Jump to content

Alpine 117 Ri apgreids ar S/PDIF lai saslēgtu ar Mosconi 6to8


light-dh
 Share

Recommended Posts

Sveiciens hobijistiem, iesācējiem un lietpratējiem.

Nepieciešama palīdzība Alpine 117Ri papildināt ar S/PDIF, lai pēc tam saslēgtu ar Mosconi 6to8 un ar analogajiem signāliem ar pastūžiem. Kopā ir doma izveidot 3 joslu frontu un subi. Auto Volvo V70.

Esmu palasījis inetu bet šajā jomā zināšanu trūkst, tāpēc meklēju padomus un ja iespējams arī palīdzīgas rokas, ja kāds pieteiksies.

 

Artūrs

Link to comment
Share on other sites

kaspich varētu palīdzēt, bet vai spētu samaksāt ...

tad jau meklē aparātu, kam ir spdif izeja, un miers.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, to man esi ieteicis ne tikai tu. Man nav ļoti steidzami, varu vēl kādu laiku pameklēt. Bet kādu lai meklē vietā? Ir piedāvajumi lietotam?

Link to comment
Share on other sites

Izdarīt jau var visu ko, bet nu autiņu aparātiem diez vai atnaksāsies. Tā draza pilni šroti. Meklē aparātu, kurš Tev der, jo tas bus vismaz desmireizes lētāk, kā pārtaisīt esošo.

Link to comment
Share on other sites

2017.11.2. , 14:16, ju teica:

kaspich varētu palīdzēt, bet vai spētu samaksāt ...

kaspich izstraades liimenii ar digitaalaam lietaam nekad nav nodarbojies -   atvainojos, savas nezināšanas dēļ esmu pārsteidzies, jā, varbūt arī  Kaspich var palīdzēt.

kaa jau tev dlight ieprieksh mineeju, kaads diy biedrs dereetu, piem shis

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/profile/89981-normundss/

 

ja vien tas pasaakums vispaar konkreetaa gadiijumaa  ir taa veerts , un beigaas ka tik caur to pashu esosho .analogo nesanaak labaak ...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Ir kādam bijusi pieredze ar I-net. Alpines protokolu....?

Iespējams vajag pāriet uz to? Bet neesmu sastapies ar Alpines DSP progu vispār. Var kāds ko pastāstīt par to. Mosconi esmu uzlicis uz datora nedaudz paspēlējos - diezgan ērti.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kevins teica:

kaspich izstraades liimenii ar digitaalaam lietaam nekad nav nodarbojies

Es par viņu biju labākās domās :)

Bet viņš jau ar to sava iDA kaut ko bija sadarījis, vai arī tur ciparu signālu tad ņēma no cd mainītāja? Jau piemirsies.

 

Ai-Net principā, cik atceros, bija analogs pasākums skaņas ziņā, uz cipariem tik bija papildus iekārtas vadība.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik izskatās ka ir iespēja iegādāties Alpine PXI-H990 DSP, bet  bez galvas, apskatījos bet viņam plašajos neta laukos ir komentāri ka esot slikts SOFTS un no datora vadās diezgan sarežģīti. Kā tur ir ar tik vecu mantu? Protams Alpine ir arī dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Bet galvenā nelaime viņam ir tas ka bez Alpine atbilstošās galvas to lietot nevar.

Link to comment
Share on other sites

Rekur biedrs pārdod Fiio playeri. Tam ir ciparu izeja (nav gan optiskā, bet koaksiālā). 

Tad ņemam Audison bit one, kam ir koaksiālā ciparu ieeja (mosconi tāda, izskatās, ka nav). Pie tā slēdzam Fiio, no kura klausāmiem mūziku. Pie kādas analogās ieejas pieslēdz esošo maģi, tur varēsi klausīties radio,kādu draņkīgu MP3 un tml. tur viena lieka signāla konvertācija nebūs traģiska.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem klātesošajiem, par padomiem un ieteikumiem.

Iziešu uz risinājumu kas nesitīs pārāk stipri pa kabatu un  pietuvinās projekta realizācijai, nevis tikai sapņošanai. Uzklausot viedokļus par man esošo Alpini - kuru vakar pieslēdzu un patestēju funkcionalitāti, esmu apmierināts. Bet palikšu pie analogā signāla līdz mosconi. Pārsvarā klausīšos I-pod tāpēc laikam 40Eur par I-podu ir pareizākais - priekš pirmā instala.

Ja ir kādi ieteikumi, padomi - esmu atklāts sarunai. :)

P.S.

Alpine DSP laikam ir jāizslēdz no apskatāmo procesoru saraksta.

Link to comment
Share on other sites

2017.11.3. , 07:46, ju teica:
2017.11.2. , 20:11, kevins teica:

kaspich izstraades liimenii ar digitaalaam lietaam nekad nav nodarbojies

 

 

NU ir Kaspich arii ar digitaalaam lietaam straadaajis, es vienkārši samuldeejos to ko iisti liidz galam nezinu. Atvainojos

Labots - kevins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spdif peec red book ir tikai 20bit rezoluucija. fixed point.
nav nekaadu seRvisa komandu [skaljuma vadiiba, u.t.t.].
kas noziimee - tu zaudee[si] ntos bitus deelj volume, deelj tembriem.

naakoshaa teema - ja atskanjo nomaalu mp3, tam ir cita [labaaka] rezoluucija.
taalaak - ok, tad visu analogo kontentu [ja nemaldos, arii no iPod signaals tiek njemts analogaa veidaa] tas 117 apciparos ar nekaadu rezoluuciju, tad metiis uz Mosconi?
ideja ir murgs saknee.

Njem vien normali analogo signaalu no taa 117, mauc iekshaa Mosconi. Mosconi ADC ir ljoti ok, klausoties iPod, izvairiisies no papildus ADC/DAC, vareesi normaali reguleet volume no galvas, mp3 dekodam izmantosies normaalas kvalitaates kodeks.

Kaspars

Link to comment
Share on other sites

Jautājums vēl par audison BIT ONE? Ko labu vai sliktu par to varat pateikt??? Kā viņam ar funkcionalitāti un skaņas apstrādes kvalitāte???

Par mosconi jau ir izveidojies neliels preikštats, uzinstalēju progu bez hardvases un paspēlējos. Kā ir ar audisonu?

 

 

Labots - light-dh
papildināts
Link to comment
Share on other sites

http://www.xn--80aeatqv1al.xn--p1ai/?s=bit+one


Tā nav vīrsusu lapa, vienkārši ru resurss, kam adrese oriģināli kirilicā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...