Jump to content

Uzlauzts mails un steam


xp
 Share

Recommended Posts

Tātad tikko atnāca paziņojums, ka steam ir kāds pierakstījies un tūlīt arī nomainījās parole, kā arī inbox mailā arī.

Ko operatīvi var darīt šajā sakarā?

Labots - Citrons
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir kādi pirkumi, atslēgas, čeki/banaks izraksti utt tad vari rakstīt Stemam un tādejādi pierādīt, ka tas ir tavs konts. Savādāk nē.

Link to comment
Share on other sites

Kā tagad mailu bloķēt iekš inbox?


Kā vispār var uzlauzt to inbox mailu?

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A: Nozaga tavu paroli no tava datora.

B: Uzlauza kādu interneta saitu kur tā glabājās plaintekstā, un tu to esi izmantojis daudz kur.

C: Parole bija viegli uzminama.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to mailu es esmu reģistrējies visādās drazās.

Ko darīt ar to. Kā bloķēt inbox.lv? It kā tajā saitā neko neredzu ar ko sazināties.

Link to comment
Share on other sites

nu jau par velu, bet aizsardzibai pret steam uzlausanu ir tada lieta ka mobile authentication - katru reizi lai ielogotos steam bus vajadzigs atvert steam aplikaciju telefona un ievadit tur esoso steam guard kodu datora, kas mainas katras ~10 sekundes, lidz ar to bez piekluves telefonam neviens nevares tikt ieksa.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4440-RTUI-9218

Link to comment
Share on other sites

Labi. 

Kādi ir soļi, lai kaut kā mainītu situāciju?

Link to comment
Share on other sites

Tikko supportam aizrakstīju, lai bloķē vai ieliek citu paroli.

Par steam, izskatās, ka būs baigais murgs akountu atgriezt. ok! tur baigi daudz spēļu nebija, bet tik un tā škrobīgi (par muļķību un nepiesardzību jāmaksā)

P.S Nezinu kā to tēmas virsrakstu izlabot?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ko var darīt nākotnē - nolaist inbox podā (tajā pašā kurā nolaida pods.lv). Un pāriet uz gmail vai kādu citu pastu, kur otrā pusē sēž mazāk diletantu. Vai vismaz viņi tiek kārtīgāk uzraudzīti.

Link to comment
Share on other sites

Kad man nozaga R* kontu, tad es šiem sniedzu visus iespējamos pierādījumus. Pēc kāda laika man atnāca e-pasts par paroles maiņu. Ja Tu spēj pierādīt, ka to kontu esi izveidojis, pircis spēles utt, tad domāju nebūtu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija xp akounts :)

Mana kļūda, ka reģistrēju steam uz mailu, kuru izmantoju visādās ineta drazu vietnēs, kur varbūt arī biju ievadījis maila paroli. Attiecīgi no tā tika uzlauzts steam.

Rīt no rīta bombardēšu inboxu, lai kaut ko dara.

Pēc tam rakstīšu steam, ka akounts ir uzlauzts, un kas jādara, lai viņu dabūtu atpakaļ. Pirkuma doķi ir - paypal izdrukas, kā arī var bankas izdruku arī nosūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Mailu es atgriezu.

Tur varēja redzēt, ka steam uz viņu atsūtīja:

The email address associated with your Steam account has been successfully changed.

Ko darīt tālāk pa soļiem? 

CAP linkā parādīts, kas varētu kalpot par pierādījumu, ka tas ir mans akounts.

Iepriekš biju viņiem sūtījis mailu ar izklāstu, viņi atsūtīja:

Thank you for contacting Valve. This email address is no longer monitored.
 

If you need customer service or technical support for Valve games or Steam, please go to the Valve Support Site at http://support.steampowered.com and submit a support incident.
 
-VALVe
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem!

Dabūju mailu atpakaļ - uzliku nenormālo paroli

Ar steam accountu bija mazliet ilgāk, kā jau te teica, bija jāsūta paypal izdruka, ka esmu accounta īpašnieks - beigās dabūju atpakaļ.

Tagad steam accountu pārliku uz gmail un uzliku dubulto veritifikāciju (ar paroli un telefonu).

P.S Sajūtas nebija tās labākās - galvenais, ka pie šādas nepiesardzības nav ko vainot!

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , xp teica:

galvenais, ka pie šādas nepiesardzības nav ko vainot!

Ar pirkstu nerādīsim,  bet vainojamo šeit ir viegli atrast. :) Neaizmirsti arī par Steam dubulto autentifikāciju ar  Steam Guard palīdzību. 

Link to comment
Share on other sites

neprecīzi izteicos - "nav citus ko vainot, izņemot sevi'

Jā, to dubulto arī steam uzliku!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...