viet, bet pa daudzām vietām. Ja sliktais cilvēks nobrucina vienu vietu, tad datus var atjaunināt. Līdz arto diezgan droša padarīšana.

 

Labots - Zoom
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zoom teica:

Laba lieta sadalīt DB.

Nebūtu vēl slikti atrast kādu reālu personu, iestādi, kura tiešām izmanto šādu tehnoloģiju DB rezerves kopiju veidošanai.

Teorijā ar blockchain viss ir skaisti, bet nekur tālāk par elektrības MWh tērēšanas mainingam tas nav ticis.

Lūk viens viedoklis par blockchain pielietojumu.

Link to comment
Share on other sites

Pag, es palasījos par to blokķēdi un sapratu, ka tur VISS stāv pie VISIEM. Tas tak ir užass nevis tehnoloģija.

 

edit: nu labi, bekapu uztaisīt, vai kodolraķešu palaišanas kodus:biggrin:, bet ne jau pasākums ar 1000000 lietotājiem un 10000000000000 transakcijām.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu ir lietas, kur tā blokķēde varētu būt ļoti noderīga. Piemēram, nekustamo īpašumu un ar tiem saistītu darījumu/liegumu reģistrācija. Šāds reģistrs garantētu datu integritāti un likvidētu iespējas iesniegt dokumentus ar atpakaļejošu datumu. Ne tikai organizatoriski, bet arī tehniski, jo neļautu veikt manipulācijas ar jau reģistrētiem datiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, @e = d, šeit tiešām piekrītu. Vienīgi mulsina, kādas varētu būt izmaksas tām izvirtībām. Ja taisnība tam, kurš teica, ka pašreizējā bitkoinu impērija nodrošina 7 transakcijas sekundē... da labi kaut 700...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tas bija tieši Latvijas dzelzceļš, kas te kaut kur pirms 2-3 nedēļām paziņoja ka kravu informācijas sistēmu taisās uz blochchain pārslēgt - doma tāda ka trackingu visi varēs brīvi dabūt jebkurā brīdī, jebkurš, jebkurā pasaules stūrī.  Nesen bija ziņa ka Krypto Kitties esot noēduši visu eteherium tīkla jaudu - bērni pērk kaķīša zīmējumus - zīmejumi glabajas blochcainā. Laižoties snauda vēl paguvu izlasīt ka ASIC ražotājs Bitfury esot ieks TMSC izvietojios rekordlielu pasūtījumu 100 000 keramikas pankūku priekš ASIC smadzenēm, nu nez te jau var riet uz karavānu, bet ir absolūti skaidrs ka blockchain ir uz palikšanu

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Proof of work koncepcija nav dzīvotspējīgs risinājums finanšu pakalpojumu sniegšanai. Tas nav apspriežams. Tāpēc arī visi tie koini ir uz palikšanu, kamēr būs piramidālie idioti.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Šorīt dzirdēju atziņu, ka videokaršu cenas tiecoties kosmosā, tāpēc ka Latvijas valdība iepērkot vairumā videokartes, lai pārprojektētu Rīgas HES - turpmāk tas sastāvēs no turbīnām un videokartēm,- ražos elektrību, raks kriptovalūtas un vienlaikus tiks dzesēts ar tekošu ūdeni.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

nu nez te jau var riet uz karavānu, bet ir absolūti skaidrs ka blockchain ir uz palikšanu

Un tas nemaz neiepriecina, jo finansu sektors būtu ar mieru visu, kas ir uz zemes, zem zemes un gaisā pārvērst doudžonsos. Lieliem soļiem ejam uz "kindza-dza" pusi.

 

Mož, varētu iet roku rokā ar progresu un forumu arī uz blokķēdes uztaisīt:biggrin:. Būtu pirmie!:biggrin:

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...