Jump to content

Internetveikali


Guest Haunted_Hill
 Share

Recommended Posts

Guest Haunted_Hill

Cik droši ir iepirkties internetveikalos? Man ir doma neostore.lv iegādāties Canon PowerShot a400. Tikai nēsmu nekad saskāries ar internetveikaliem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Haunted_Hill

Un kā ir ar precēm kuras ņem uz nomaksu internetveikalos?

Link to comment
Share on other sites

Zvani, Gaidi, Sanem :) Pilniigi tas pats. Es internet bodees esmi dafiga iepircies, jo man slinkums staigaat pa veikaliem. Mans favorite 1A. Normaali dzeki. Un cenas var sarunaat :).

Link to comment
Share on other sites

Cik droši ir iepirkties internetveikalos? Man ir doma neostore.lv iegādāties Canon PowerShot a400. Tikai nēsmu nekad saskāries ar internetveikaliem.

AA Pa cik naudinaam gribi to kameru pirkt?

Link to comment
Share on other sites

Nu tur viņa ir pa 109 Ls.

 

peerc vinju m79.lv tur vinja ir pa 102 ls..voispaar cenas internetveikalos vari paskatiities un saliidzinaat digitaaljaam kameraamhttp://www.site.lv/digitalcameras/

 

Man neskapee leikas ka vairaak pa 99.99Ls par to kameru nav labi maksaat. taksh jauns modelis ir iznaacis A510. STarpcitu neostore.lv neveinmeer piedaava labaako cenu. Mums taksh tik daudz tagad to internet veikalu. Piem xnet.lv ir noveerotas ka labaakas cenas ir autoaudiotehnikai. itirgus.lv labaaki cipari ir dazhiem sadziives tehnikas exemplaariem. Taka njem tik visu peec kaartas priekshaa un meklee labaako ciparu. Ja veinam ir labaaks biki cipars bet negribaas no shamiem njemt piezvani tam kursh labaaks leikas un pasak vot piedaava man tas pa tik, bet man patiik juusu paklapojumi dafai pa taadu cenu,a?

 

/Me personiigi pagaidaam izmantojis esu itirgus.lv un neostore.lv. Driiz izskataas ka naaksies supernet.lv izmantot. SHamiem piedaavajuma ir shistas kas citiem nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Man Neostore.lv tāda aizdomīga liekas- pasūtījumu caur internetu var veikt bez problemam, bet ja grib sazvanīt tad tas vispār ir neiespējami- vienmēr aizņemts vai paceļ un noliek! :evil:

 

Nevaru tapēc saprast vai var uzticēties tam shopam, varbūt kāds var apstiprināt ka veicis pirkumu un vis ok?

Link to comment
Share on other sites

Man Neostore.lv tāda aizdomīga liekas- pasūtījumu caur internetu var veikt bez problemam, bet ja grib sazvanīt tad tas vispār ir neiespējami- vienmēr aizņemts vai paceļ un noliek!  :evil:  

 

Nevaru tapēc saprast vai var uzticēties tam shopam, varbūt kāds var apstiprināt ka veicis pirkumu un vis ok?

Esmu pie jamiem pircies vairākas reizes un ne pa sīkumiem. Esmu mega apmierināts! Pēdējais, ko pirku bij 913N.

Serviss ir zaibis. Visu izdara tavā vietā!

Link to comment
Share on other sites

Guest BoRdo

Mūsdienās aizvien populārāka paliek iepirkšanās internetā un ar to var labi nopelnīt līdzarto viņiem arī kvalitātei jābūt. Līdzšim esmu dzirdējis tikai to labāko par internetveikaliem kautgan pats izmatojis un iepircies neesu. Būs jāpamēģina. Cenu ziņā te ir interesanti. Citi internetā piedāvā labākas cenas nekā lētos veikalos citiem savukārt ir dārgākas cenas nekā veikalos. Tas laikam ir atkarīgs uz piegādes nosacījumiem. Iespējams arī uz ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Kaadas atsauksmes un pieredze ar AM-PM e-shopu?

Taisos tur vienu laptopu pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Guest neojanis

Neostore reaali sax... divas reizes esmu pie vinjiem kaut ko pasuutiijis, treshaa reize nebuus.. Shitaadu chakareeshanu neesu ne vienaa citaa ineta veikalaa piedziivojis. :roll:

Starp citu, jaa, 1A iespeejams ir viens no labaakajiem. Peedeejaa laikaa ir sanācis iepirkties 24.lv. Arii taa neko.

Link to comment
Share on other sites

es emsu pircis 1a.lv, problēmu nebija, pateicu ka gribu drusku lētāk, atlaida dvd playerim no 150 uz 140, nu tomēr 10 lati arī ir nauda...

euroshop.lv emsu pircis visvairāk, tur arī vajag ieminēties ka kautkur cena esot tād apati, lai dod lētāk, TV nopirku par Ls 30 lētāk nekā viņiem bija cena uzlikta, un par Ls 70 lētāk nekā Elkorā, ar piegādi problēmu nav, visu bez maksas ieved mājā iekšā... ar garantiju ar nav problēmu, nodedzināju pastiprinātāju, biju pakāsis garantijas lapu, vienkārši veikalā šiem (euroshop) pateicu lai lūdzu iedod jaunu garnatijas lapu, iedeva, aizvedu uz Pioneer servisu, visu sataisīja...

 

vienvārdsakot- ineta veikalos ir pirkt lēti un labi ;)

Link to comment
Share on other sites

Esmu pircis savu mobīlo iekš http://www.euroshop.lv - nekādu problēmu (piegādāja preci pēc mana pieprasījuma plkst: 23:00 :D ).

 

Tas ir vienīgais LV i-veikals, kur esmu iepircies - pārējie atrodas ārzemēs.

Ārzemju veikali mani arī apmierina (žēl tikai jāgaida parastais ships 3-4nedēļas, jo nav vēlmes nomest lielu kāpostu UPS par ātro piegādi :D ).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...