Jump to content

Lūdzu iesakiet GF videokarti


Viktorslat
 Share

Recommended Posts

Labdien,

Jaunais Wolfenstein un WWII neiet uz max grafikām, vēlos uzlabot videokartes spējas. Man videokartes joprojām ir maģija, tāpēc lūdzu padomu. Jautājums pamatā ir šāds - likt pārī vēl vienu pie esošās vai pirkt pavisam jaunu un veco kaut kur likt (kur?)

Budžets - 300-500,- kaut kur aptuveni.

Sistēma:

MS W10 Pro
MSI - MS7817

i7-4470@3.4Ghz

RAM 8

SSD 512GB

Baroklis - Modecom Volcano 750 (750W)

GeForce GTX 660

Jā, lūdzu, esmu ar mieru pirkt TIKAI NVIDIA, lūdzu nevajag mani pārliecināt, esmu pilnīgs NVIDIA fans un tēma slēgta.

Paldies par padomu!

Jauku vakaru!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pērc labāko, ko vari atļauties.

Likt klāt nav verc, ja gtx660.

Kad būsi nopircis jauno, veco varēsi tepat nogrūst pa 50 eur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pa aptuvenajiem 500 (+10%, kurus varēs atgūt pārdodot veco) , sanāk GTX1080 (ne ti) . Būs gan mazliet overkills 1080p spēlēšanai, bet tā kā nav informācijas kādā izšķirtspējā tu spēlē un pie kāda FPS cipara skaitās ka spēle "iet", tad labāk lai ir ar rezervi :) .

Bet ja nopietni, tas esmu pārliecināts, ka tīklā ir apskati, kur var redzēt kā dotā budžeta kartes (1060 6GB, 1070, 1070ti, 1080) strādā spēlēs -kādi FPS , kādi iestatījumi un kādas izšķirtspējas. Nebūšu pārsteigs, ja tavām prasībām pietiktu arī lētāko 1050ti karti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāskatās, kādās grafikās gribi kapāt tās spēles. Ja viss uz max, tad 1070 8GB ir pa 550 +/- . 1080 lētākā arī ap to pašu ciparu. Citādi 1060 3GB būs labāks par 1050.

Principā pats skatos uz 1060 3GB, jo cena makam draudzīgāka un starpība starp 3 un 6gb modeļiem jūtama vien tad, kad viss tiek laists uz max izšķirtspēju.

Labots - Placebo_
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Var  tak paķert aptuveni par 400 (+) naudiņām GTX 1070ti un virstaktēt, lai sasniedz GTX 1080 līmeni. Priekš 4K ideāli nebūs (arī GTX 1080ti nav ideāli), bet zemākā izšķirtspējā viss lidos!

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Paldies par ieteikumiem. Spēlēju 1920x1200. Vēlos lai Battlefield 1, COD WWII, Wolfenstein II New Colosus, PUBG iet uz Ultra (Max) grafikām. Skatījos GTX 1080 kartes - it kā pilnīgi vienādas kartes bet cena var būt no 465 - 800 mierīgi. Piemēram:

Videokarte Zotac GeForce GTX 1080, 8GB GDDR5X (256 Bit), Blower Cooler, BULK = Cena: 464.00 €

Videokarte Zotac GeForce GTX 1080 AMP, 8GB GDDR5X (256 Bit), HDMI, DVI, 3xDP = Cena: 495.00 €

Videokarte Palit GeForce GTX 1080 GameRock Premium, 8GB GDDR5X (256 Bit), HDMI, DVI, 3xDP =Cena: 995.05 €

Visas ir 8GB, GDDR5X, 256bit, ko esmu palaidis garām?

Man ir 1 monitors (otru - trešo neplānoju), vienīgais, ko plānoju, iepirkt kaut kad, ir Microsoft Hololens (varbūt).

Dažām kartēm ir pie nosaukuma GAMING - tas ir tīri mārketings vai kaut kas tomēr papildus?

Man nav prasmju virstaktēt vai ko tur vēl uzlabot, gribu iespraust vecās vietā, uzlikt Update Driver un aiziet.

Jā, tagad jau gribu tikai 1080, ne mazāk, lai ilgākam laikam pietiek, vienkārši nesaprotu kāpēc tāda cenu starpība?

Paldies!

 

 

Labots - Viktorslat
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Tās, kas ir ar Gaming nosuakumu, reizēm mēdz būt virstaktētas jau out of the box. Bet tā cenu atšķirība pa lielam būs no labākiem dzesētājiem vai kaut kādām ekstra fīčām (RGB, OC BIOS utt). Vistaktēšana videokartēm ir vienkārša - kaut vai ar to pašu MSI Afterburner, tik jāpabīda daži slaideri un ja spēle nenocrasho un temperatūras apmierina, you're good

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2017.11.14. , 16:21, Viktorslat teica:

Man videokartes joprojām ir maģija, tāpēc lūdzu padomu.

 

Jā, lūdzu, esmu ar mieru pirkt TIKAI NVIDIA, lūdzu nevajag mani pārliecināt, esmu pilnīgs NVIDIA fans un tēma slēgta.

 

 

 

Pats neko nerubī par GPU, bet zin, pats nez kāpēc baigais Nvidia fans, kuru nevarot pārliecināt par citu izvēli. :sarcastic:

 

Ņem 1070, vai 1070Ti.. Nē nu ja 1080 līdzīgā cenā, tad var arī to. Bet tad jautājums kādā izsķirtspējā spēlē, jo priekš 1080p GTX1080 jau tiešām overkill. 

Link to comment
Share on other sites

Huļi kas šāds vispār bija jāraksta? Ik tieši ja vēl autors te nav rādījies divas nedēļas o_O

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Huļi kas šāds vispār bija jāraksta? Ik tieši ja vēl autors te nav rādījies divas nedēļas o_O

Tādēļ, ka pirmās pakāpes fanbojs vienkārši nespēja noturēties.

 

pirms 2 stundām , N4a teica:

Pats neko nerubī par GPU, bet zin, pats nez kāpēc baigais Nvidia fans, kuru nevarot pārliecināt par citu izvēli. :sarcastic:

Pār kādu citu izvēli ? Nav nekādas citas izvēles dotajā momentā. Jābūt pilnīgam durakam, lai tagad pirktu dārgāku, karstāku, skaļāku, lēnāku videokarti ar nekvalitatīvu plastmasas dzesi. Lai jau tā skaļā, rijīgā ļoti zemās efektivitātes videokarte, bet lābā apsildes iekārta paliek maineriem.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Viktorslat

Paldies par noderīgiem ieteikumiem. 

No atbildēm sapratu, ka lielai daļai komentētāju pašiem nav sajēgas par videokartēm, tāpēc izpētīju pats kas un kā, uzzināju daudz interesanta.

11/14/2017 , 17:15, lexxx teica:

Pērc labāko, ko vari atļauties.

Lūk, šis bija jēdzīgākais  (bet ne vienīgais jēdzīgais) ieteikums, paldies! 

Uzliku GTX 1080, esmu apmierināts. 

Spēles iet uz Ultra settingiem ar 96-170fps, ir labi.

 

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Kā jau rakstīju, ka vēlos karti kas atbalstītu AR (kā Hololens) un līdz ar to pētīju karšu potenciālo spēju tikt galā ar VR un AR.

Uzzināju par Pascal arhitektūru, ar ko tā atšķiras no Maxwell, uzzināju vairāk par to, kāpēc GTX 1080 var maksāt 500 un arī 990,-EUR
Uzzināju arī to, kā darbojas 2 pārī saliktas kartes (jo bija doma likt otru 660) un tagad zinu priekšrocības kas varētu būt tādam risinājumam.

Pārliecinājos, ka jāpērk nVidia ;-)

Bet tagad laiks doties prom, visiem jauku vakaru!

Paldies vēlreiz!

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...