Jump to content

[PĀRDOD] Saimniecībā noderīgas lietas


abi

Recommended Posts

Jaunākā informācija pēdējos postos, daudz kas ir prom, dauz kas ir klāt

 

Pašsavākšana Rīga, Purvciems. Papildus iespēja - pirmajiem uz vietas apskatīt/iegādāties citus lietotus veclaiku/muzeja namdaru, galdnieku darbarīkus un saimniecības instrumentus.

Labots - abi
  • Patīk 3
Link to comment

gribu 1. un 2. cirvi, lūdzu. apņemos savākt līdz svētdienai.

uzzvanīšu rīt uz laukiem, varbūt vēl kādu paķeršu. 

 

2017-11-01%2020_32_17-Greenshot.png?dl=1


hmm, varbūt vēl pārītis jāpaķer, ko auto durvīs turēt. visādiem gadījumiem, tā teikt. :D

  • Patīk 1
Link to comment

tā, tā, tā. Nr. 2 šeit ir 3. no kreisās - tik skaists ķīlis bet rādās ieplīsis :(((

Tev pēc skata uz vietas, ir vēl kāds dzīvs ķīļveida? vienu vajag. Bet ne ieplīsušu.

Un  šajā pēdējā attēlā pirmo no kreisās. arī. 

 

 

Link to comment
pirms 11 stundām , abi teica:

Tam vajadzētu būt dārznieka zāģītim

nē, tas nav dārznieka zāģītis. Tas ir tīrs galdnieka darbarīks, manuālais figūrzāģis.

Link to comment

Vecteevs vacis visu muzhu, bet Tu tagad shadi’ :p interesetu malkas cirvis’ bet parak liels isiens’ lai sagadatu.

Link to comment
pirms 3 stundām , ju teica:

tas nav dārznieka zāģītis. Tas ir tīrs galdnieka darbarīks, manuālais figūrzāģis

Kādas pazīmes viņus atšķir vienu no otra? Es, lūk, iedomājos, ka tas tāds varētu būt (kaut arī līdz tam nezināju, kā tādam būtu jāizskatās), jo mani samulsināja tas rokturis, tāds kā pārāk pamatīgs priekš dārznieka zāģīša likās.

Un kas ir tas priekšmets, ko tu esi apvilcis ar piles jeb baklažāna formas kontūru, zem urbja?

Link to comment

Oriģiāli tas ir galdnieka instruments. Ja kāds dārznieks arī izmanto, tad tā ir viņa problēma :) Dārzniekiem parasti ir tādi liektas formas, spals taisns, kā nazim. Jā, reljefs izteiktāks.

zaru-z%C4%81%C4%A3is-gr6665a.jpg

Pirms 16 minūtēm , 138 teica:

Un kas ir tas priekšmets, ko tu esi apvilcis ar piles jeb baklažāna formas kontūru, zem urbja?

Tas ir verķis, ar ko var mērus noņemt un pēc tam pārnest uz citu - teiksim kopēt kādu detaļu. Jā, var arī tīri ko nomērīt, pēc tam pie lineāla pielikt. Kā sauc, vairs neatceros. Varbūt arī nekad neesmu zinājis.

Te par mērrīkiem

 


Latviski esot "ārtausts".

  • Patīk 1
Link to comment

Bonis, laikam kādu muižiņu ir nopircis, tagad pakšus tīra :biggrin: 

Link to comment

ražošanai :) ...

visa tā draza der tikai muzejam. bet šitādu muzeju mūsu valstiņā ir kaudzēm. katrs sīks ciemelis uzskata, ka jāierīko tūristiem vietējais novada muzejs, kur šitādus mēslus sakrauj vienā istabā. Un daudzi ir savilkuši sev mājās to šņagu kaudzēm.

man vienā šķūnītī pat pilns koka baļķu ragavu komplekts vēl stāv. Ko ar tām lai iesāk?

Link to comment

Man interesē tīri hobijam, kaut ko uztaisīt, un ar rokām, tā teikt.


Bet ir cilvēki, kam šitās vecās lietas tiešām interesē kā smukumlietas, pie tam gatavi maksāt kosmosu. 

Es pirms kādiem 10 gadiem pārdevu vecu ZIL ledusskapi, tādu noapaļotu, aprūsējušu, netīru, bet strādājošu, un man sanāca labs jauns.

Link to comment
  • abi locked this tēmaa
  • abi unlocked un locked this tēmaa
  • abi unlocked un locked this tēmaa
  • abi unlocked un locked this tēmaa
  • abi unlocked this tēmaa
  • abi locked, unlocked un locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...