Jump to content

Vai GPRS par brīvu?


Guest DungBear
 Share

Recommended Posts

Ideja!!!

Brīdinu, es nepamatojos uz jebkādiem faktiem! Tādējādi pieņemu ka tas vispār nav iespējams pa 200%! Bet nu tad taa...

 

Kaa buutu ja internetam mobilajā izmantotu savu datoru?

IP uzrakstītu sava datora. Portu arī kādu brīvu caur ko varētu plūst dati.

Nu kautkaa taa.

Nu tā teikt kā piekļuves punktu. Turklāt nevarētu teikt ka tas būtu nelegāli. (nu pilnīgi nelegāli), jo par internetu datoram tāpat jāmaksā.

Vienīgi!!! Dati tak iet caur operatora torņiem. Un kā tad tas sanāk ja šie redz ka tu tur sērfo uz pilnu klaapi, bet nauda nenāk :lol: !

 

Nu labi tas tik taa. Zinu ka nereaali, bet vienkaarssi esmu jau izmisumaa ka 1mb maksaa latu un tas tik aatri izbeidzas. Taa var aatri nabags palikt.

 

Bet uzrakstat ko juus domaajat par ssaadu variantu. :wink:

 

P.S.

Man siemens cx65. Un tur jaauzstaada taads parametrs: APN -okarte.lmt.lv tas ir kautkaads adrese caur ko naak visi dati? Un ka to vareetu aizstat ar savu? Nu ja gribeetu pameegginaat ssito variantu ko te uzrakstiiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja izvēlēsies pastāvīgo pieslēgumu, tad GPRS maksās 0.20Ls/MB

Ja izvēlēsies plaukstdatoru vai Laptopu, tad tīklu var nodrošināt ar WiFi palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Oooho... teema ljoti interesanta...

Nodroshinaat inetu Mobiilajam caur datoru, nevis datoram inetu caur Mobiilo(GPRS) ...

Piesleegt inetu caur mobiilo man ir izdevies :) pagaaja dienas 5, kameer atkodu, kā nokonfigurēt S45i un Kompja dial-up ...

Utiliits kas naaca no Siemens nekam nederēja :? .. atradu sarežģītāku veidu... tip PC atpazina mobiilo kaa modemu un .. nu jaa.. ne pa to staastinjsh...

 

jautājums... ja jau Tev PC ir internets... un kautkaads datu kabelis... kam Tev mobiilo veel sleegt netam klaat? teorētiski var mēģināt, bet tad mobīlajam jābūt datu kabelim un kaukā jāizštuko kā uztaisīt lai jamais ņem datus caur to kabeli... tas gan šķiet nereāli jo nav mandomāt tam paredzēts iebūvētais browseris un konfigs....

 

Jeb doma bij kaa Gateway izmantot PC :roll: nu tipa izmanto LMT datu pārraides tīklu, bet izej netā caur savu PC....

Man domāt ka nesanāks, jo Getaway jau der Tev tikai LMT tīkla, bez tā tu netiec tālāk pie sava PC... sou haļava atkrīt...

 

 

Rezultāts: ja tā padomā tas vis ir diezgan fantāziju līmenī, un realizēt var tikai ja modificē smagi firmware mobīlā, ko mēs parastie mirstīgie diezvai esam spējīgi.. :)

Link to comment
Share on other sites

Piesleegt inetu caur mobiilo man ir izdevies :) pagaaja dienas 5' date=' kameer atkodu, kā nokonfigurēt S45i un Kompja dial-up ...[/quote']

 

Hmm, es laikam patiesi esmu pārāk vienkāršs puisis - es savulaik izlīdu I-netā@GPRS ar savu ME45 pēc kādu 10 - 15 minūšu garas, vajadzīgo settingu ieknibināšanas... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest DungBear

Jā!

wapā arī var nokačāt brouwberus priekš telefona. Kādā citā brouzerī varbū varētu šitādu joku izmeģināt. Bet nu tas tā. Brouzerim tur visdrīzāk pat nav nemazākās nozīmes. Bet katrā ziņā pamēģināšu tās štelles un došu ziņu. Pieņemu gan ka ka uz nokias varētu būt vienkāršāk. Lai uzstādīt parastos operatora GPRS iestatījumus jau pagāja vesela diena.

Bet vot netieku skaidrībā ar to APN. Kas tas īsti ir par zvēru. Pārējais būtu skaidrs. visi IP utt. Tā kā visiem lietotājiem ir vienāds IP pieņemu ka operators tieši tā arī dara. Visu laiž caur vienu serveri. Un tas APN tikai kontrolē kurš ir pasūtijis to MB un kurš ne. Kā logins kur par lietotājvārdu kalpo tas pasūtītais mb. Telefons nosūta pieprasījumu uz to adresi. Tur datubāzē atkal ir visi nummuri kuri ir pasūtijuši mb. Ja tavs num ir bāzē tiec tālāk, nu pie neta. Ja nē netiec nekur. Sistēma tik skaita cik tu notērē un kā sasniedz to megabaitu tevi atslēdz, izslēdz no datu bāzes. Un ar to megabaitu tu būtībā nepasūti tiešā veidā 1mb, bet pieraksties viņu datubāzē.

E, nu labi. Aizrakstijos. Nu ceru ka sapratāt manu domu gājienu. Un ka jūs ieinteresēs šī tēma.

Link to comment
Share on other sites

Emm mani aizkavēja neta trūkums organismā...

tulkoju: nebija nekādu (nu gandrīz) instrukciju, tikai s45i_modem.inf un pāris iekš wap atrastas instrukcijas... nebija googles tantes kam pajautāt plašāku infu...

 

ek jā .. tad man no dial-up nekādas nojēgas nebija :)

Piem to ka 212.93.96.65 ir jāliek kā gateway :roll: ilgi domāju.. jo mobīlajā tas bij kaukā citādāk nosaukts... (tipa mistisks IP) ...

vot tādas bulkas... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uhhh... neatbildēji ko īsti gribi izdarīt...

Jautāju vēlreiz:

 

1)Tev ir dators ar inetu... + mobiilais... + datu kabelis

Inets<---->Tavs Dators<--->Datu kabelis<---->Mobīlais

Šādi?

 

2)Mobīlais<--->LMT GPRS<---->LMT datu pārraides tīkls<--->Tavs Ineta pieslēgums<---->Tavs dators<---->Tavs Ineta pieslēgums

Šādi? (uhz sanāk diezgan interesanta bet nekam nederīga shēma....)

 

Ja pirmais variants (kas ir vienīgais ar knapu, bet nu cerību ka varēsi realizēt), tad kāda X pēc to centies izdarīt? :D tak mobīlais sanāks piesaistīts datoram :roll: un tad kāda vella pēc lasīt ziņas mobīlajā, ja blakus ir dators... un bildītes + midi + viss pārējais craps ar tak ērtāk organizēams un kačājams uz datora un pēctam ielādējams caur kabeli mobīlajā....

Link to comment
Share on other sites

...labi buutu ja ir smartphone ' date=' varbuut vieglaak ne ? :wink:[/quote']

Emm nu vienīgi ja Tavam smartfonim ir BlueTooth (Zilzobis)... tad var pēc iepriekš minētās 1) shēmas kauko mēģināt darīties... bet ar Zilzobis ierobežo tavu kustēšanos... +- 20m(nēsmu saskāries īsti, palabojiet ja kas) un sakari pazūd...

 

Tas vai tas ira smartfone, vai parasts dumbphone nemaina lietas būtību...

Link to comment
Share on other sites

2 variants. Ja buutu kabelis galvu nelauziitu. :lol:

Aizmirsti :D

Latgalīte&Co kabeli pa 5-10Ls iepērc .. ok firmware pāršūšanai nederēs, bet bildītes un vispār failus mierrrīgi pārsūtīsi...

 

Var ar pa 15Ls i tādi komplektiņi veikalos, bet ar par to firmwari negalvoju.. tur kabeli ar "Programmatoru" jāiepērk... jeb kā nu sauca to shēmiņu...

Link to comment
Share on other sites

Emm mani aizkavēja neta trūkums organismā...

tulkoju: nebija nekādu (nu gandrīz) instrukciju' date=' tikai s45i_modem.inf un pāris iekš wap atrastas instrukcijas... nebija googles tantes kam pajautāt plašāku infu...

 

ek jā .. tad man no dial-up nekādas nojēgas nebija :)

Piem to ka 212.93.96.65 ir jāliek kā gateway :roll: ilgi domāju.. jo mobīlajā tas bij kaukā citādāk nosaukts... (tipa mistisks IP) ...

vot tādas bulkas... :roll:[/quote']

 

...man I-nets toreiz vispār nebija pieejams, toties es nekļūdīgi mācēju uzspiest 3 ciparus "0", "7" un "6" un pēc tam nospiedu zaļo klausulīti... :wink:

Link to comment
Share on other sites

...man I-nets toreiz vispār nebija pieejams' date=' toties es nekļūdīgi mācēju uzspiest 3 ciparus "0", "7" un "6" un pēc tam nospiedu zaļo klausulīti... :wink:[/quote']

 

un tikai tād''el, ka siemens nevīžoja uztaisīt automātisko parametru saņemšanu. 8)

Link to comment
Share on other sites

...man I-nets toreiz vispār nebija pieejams' date=' toties es nekļūdīgi mācēju uzspiest 3 ciparus "0", "7" un "6" un pēc tam nospiedu zaļo klausulīti... :wink:[/quote']

 

un tikai tād''el, ka siemens nevīžoja uztaisīt automātisko parametru saņemšanu. 8)

 

nu man jau nav grūti 3 minūtes paknibināties ap settingiem, tas manuprāt ir reizes 200 vienkāršāk, kā burties pa Nokia menu džungļiem... :wink: :)

Link to comment
Share on other sites

nu man jau nav grūti 3 minūtes paknibināties ap settingiem' date=' tas manuprāt ir reizes 200 vienkāršāk, kā burties pa Nokia menu džungļiem... :wink: :)[/quote']

 

Nuja, kas tad tur - nieka 10-15 minūtes. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest DungBear

he!

ierakstīju pc IP

"Tīkls nav pieejams"

Tas ir viss ko dabuju. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uz ko varu atbildēt:

He! Es tak teicu ka nereāli ;)

 

te ira kaukas pa teemu kur atradu savus memuārus :D

iezvana nr siemens ira *99***n#  ... n vietaa profila nr (gprs) 

pie modema extra settings ieraksti: 

+cdgcount=n,"ip","internet" 

atkal jau n vietaa profila nr (gprs) taa profila kas tiek izmantots mobiilajaa.. 

aa pie getaway ieraksti to IP kas ira .. nu... 212.093.096.065

tipa S45i configs....

btw ja atmiņa neviļ toreiz lmt mājaslapā ļoti nepilnīga bij tā instrukcija... tas kādu gadu + - atpakaļ bija...

Link to comment
Share on other sites

Nuja' date=' kas tad tur - nieka 10-15 minūtes. :lol:[/quote']

 

...nieka 7 - 12 minūtes vajadzēja lai saliktu settingus kompī... 8)

Link to comment
Share on other sites

PILNIIGS SVIESTS!!!!!!!!

 

Kaadaa jeegaa tev vajag GPRS, ja tev ir Datu kabelis un internets datoraa, tad visu tu jau taa pat vari nokachaat un iemest telefonaa ar data kabelja paliidziibu!!! Prieksh kam izgudrot jaunu kjiinas aabeci??? :)

Link to comment
Share on other sites

PILNIIGS SVIESTS!!!!!!!!

 

Kaadaa jeegaa tev vajag GPRS' date=' ja tev ir Datu kabelis un internets datoraa, tad visu tu jau taa pat vari nokachaat un iemest telefonaa ar data kabelja paliidziibu!!! Prieksh kam izgudrot jaunu kjiinas aabeci??? :)[/quote']

 

elementārs svieksts: izmantojot kabeli, cilvēks tiek ierobežots ar kabeļa garumu, t.i., 35cm. Izmantojot GPRS, tīkls ir pieejams ļoti plašā teritorijā (LV+ārvalstis ar pieeju GPRS viesabonēšanu).

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikpat (ne)iespeejami, kaa aiznest datora ar Latnet piesleeguma adreseem un piesleegt pie MITS.

Link to comment
Share on other sites

Kautko nedaudz uzgāju par to !!!>>> APN <<<!!!

Bet tāpat nekas daudz nekļuva skaidrs. Varbūt paskataties.

http://www.conigma.com/gprs_solutions.htm

http://www.conigma.com/gprs_solutions.htm

Nu tur ar skaidri uzzīmēts...

Tavs Mobiilais<---->GSM/GPRS Network<---->Internet APN(tipa LMT)<---> viss pārējais ko gribi un kam var tikt caur netu klāt....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...