Jump to content

Neiet internets ar mikrotik


uldii12345
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , uldii12345 teica:

LMT huawei kastē port forwardingā liekot 1701, pasaka, ka šādu portu izmantot nedrīkst

shis jau ir slikti.. na variants no ārpuses likt citu portu? un tad tālāk padod uz 1701? 

Link to comment
Share on other sites

ipsec vpns ir kaprīzs! 

Ja jāslēdzas klāt tikai no pc iesaku openvpn.


Kaut skatos ka arī androīdam openvpn klients ir parādījies.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja nebūtu šis lmt sūda gļuks, ar ipsec viss ļoti labi strādā. Pārsvarā slēdzos no telefona. Telefonā neredzu iespēju izmainīt vpn portus. Intresanti, ka laptops strādā pa taisno lmt routera. Pieslēdzu citu mikrotika routeri pie lmt tilta režīmā un tas pats. Es arī saprotu, ka problēma droši vien, ka gatwey ir citā subnetā, jo gatwey no mikrotika nepingojās. Labi droši vien jāiztiek kā ir.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu @Ronalds, ka ipsec ir kaprīza lieta. man arī ir tā, ka no viena biroja tieku klāt bez problēmām, no otra neiet nekādi. tad nu nākas turēt rezerves PPTP vaļā, tas gan nav redzēts, ka neietu, tikai nu tam ar to drošību ir kā ir. bet nu arī to es saprotu, ka var risināt nogriežot tiesības, piemēram vispirms pieslēdzas pa PPTP, un tad tālāk jāmaina subnets vai tml. ir kādam pieredze?


Pirms 43 minūtēm , uldii12345 teica:

Telefonā neredzu iespēju izmainīt vpn portus

Ja tu pieslēguma adresē norādi <tavs dns>:<nestandarta ports>, nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , uldise teica:

ir kādam pieredze?

Lietojam normālus vpn kā softeher vai openvpn.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Lietojam normālus vpn kā softeher vai openvpn.  

ja vajag slēgties tikai no savām iekārtām, tad protams, ka tur var salikt visu ko sirds vēlas.. man gan sanāk arī ne no savām slēgties, un tanī brīdi tur salikt, lai tas VPNs ietu ne vienmēr ir vienkārši - lai būtu jau OS iebūvēts klients, vienkārši uzstādāms un tml..

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Izmanto Mikrotik RBmAP2nD kā interneta kondomu... vienā caurumā internets, otrā dators un gandrīz nekas vairs nav jākonfigurē (atskaitot, ja vajag slēgties pie WiFi tīkla vai tīklā tiek izmantots statiskās IP vai VLAN). Un lai laime būtu pilnīga drīkst viņu konfigurēt caur pakaļu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
1 stundu atpakaļ, uldise teica:

piekrītu @Ronalds, ka ipsec ir kaprīza lieta. man arī ir tā, ka no viena biroja tieku klāt bez problēmām, no otra neiet nekādi. tad nu nākas turēt rezerves PPTP vaļā, tas gan nav redzēts, ka neietu, tikai nu tam ar to drošību ir kā ir. bet nu arī to es saprotu, ka var risināt nogriežot tiesības, piemēram vispirms pieslēdzas pa PPTP, un tad tālāk jāmaina subnets vai tml. ir kādam pieredze?

 

 

Ja tu pieslēguma adresē norādi <tavs dns>:<nestandarta ports>, nestrādā?

 

Vispār jau IPsec ir 3 porti  500, 1701, 4500   Diez vai tā strādās

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , uldii12345 teica:

Vispār jau IPsec ir 3 porti  500, 1701, 4500   Diez vai tā strādās

gan jau ka nē - pārējiem portiem Tev ļauj port forward taisīt?

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tagad pēkšņi sāka DMZ strādāt un protams iet ari IPsec, gļukains tas LMT huawei. Nenoturējos un pasūtīju STX LTE. Ja nauda nav sķērslis un vajag maximāli ātru netu laukos jāņem vismaz 2 ISP LMT+LMT vai LMT+tele2 un mikrotiks:) Nav protams lēts prieks, bet tagad man nets no 50-80Mbit :)

Labots - uldii12345
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ipsec nezinu, bet dmz vasarā palaidu bez aizķeršanās. Tālāk portu fw u.c. labumi no mikrotika.

 

Kas ar to sxt lte?? Mani nedaudz satrauc tas, ka nav visas frekvences.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad neņem SXT LTE, bet paņem RBwAPR-2nD&R11e-LTE. Atbalsta LTE bands 1,2,3,7,8,20,38 and 40.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 2 stundām , marizo teica:

Ipsec nezinu, bet dmz vasarā palaidu bez aizķeršanās. Tālāk portu fw u.c. labumi no mikrotika.

Tak es jau arī ne pirmo reiz to daru un iepriekš nebija problēmu. Ar šo jauno B715s-23c saskaros pirmo reizi, iespējams tas ir sūds uz kociņa. Kad vēl dažas dienas atpakaļ izmantoju LMT ar fiksētu ip arī vienreiz pazuda piekļuve no ārpasaules, tad restarts palīdzēja. Tagad mistiski pēc dienas sāka DMZ strādāt, iepriekš nekas nelīdzēja.

 

Man piemēram po ka nav visas frekvences STX LTE, jo manā galā 800 un 1800. Uz 800 ātrums 3-5Mbit. Es izvēlos STX, jo labāka antena un cena praktiski vienāda, es savējo atradu pa 102eur

Link to comment
Share on other sites

11/5/2017 , 12:01, uldise teica:

LMT adresi WAN pusē Tu nekādi nenomainīsi, tā tak piešķitās pa DHCP katru reizi jauna, kad pārstartē rūteri..

es ļoti šaubos, ka pašā rūterī būtu kāds ierobežojums tieši uz 1701 portu. To jau var vienkārši pārbaudīt, uzliec MT kastē forwardu uz tālāk uz kādu iekšējo datoru, uz kura ir kāds serviss, tad varēsi pārbaudīt.

ja par VPN, es kaut ko pa miglu atceros, ka man vismaz vecos laikos man ar LMT arī VPNs nekādi negribēja darboties - toreiz, cik atceros, palīdzēja samazināt MTU uz kādiem 1360 vai tml..

 

Sveiki,

 

Nav gluži patiesība ko stāstat LMT piedāva statiskas adrese - veikala pārdevējs gan līdz galam nespēja paskaidrot :) vai tā ir no DHCP vai kā savadāk + iesaku palasīt pa MTU viss ir atkarīgs kā ISP ir uzkonfigurējis mtu uz router interfeisa

lai jauka diena!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , devnull teica:

LMT piedāva statiskas adrese

Fiksēto IP deva, tikai juridiskajiem ar abonēšanu 7.05 eur mēnesī, reālo mainīgo IP var dabūt pērkot gprs+ pakalpojumu.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Fiksēto IP deva, tikai juridiskajiem ar abonēšanu 7.05 eur mēnesī, statisko var dabūt pērkot gprs+ pakalpojumu.

Īpaši neiedziīnājos cik maksā! Paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

Nu nu!

 

LMT gan piedāvā reālās IP adreses - pakalpojums gprs+ 

Bet tā ir mainīga reālā adreses! 

 

Gan arī piedāvā fiksētu reālu ip adresi - jā tikai firmu piedāvājumos, bet domājams ka arī privātajam iedos reālo fiksēto ja vien viņš ir gatavs maksāt jūtami vairāk! 

Link to comment
Share on other sites

Jā nokļūdījos, reālo dinamisko IP dot gprs+ pakalpojums!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

LMT arī juridiskajiem nemaz tās statiskās reālās tā pakaļ nemeta

Kādu gadu atpakaļ tā bija. Jo LMT gāja uz beigām reālo adrešu apgabals. Bet tagad viņi ir dabūjuši papildus apgabalu un ar reālajām ip vairs nav problēmu - maksā un dabūsi! 

Jā, un arī tele2 un bite reālās ip piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...