Jump to content

Spānija


dainis61
 Share

Recommended Posts

Ko domā biedri par notikumiem Katalonijā? Tagad skatos "Barcelona" -"Las Palmas" tiešraidi,nav neviena skatītāja! Nelaiž iekšā,lai nesavāktos pūlis? Vispār,spāņu"demokrātija"vairāk velk uz Krievijas pusi. Nožēlojami,biju labākās domās par ES. 

Link to comment
Share on other sites

Uz pilsoņu karu pagaidām īsti nevelk, bet ko var zināt.

 

Pirms 23 minūtēm , dainis61 teica:

skatos "Barcelona" -"Las Palmas" tiešraidi,nav neviena skatītāja! Nelaiž iekšā,lai nesavāktos pūlis?

jā, kaut kā tā:

Citēt

FC Barcelona's match against Las Palmas later on Sunday will be played behind closed doors, after Barcelona said the football league refused to suspend the game.

Link to comment
Share on other sites

Nav baigi labi. Patiesībā šis man liekas svarīgāks par BLR/RUS manevriem un Ziemeļkoreju. :(

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Situācija par 99% pretēja Krievijas un Krimas variantiem. 

Madrides pedāļi, negrib palaist brīvībā slaucamu govi un Eirobirokrāti ir vienisprātis ar Madrides pedāļiem, jo saņem daļu piena un bez Barselonas un pārējās Katalonijas, Spānijai radīsies nopietnas problēmas ar aizņēmumiem no ES.

Nekādu emociju un nacionalisma - tīra nauda un birokrātija.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt Eiropa (un ne tikai), baidās no pavisam cita - ka kataloņu piemēram, ja tie izcīnīs neatkarību, var rasties sekotāji citās valstīs, sākot jau ar UK (Skotija, Ziemeļīrija).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

var rasties sekotāji citās valstīs, sākot jau ar UK (Skotija

 

Ja nepamanīji, skotiem pirms 3 gadiem jau bija referendums, kurā viņi izlēma palikt :)

Domā, vēl vienu taisīs?

Link to comment
Share on other sites

Skotu referendums bija neviennozīmīgs 55 vs 45 % un skoti kkā grib palikt EU :) 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Spānijas konstitūcija neatļauj atdalīt kādu no reģioniem, tas būtu tas pats, ja Kurzemnieki uztaisītu referendumu par izstāšanos no Latvijas ....,

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Kitai teica:

Cerams ka būs  mierīgi...

 

Par 300+ 1100+  ievainotajiem nedzirdēji? :D 

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Sejasgrāmatā ir video kur poliči tā normāli klapē un aiz matiem valkā vēlēt gribošos. :(

Link to comment
Share on other sites

Tvnets/delfi gan klusē :)
http://www.bbc.com/russian/news-41463055

Neko bez dzeršanas nesaprotu, tāpēc nav skaidrs priekš kam tā agresija bija vajadzīga. Varēja tak mierīgi ļaut viņiem nobalsot, jo pēc aptaujām neliels pārsvars bija tiem, kas negrib izstāties, ja arī tomēr būtu, ka izstājas, tad pasludinātu vēlēšanas par nenotikušām, jo tādas vispār ir pret konstitūciju un pēc tam samet cietumos organizatorus par mēģinājumus gāzt valsts varu vai nu kāds viņiem tur pants ir. Viss būtu mierīgi, bez asinīm un cauri, tagad, manuprāt, viņi ir panākuši tikai pretējo efektu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Gestapo teica:

pēc aptaujām neliels pārsvars bija tiem, kas negrib izstāties

Tu saki? Nobalsojuši tipa 90% par izstāšanos.

 

Pirms 37 minūtēm , Gestapo teica:

tad pasludinātu vēlēšanas par nenotikušām, jo tādas vispār ir pret konstitūciju

Un to viņi dara arī tagad

 

Pirms 38 minūtēm , Gestapo teica:

samet cietumos organizatorus

A vot to gan, kā izskatās, nedarīs.

Esot tur konstitūcijā pants, ka centrālā vara var nahrenizēt reģionālo varu, ja pēdējā rīkojas "nekonstitucionāli", bet avīzēs raksta, ka ir ļoti maz ticams, ka tā varētu notikt, jo tad gan panestos kaut kas vairāk nekā mierīgi protestiņi un demonstrācijiņas ar plakātiņiem.

 

Lai vai kā soctīkli sašustu par brutālajiem mentiem, objektīvi asiņu nav nemaz tik daudz, ziņu par bojāgājušiem vai smagi ievainotiem nav (ar gumijas lodēm laikam ir pagrūti kādu nošaut pavisam beigtu), šis nav nekāds prāgas pavasaris vai tjanaņmeņa, bet nu jā, varbūt visa tā situācija būtu mazāk ķēpīga ja asiņu nebūtu nemaz.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Sejasgrāmatā ir video kur poliči tā normāli klapē un aiz matiem valkā vēlēt gribošos. :(

Kāda bija tam motivācija sievieti vilkt aiz matiem un sist ar steku. To es nekad nesapratīšu, kas darījās to "policistu" galvās.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

Tu saki? Nobalsojuši tipa 90% par izstāšanos.

 

Saku, pameklē internātos aptaujas pirms balsošanas, kā jau minēju, tagadējais rezultāts ir varas vaina. 

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

A ko par ASV redneck rampage neviens nerunā?  Tur viens izpaudās daudz iespaidīgāk par spāņu policistiem.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Katalonijas reģions ir bagātākais Spānijā,, un viņiem ir apnicis būt par slaucamo govi ....., ja šiem ļautu izstāties, tad šie automātiski izstātos arī no ES, un tad šiem būtu atkal jātaisa referendums par ES iestāšanos , 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , ieleja teica:

paši tikām vaļā no okupācijas ar pēc tās valsts nepieļautām metodēm, bet tagad iedomāties kaut kādas latgaļu valsts atdalīšanos negribas pat iedomāties. viegli spriedelēt, bet tagadējie anglosakši kaut kā elegantāk pārcieta Skotijas referendumu

 

Latvija reāli atguva neatkarību (un to atzina arī starptautiski) tikai pēc psrs sabrukuma un puča gala 21.augustā. Datums, kurš būtu visvairāk jāatzīmē. Jo pārējie ir tikai deklaratīvi.

Labots - e = d
ieguva labots uz atguva, lai precizētu tekstu
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

Katalonijas reģions ir bagātākais Spānijā,, un viņiem ir apnicis būt par slaucamo govi

Kā jau to teicu.

Pašlaik Madride uzvedās mats matā, kā Maskava, kad vatenieki ieveda Latvijā, Lietuvā un Igaunijā tankus pret mierīgajiem iedzīvotājiem. 

Tas, ka gEiropa klusē, liek daudz padomāt. 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , e = d teica:

Latvija reāli ieguva neatkarību (un to atzina arī starptautiski) tikai pēc psrs sabrukuma un puča gala 21.augustā

Ej atpakaļ uz skolu un pamācies!

 

11 августа 1920 года был подписан «Мирный договор между Россией и Латвией», по которому правительство Советской России

"...признаёт безоговорочно независимость, самостоятельность и суверенность Латвийского Государства и отказывается добровольно и на вечные времена от всяких суверенных прав кои принадлежали России в отношении к латвийскому народу и земле.."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dainis61
pirms 9 stundām , Racer teica:

Te ir pāris video. Diezkas nav. :( Video1  Video2

Izskatās pavisam drūmi,pretīga sajūta.Rietumvalstīs,nekārtibu laikā,parasti cieš arī  daudz policistu.Šis laikam nav tas gadījums.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Citēt

1920. gada 10. jūnijā Antantes lielvalstis atkārtoti apsprieda Baltijas valstu jautājumu. Lielbritānijas nostāja bija divējāda: kamēr Ārlietu ministrija Dž. Belfūra vadībā iestājās par Baltijas valstu atzīšanu, tikmēr Kara ministrija un it īpaši tās vadītājs V. Čērčils bija kategoriski pret to

Nav nekāds nekāds brīnums kāpēc tas pim...is Čērčils mūs uzmeta 1945tajā...

 

pirms 16 stundām , alusbundza teica:

ja Kurzemnieki uztaisītu referendumu par izstāšanos no Latvijas ....,

Ja pēc kapitulācijas 45tajā Kurzemē nebūtu ienācis sarkanais mēris, tad vienus 45 gadus mums būtu bijusi autonoma Kurzeme, jebšu neatkarīga rietumlatvija!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nožēlojami, ka nevienas ES valstu līderi nenosoda Spānijas specvienības darbību pret mierīgajiem Katalonijas iedzīvotājiem ..... , ja šāda darbība notiktu jebkur citur, tad bļaušana un pārmetumi būtu 5 - stāvu māju augstumā ....., divkoši varenije ....., te arī redzams, ES ne ar ko neatšķiras no bijušās PSRS ......


http://apollo.tvnet.lv/zinas/spanijas-vicepremjere-attaisno-policijas-vardarbibu-katalonija/808538

Link to comment
Share on other sites

Kādas tad būtu alternatīvas darbības šī cirka apturēšanā? Pakratīt ar pirkstu?

Dienvidi ir karstasinīgi un savādākas meotdes neviens neņemtu par pilnu

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Kādas tad būtu alternatīvas darbības šī cirka apturēšanā?

Staļina metode - visus nošaut ......

Link to comment
Share on other sites

Kgan varu derēt kura diženā un varenā valsts šo visu nosodīs :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Zin... teica:

kura diženā un varenā valsts šo visu nosodīs

Tas gan būtu amizanti ja viņa tā darītu, bet pārāk pārsteigts es nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

dainis61
Pirms 35 minūtēm , Zin... teica:

Kgan varu derēt kura diženā un varenā valsts šo visu nosodīs :D 

Kā reiz ne,viņiem šoreiz tas nav izdevīgi.IMHO

Link to comment
Share on other sites

Hz, vismaz visādi info izplatītāji FB ar kirilica burtiem čurā karstu par šo pasākumu, Eiropā sarīkots Maidans, nav demokrātija, ka tas nācās, ka no psrs vareja izstāties a katalonija nevar, Eiropa likumsargi neievēro cilvektiesības utt utjp :) 

Link to comment
Share on other sites

PSRS konstitucija to atļāva, bet nekad nevienam pat prātā pie tāda spēcīga KGB, ka to kāds varēs izmantot! Par domu jau uz Sibīriju veda :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Kgan varu derēt kura diženā un varenā valsts šo visu nosodīs

 

Nebij tik traki, vien norādīja uz ES divkosību. Kā vienmēr tika pieminēta Krima, Gruzija un pat Dienvidslāviju atcerējās. Sava taisnība jau ir :) 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 58 minūtēm , Zin... teica:

Hz, vismaz visādi info izplatītāji FB ar kirilica burtiem čurā karstu par šo pasākumu, Eiropā sarīkots Maidans, nav demokrātija, ka tas nācās, ka no psrs vareja izstāties a katalonija neva

Katalonija no Spānijas grib atdalīties, kas ir mazliet savādāk kā no ES izstāties, bet Feisbuka čurātājiem prāts tik tālu nevelk!


Pirms 35 minūtēm , Gestapo teica:

Dienvidslāviju atcerējās

Kosovu tak daļa ANO dalībvalstu ir atzinušas!

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kas būtu, ja šādu referndumu uzrīkotu Čečenija par atdalīšanos no Ruslandes? Lai gan tas ir tikai laika  jautājums, atgūt parādu un tad...

Link to comment
Share on other sites

2x jau bija kaut kas uz neatkarības pusi, un ko panāca? neko.. 2us karus un tūkstošiem mirušo..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 13 stundām , viesturs0711 teica:

Katalonija no Spānijas grib atdalīties, kas ir mazliet savādāk kā no ES izstāties, bet Feisbuka čurātājiem prāts tik tālu nevelk!

Izstāšanās no šīs miskastes būtu tikai patīkams bonuss - varētu visus čurkveidīgos padzīt ar kālainu mietu.

Turklāt, kāpēc neviens nepiemin, ka katalāņi NAV spāņi? Un nē - starpība ir lielāka kā starp rīdzinieku un čangali - zinu, jo pats esmu čangalis. Beigu beigās sanāk, ka ieviešot konstitūcijā visu nepieciešamo, valsts var darīt ko vien grib un ES nepieprasīs mainīt konstitūciju? Parasti ES konstitūciju ierosina mainīt jautājumā par varavīkšņaino tiesībām - tie ir vienīgie radījumi uz planētas, kam ir tiesības.

 

Link to comment
Share on other sites

2x jau bija kaut kas uz neatkarības pusi, un ko panāca? neko.. 2us karus un tūkstošiem mirušo..
Tur grūti saprast, vienā cik zinu pie varas vienkārši teroristi gribēja pie varas būt...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...