Jump to content

Spānija


dainis61
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

Neatceros ka 90 gadu sākumā Latvijā būtu bijis referendums par atdalīšanos no PSRS,..

Brūkošā parodijvalsts veidojumā īsti referendums vairs nebija vajadzīgs, tāpat jau bija skaidrs iznākums


Pirms 11 minūtēm , snukurins teica:

nav nekādu tiesību pārmest Krievijai līdzīgas darbības Ukrainā.

Kkā nēsmu dzirdējis, ka sarkanie cilvēciņi no Portugāles liek pušku pie pieres pie balsošanas urnām

Link to comment
Share on other sites

Hei, bet padomājiet, tas gan būtu jautri. Kā nekā armija Francijai ir tā neko. Viņiem pat ir kaut kādi poligoni tur tieši pie robežas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Neatceros ka 90 gadu sākumā Latvijā būtu bijis referendums par atdalīšanos no PSRS

Mana mamma arī kaut kā neatcerējās referendumu par pievienošanos PSRS ...:D

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

albatross
Pirms 26 minūtēm , snukurins teica:

Neatceros ka 90 gadu sākumā Latvijā būtu bijis referendums par atdalīšanos no PSRS,..Piedevām arī Katalonijā pilnvērtīgs referendums nav noticis.

 

Nu jau nu gan. Kas tad bija šis:

1991. gada 3. marta aptauja bija Latvijas Republikas iedzīvotāju aptauja, kurā tika uzdots jautājums: "Vai jūs esat par demokrātisku un neatkarīgu Latviju?". Tautas nobalsošanā piedalījās 1 666 128 (87,56%) balsstiesīgo Latvijas iedzīvotāju, no kuriem 1 227 562 (73,68%) izvēlējās atbildi "jā", bet 411 374 (24,69%) atbildēja "nē".[2] Aptaujā piedalījas arī PSRS karaspēka daļās pierakstītie Latvijas Republikas pastāvīgie civiliedzīvotāji.[3]

 

https://lv.wikipedia.org/wiki/1991._gada_3._marta_aptauja

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , 138 teica:

Hei, bet padomājiet, tas gan būtu jautri. Kā nekā armija Francijai ir tā neko. Viņiem pat ir kaut kādi poligoni tur tieši pie robežas.

 

Jautri ir tas, ka daļa kataloņu apdzīvotās teritorijas ietilpst arī Francijā. 

 

Es protams saprotu visu šo notikumu emocionālo pusi, Spānijas valdības rīcība arī ir nepareiza konkrētajā gadījumā (veids, kā šī situācija tika risināta) -  bet es tomēr ieteiktu nedaudz iedziļināties šajā visā un uzklausīt arī otras puses viedokli (tai skaitā - to katalāņu viedokli, kuri neatbalsta seperātismu).

 

Tāpat ļoti labs piemērs ir notikumu atspoguļošana masu mēdijos - dzenoties pēc popularitātes , jau ir izskanējuši pāris "распятый мальчик"  cienīgi sižeti. Seperātisti protams savu ir panākuši - bet nu tomēr tas liek mazliet aizdomāties...

Link to comment
Share on other sites

Just now, LPC teica:

daļa kataloņu apdzīvotās teritorijas ietilpst arī Francijā

Tikai viņiem tur ņi to čto nekādas autonomijas, bet laikam pat ceļazīmju un ielu nosaukumu plāksnīšu katalāņu valodā nav. Les francais parlent francais. Un ne par kādu autonomiju neviens nesapņo. Nu apmēram kā Latgalē, ja tur piedevām ikdienā visi runātu latviski, bet latgaliski tikai padzietādu dziesmas, paklausītos radio un varbūt nodrukātu kādu avīzi.


Pirms 10 minūtēm , LPC teica:

to katalāņu viedokli, kuri neatbalsta seperātismu

Var tikai zīlēt, un palielā amplitūdā, cik daudz ir to neatbalstītāju, jo, kā tur bija, no tiem kas atnāca balsot, ~90% balsoja par neatkarību, bet atnāca tikai ~40% balstiesīgo

Link to comment
Share on other sites

albatross
Pirms 16 minūtēm , 138 teica:

Tas gan bija pēc Augstākās Padomes neatkarības deklarācijas.

Pēc 1990. gada 4. maija Deklarācija noteica pārejas laiku līdz Latvijas neatkarības pilnīgai atjaunošanai. 

1991. gada konstitucionālais likums "Par Latvijas Republikas valstisko statusu" pārejas periodu atcēla, pasludinot pilnīgu Latvijas neatkarību, pēc Latvijas iedzīvotāju gribas noskaidrošanas aptaujā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

jautājumā nebija arī ne mazākās norādes par Latvijas ,,sagatavošanu,, notirgošanai ES.

Visi, kas te pārgudri izrunājas par ES...kāda ir jūšu alternatīva? Un nē, pilnīgi neatkrīgia valsts, kas nav nevienā savienībā nav saprātīģa atbilde :) Kaut NVS, bet kkur mums būtu jābūt

Link to comment
Share on other sites

Tas šņukurs galīgi stulbs konspirators, jo 91 aptaujā

Pirms 46 minūtēm , snukurins teica:

,jautājumā nebija arī ne mazākās norādes par Latvijas ,,sagatavošanu,, notirgošanai ES

ja pašu ES dibināja tikai 93 ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Dils teica:

ES dibināja tikai 93

ne gluži dibināja plikā vietā, bet pārtaisīja no EEC, kas bija izveidota jau 57ajā

Link to comment
Share on other sites

Var tikai piekrist snukurins, nafig man vajag, ka kāds jevropas ierēdnis māca, kā man  jādzīvo. Marinēšu gurķīšus ar etiķa esenci un kūpināšu gaļu tāpat, kā to vectēvs darīja. Jā militāra savienība, tā cita lieta. jo krievi saprot tikai kulaka spēku, bet Latvijai kulaks pārāk mazs. Lai gan nepamet sajūta, ka mūs var uzmest tāpat kā četrdesmitajā gadā. Tiem pašiem spāņiem dziļi pie pakaļas, vai mēs zem krieviem, vai nē. Viņiem katlonija buntojās, a Krievija tālu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Didzis teica:

Marinēšu gurķīšus ar etiķa esenci un kūpināšu gaļu tāpat, kā to vectēvs darīja.

Kvēlspuldzes neaizmirsti, tfu sveces!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , snukurins teica:

.Laikam tāpēc ka neesmu ne zombijs ne elfs un neticu ne vieniem ne otriem.

Nu ja, tāpēc tu vienmēr krievijas izdarības atbalsti, un aiz kristāltīras pārliecības apliec ES un Latvijas valsti... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Didzis teica:

Var tikai piekrist snukurins, nafig man vajag, ka kāds jevropas ierēdnis māca, kā man  jādzīvo. Marinēšu gurķīšus ar etiķa esenci un kūpināšu gaļu tāpat, kā to vectēvs darīja. Jā militāra savienība, tā cita lieta. jo krievi saprot tikai kulaka spēku, bet Latvijai kulaks pārāk mazs. Lai gan nepamet sajūta, ka mūs var uzmest tāpat kā četrdesmitajā gadā. Tiem pašiem spāņiem dziļi pie pakaļas, vai mēs zem krieviem, vai nē. Viņiem katlonija buntojās, a Krievija tālu.

Eiropas ierēdnim neinteresē ne tavi gurķīši, ne tas, kā tu kūpini gaļu. Citējot  no šejienes izbanotu biedur - vari droši turpināt staigāt azbesta apakšbiksēs un kūpināt vistas šīfera kūpinātavā.

 

Eiropas ierēdni interesē uzturēt vienoto tirgu - lai vācietis var pārdot savu produkciju mums, mēs varam pārdot savu produkciju čehiem - bez papildus kontroles un tarifiem - tāpēc Eiropas ierēdnis vēlas lai visās valstīs, kuras ir vienotā tirgus sastāvdaļa, arī standarti būtu vienādi. Dažreiz sanāk OK, dažreiz sanāk sūdīgāk - bet kādēļ tas vispār tiek darīts, ir diezgan labi saprotams.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Redz, tur ir tā problēma, ka šņukurs un didzis neredz tālak par savu degunu. Gurķu marinēšana esencē īsti nekādu iespaidu kopējai valsts labklājībai neatstāj....

Pirms 24 minūtēm , Didzis teica:

Var tikai piekrist snukurins, nafig man vajag, ka kāds jevropas ierēdnis māca, kā man  jādzīvo

 

A naudiņu un atvērtās robežas, kopējos projektus, atvērtos muitas nosacījumus tad tomēr kārojas ne? :) 

 

Pirms 24 minūtēm , Racer teica:

Te arī interesants viedoklis.

Piedod, bet zem Nemo nika apakšā stāv ļoti nelojālas personas pret LAtviju, tajā skaitā Edvīns Puķe (google it) tā kā tas viedoklis ir kāds ir...


Pirms 3 minūtēm , LPC teica:

Eiropas ierēdni interesē uzturēt vienoto tirgu - lai vācietis var pārdot savu produkciju mums, mēs varam pārdot savu produkciju čehiem - bez papildus kontroles un tarifiem - tāpēc Eiropas ierēdnis vēlas lai visās valstīs, kuras ir vienotā tirgus sastāvdaļa, arī standarti būtu vienādi. Dažreiz sanāk OK, dažreiz sanāk sūdīgāk - bet kādēļ tas vispār tiek darīts, ir diezgan labi saprotams.

tu ko, viņiem tas sētu neietekmē....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Zin... teica:

Redz, tur ir tā problēma, ka šņukurs un didzis neredz tālak par savu degunu

Redz un kā vēl redz. Angļiem jevropas likumi aizliedza taisīt lapsu medības un paskat, šie ņem un izstājas no tā sojuza. Protams, tradicionālās lapsu medības Anglijā vai gaļas kūpināšana, pēc sentēvu metodes, ir tikai sadzīvisks piemērs. Problēmas ir augstākā līmenī un neredzēt tās var tikai ar sojuziem apmāti cilvēki.

Pirms 31 minūtēm , Zin... teica:

atvērtos muitas nosacījumus tad tomēr kārojas ne?

Ķīna nav nekādā sojuzā un bez visām atvērtajām robežām, maksājot muitu pēc pilnas programas,  kautkā ķīniešu mantas vairāk, kā Eiropā ražotās. Vai tad aizliegums mūsu kūpinātās šprotes vai gaļu  pārdot citās Eiropas valstīs nav tas pats, kas muias ierobežojums? Ja nu spāņiem iepatīkas mūsu konsevi, bet to pieļaut tak nevar. Vot kafiju, kura trīsreiz švakāka par Vācijā nopērkamo vai veļaspulveri, kurš ņifiga nemazgā, bet precīzi tādā pašā iepakojumā un maksā tik pat kā Anglijā, to gan pērcirt. Nu jā, tagad sāk runāt par austrumu tirgum domātajām precēm, bet tas tak bija zināms divdesmit gadus. Divkosība ir viss tas jevrosojuzs.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Didzis teica:

Angļiem jevropas likumi aizliedza taisīt lapsu medības un paskat, šie ņem un izstājas no tā sojuza. Protams, tradicionālās lapsu medības Anglijā vai gaļas kūpināšana, pēc sentēvu metodes, ir tikai sadzīvisks piemērs. Problēmas ir augstaķā līmenī un neredzēt tās var tikai ar sojuziem apmāti cilvēki.

Nesalīdzini Anglijas ekonomsiko un politisko poenciālu ar Latviju.

Neba viņi ir baigā starā par šo Brexit, kas tik kkādā eiforijā izdarīts

 

Es tiešām gribēu kkādu alternatīo dimensiju, kur jūs visi varētu padzīvot Latvijā bez sojuziem, lai saprastu praktiski nevis tikai uz papīra :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Didzis teica:

Redz un kā vēl redz. Angļiem jevropas likumi aizliedza taisīt lapsu medības un paskat, šie ņem un izstājas no tā sojuza. Protams, tradicionālās lapsu medības Anglijā vai gaļas kūpināšana, pēc sentēvu metodes, ir tikai sadzīvisks piemērs. Problēmas ir augstākā līmenī un neredzēt tās var tikai ar sojuziem apmāti cilvēki.

Ķīna nav nekādā sojuzā un bez visām atvērtajām robežām, maksājot muitu pēc pilnas programas,  kautkā ķīniešu mantas vairāk, kā Eiropā ražotās. Vai tad aizliegums mūsu kūpinātās šprotes vai gaļu  pārdot citās Eiropas valstīs nav tas pats, kas muias ierobežojums? Ja nu spāņiem iepatīkas mūsu konsevi, bet to pieļaut tak nevar. Vot kafiju, kura trīsreiz švakāka par Vācijā nopērkamo vai veļaspulveri, kurš ņifiga nemazgā, bet precīzi tādā pašā iepakojumā un maksā tik pat kā Anglijā, to gan pērcirt. Nu jā, tagad sāk runāt par austrumu tirgum domātajām precēm, bet tas tak bija zināms divdesmit gadus. Divkosība ir viss tas jevrosojuzs.

Tu tātad iesaki izstāties no ES un pēc tam mēģināt pārdot kautko ES valstīm (lai papildus pie izmaksām nāk sertifikācija + ievedmuita)? Tāda ir tava veiksmes formula? :D

Tu vispār zini, kā Ķīna ar savu rūpniecību sadirš visu savu valsts teritoriju, gribi to pašu uz savas zemes izdarīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Visi, kas te pārgudri izrunājas par ES...kāda ir jūšu alternatīva? Un nē, pilnīgi neatkrīgia valsts, kas nav nevienā savienībā nav saprātīģa atbilde :) Kaut NVS, bet kkur mums būtu jābūt

 

Lai nu kā, bet LV var pastāvēt tikai kādas savienības sastāvā! Nu esam pārāk mazi un pašiem par sevi pastāvēt nav reāli!

Un runājot par ES - te viss ir mūsu birokrātu rokās - vai dalību ES vērst par labu tautai vai par sliktu!

Piemēram ES noteikumi nosaka ka pārtikas ražošanas telpām grīdām jābūt slīpām lai ūdens notek un viegli nomazgāt. Loģiska prasība! Bet šo mūsu birokrāti pārfrāzēja un noteica konkrētus grādus un tagad inspektori staigā, mēra un liek sodus!  

Un tas ir tikai viens piemērs! 

Eiropas fondu nauda - lv viss notiek pēc principa - cik dod, tik jāapgūst! Konkrēts piemērs - autoceļš Ogre - Tīnūži kurš tiek taisīts kā autobānis, kaut tur nebūs atļauts braukt ātrāk par 90 km/h.... Galvenais piķi apgūt....

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Aizej uz mūsu pārtikas veikaliem un tad apskati veikalus Vācijā,Polijā,Lietuvā un Igaunijā.Visus vienos viens apstāklis-Latvijā ražotu preci atrast būs grūti.

Ok. Ejam tālāk. Kas tieši tavuprāt to  ietekmē. Kā mēs šajā kontekstā varam vainot ES?

Link to comment
Share on other sites

sūdīgi meklē, IKEA traukiem daļai apakšā rakstīts... Made in Latvia

Porsche atsevišķas plastmasaas daļas taisa... Latvijā :)

Māsa atveda trušādas ceputi no Islandes... iekšā rakstīts Made in Latvia 

iKaunijā LAtvijas prece ir dahuja... hektors gan nav, jā

 

Un vispār, daudz redzi Igaunijas va Lietuvas,kvai Polijas preci UK vai Itālijas veikalos?

 

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

cik mazas vālstis kurās dzīvo pat labāk kā lielajās tu redzi.

normālis daudzums, domāju, ka Igaunija ar drīz tur būs, jo nav tik skeptiska pret visu un apņemta ar kirilicas valsti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , LPC teica:

Ok. Ejam tālāk. Kas tieši tavuprāt to  ietekmē. Kā mēs šajā kontekstā varam vainot ES?

es drīzāk piekrītu @Ronalds teiktajam, ka vaina nav ES kā tādā, bet mūsu pašu mazspējā šos ES noteikumus izmantot sev par labu.. ja par pārtiku - pirmais, kas nāk prātā ir PVN - pastāstiet, kāpēc esam viena no retajām valstīm, kam PVN pārtikai ir augstākā likme. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , uldise teica:

kāpēc esam viena no retajām valstīm, kam PVN pārtikai ir augstākā likme. 

jo cilvēkiem ir tieksme nemaksāt nodokļus un kkā tas budžets jauztur.. ja nemaksā IIN tad vismaz to var atsist ar PVN :) Maksātu lielakā daļa, nodokļu pārdale būtu daudz savādāka

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

jo cilvēkiem ir tieksme nemaksāt nodokļus un kkā tas budžets jauztur.. ja nemaksā IIN tad vismaz to var atsist ar PVN :) Maksātu lielakā daļa, nodokļu pārdale būtu daudz savādāka

tieši manas domas, bet kāpēc citur to IIN maksā, bet pie mums nē? paši vien esam vainīgi, ka to pieļaujam. un ja esam šādā ES, tad, lai ar to pašu pārtiku nešmugulētu, visur nodokļiem/subsīdijām būtu jābūt vienādām. bet nav jau, tāpēc jau arī esam tur, kur esam. Valsts domā kā apčakarēt cilvēkus un sakasīt budžetu, kamēr cilvēks domā kā apčakarēt valsti un sakasīt normālai dzīvei.. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , uldise teica:

tieši manas domas, bet kāpēc citur to IIN maksā, bet pie mums nē?

Jo normālas valstis nav izbaudījušas sociālismu... īsti neviena ex PSRS valsts neizbauda 0% PVN pārtikai tieši zagšanas un optimizācijas mānijas dēļ

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tad ir godīgumam jāpasaka, no cik lielas summas sākas IIN maksāšana. Es Īrijā, kad tikko sāku strādāt, saņēmu 1200 uz rokas un no tiem neatvilka IIN. Pēc tam jau sāku maksāt. Te neapliekamais ir kapeikas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Īstenībā jau pie vainas tik daudz nav ES kā mūsu valdības nespēja saprast un aizstāvēt mūsu intereses.

Tu rekā. Bet izstāties no ES pie viena tapat vajag, ja? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Turklāt, škrobe maksāt, ja pa to naudu tiek būvēts Demakovas cementa kalns un Ādažos izmakts munīcijā.

Link to comment
Share on other sites

Pašos jau vaina vien ir, Igaunijā katra ierēdņa pienākums ir izdomāt kā apiet ES regulu, lai Igaunijai būtu labāk. Mūsējie dara tieši otrādi, tulko katru pārkāpumu un sūta uz Briseli, lai valsts dabūtu sodu. Tieši tāpat kā krievu laikos, kad stučija uz Maskavu, tā tagad uz Briseli. Lai tikai tur tiktu kādā amatā. Pilnīgi pofig par savu valsti un tautu. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Galu galā, mēs to 0% pārtikai neiegūsim. Savāks tirgotāji. Atcerieties, kad pvn tika samazināts pēc Konsolidovska pacēliena, bet cenas nesamazinājās?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Jo normālas valstis nav izbaudījušas sociālismu... īsti neviena ex PSRS valsts neizbauda 0% PVN pārtikai tieši zagšanas un optimizācijas mānijas dēļ

iespējams, bet ar to ir iespējams cīnīties tikai pašiem, neviena savienība vai valdība ar to galā netiks..

 

Pirms 1 minūtes , Bruketajs teica:

Tad ir godīgumam jāpasaka, no cik lielas summas sākas IIN maksāšana. Es Īrijā, kad tikko sāku strādāt, saņēmu 1200 uz rokas un no tiem neatvilka IIN. Pēc tam jau sāku maksāt. Te neapliekamais ir kapeikas.

stāsts tas pats par budžeta sakasīšanu - es brīnos, kāpēc nav reāla neapliekama minimuma vismaz kaut kāda minimālās iztikas līmenī (piekrītu par veselības nodokli) un tikai pēc tam sākam SOCu maksāt. katra cilvēka primārā vajadzība ir paēst/dzīvot šodien, un tad varam domāt tālāk.

šis ir arī viens no iemesliem, kāpēc tik daudzi ir prom, jo valsts viņus čakarē, a kāpēc neizvēlēties valsti, kur tā nejūties?


Pirms 1 minūtes , Bruketajs teica:

Galu galā, mēs to 0% pārtikai neiegūsim. Savāks tirgotāji. Atcerieties, kad pvn tika samazināts pēc Konsolidovska pacēliena, bet cenas nesamazinājās?

iespējams, ka neiegūsim, bet būs vismaz visiem vienādas iespējas - mūsējai pārtikai pret citu ES valstu pārtiku, kas šeit nāk ar 0% PVN iekšā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Atbilde joprojām - atgūstamies no sociālisma paradīzes... nu nevar cilvēkos/politikā/ekonomikā panākt 27 gados to, par ko citi ir cīnījušies gadsimtus. Ir jāmainās paaudzei kā minimums

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Atbilde joprojām - atgūstamies no sociālisma paradīzes... nu nevar cilvēkos/politikā/ekonomikā panākt 27 gados to, par ko citi ir cīnījušies gadsimtus. Ir jāmainās paaudzei kā minimums

arī taisnība, bet tikai mūsu pašu rokās ir to mainīt - cerēt, ka vienkārši nomainīsies paaudzes un viss notiks pats no sevis?

Labots - uldise
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

jo cilvēkiem ir tieksme nemaksāt nodokļus un kkā tas budžets jauztur.. j

Loģiski, ka cilvēkiem nav vēlmes atdot pusi nopelnītā kungiem (aļa valstij!) 

LV budžets pēdējos ~15 gados ir pieaudzis apmēram divas reizes

Kas, lv iedzīvotāju skaits ir pieaudzis? Pensijas tika palielinātas 2x? Bezdarbnieku pabalsti? 

Budžeta ieņēmumi pieauga 2x, bet tāpat naudas nepietiek! 

 

Vienkārši valsts budžets - tas ir kā mēģināt cauru spaini ar ūdeni pieliet! Lej cik gribi tāpat spainis tukšs!! 

Link to comment
Share on other sites

Mums dziļos laukos gaterī maksā ap 500 eiras algas, un visi nodokļi tiek samaksāti, īpašnieks arī dzīvo labi. Rīgā lepnā restorānā šmugulējas, maksā aploksnēs, Kāpēc? Nevar īpašnieks galus savilkt kopā? Vai vienkārši ir pārāk naudas kārs un bezkaunīgs? Vainosim Saeimu, MK vai ES? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

jo cilvēkiem ir tieksme nemaksāt

@Zin..., tu kā sakarīgs džeks, bet ņehuja nesaproti ......, tev ir atbilde, kāpēc Latvijā pēc iespējas nemaksā nodokļus?, es zinu, kāpēc ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

LV budžets pēdējos ~15 gados ir pieaudzis apmēram divas reizes

vidēja alga 15 gados ir augusi 4 reizes, tad par ko brīnamies? Ka viss maksās tikpat? :) 

Pensijas ir  atsevišķš stāsts, kas reāli netiks atrisināts dēļ tā, ka pašreizējie pensionār nestrādāja LR

Protams, ka budžets nepietiks jo visiem vajag un vajag :) 


Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

tev ir atbilde, kāpēc Latvijā pēc iespējas nemaksā nodokļus?, es zinu, kāpēc ......

jo ir apburtais aplis :) Nav nauda,paceļam nodokļus,nemaksājam nodokļus un uz priekšu... Ja vienu dienu visi maksātu, situācija būtu daudz savādāka, bet tam būs īsaicīgi smagi upuri

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...