Jump to content

Spānija


dainis61
 Share

Recommended Posts

alusbundza

@Racer, es neko nefantazēju,  REN TV neskatos , vienkārši - vēroju un dzīvoju dabā ......, bet ES man uzspiež  savus laukus apstrādāt pēc viņu debīl-ierēdņu prāt ......,

kaut gan es pats zinu labāk ...., 

viens piemērs - atnāk viens te frukts no LAD ( @Gestapo)un pasaka, lai visus grāvjus aizaru ciet, ..., būšot vairāk platību maksājumi, tas nekas, ka pēc tam man tur visur ūdens ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

atnāk viens te frukts no LAD ( @Gestapo)un pasaka

Ta viņš neskaidrā prātā varbūt bija, a tu uzreiz viņu klausi. :)

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

viņš neskaidrā prātā varbūt bija,

pie tam, kā šie gudriņi laukus apmēra .....

staig2ā ar savu džīpiņu apkārt laukam un ...., man tur iestādītas zemenes, no lauka malas 3 metri brīva josla, kur traktoram apgriezties , un auto piebraukt, bļin bet @Gestapo, to neņem vērā un no lauka platības izņem ārā , tas nekas, ka es to gabalu 3 x vasarā ar trimeru nopļauju, un zāli aizvedu trušiem ......, bet tas redz neskaitās, jo ES to nepieļauj ......, 

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirstam, ka ES neaprobezhojas ar lauksaimneicibas regulaam... kohezijas fonda naudinja un projekti, gan vairumam patiik ^^

Link to comment
Share on other sites

Nu ir jau gan labums...

ir taads teiciens - pa iistam novertejam tikai tad, kad vairs nav pieejams

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam - sakartota likumdoshana nosaciiti un valstii vairaak naudas... 

siikaak- nauda plust lv, infrastruktura tiek attiistiita, paliekam konkureetspejigaki pasaulee, pelna vairaak, liidz  ar to tavi potencialie klienti vairak nopelna un ir vinjiem ir iespeeja vairak nauda tereet tavai produkcijai un tev ur iespeja attiistiiites, nopelnit un tu dod ekonomikaa vairaak naudu un taa uz rinkji..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

tu jau sāk ļurināt, kā mūsu ''viedie'' valsts vīri ......., tev pašam kauns nav? , par uzrakstīto?, ......

Piedod, mana iglītība liek šo izprast un iedziljinaaties, tapec nav gan, jo shiss visas “tabulinjas un liiknes” peetu ko dod ES un cik reaali daudz ES dod musu valstij... bet to, ka no shiis bedres raapjamies araa delj pagaatnes, ne jau delj ES to gan daudzi nemanam

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

jo cik man redzams tad ārpus Rīgas un dažām lielākajām pilsētām pat auto riepu nav kur uzpumpēt.

Nu gan.

Es neesmu Rīgā, ne arī dāžā lielākajā pilsētā... Bet riepu uzpumpēt varu nezcik vietās savā apkārtnē.

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Par PSRS līdzību ar ES.Nu ja ņem tikai PSRS periodu no 70to vidus līdz 80to beigām

Tev piemērs no 70to vidus - ienāca klasē skolniece, nepamanīja, ka skolotāja arī klasē ir, pateica meitene visai klasei «Priecīgus Ziemassvētkus!»... skolotāja « zināja reaģēt»... tā meitene mūsu skolā vairs nemācījās... Bļin, šņukur, kaut kā atmiņā man 70to vidus, ka publiskā vidē visi turējām mutes... savādāk nevarēja... Kur tev ES kāds neļauj brīvi runāt?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

pienu nevar vadāt alumīnija traukos tad piekāst tādu likumu.

Kādreiz arī no vara traukiem ēda. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , snukurins teica:

āra kafeinīcai galdiņiem ir vajadzīgs projekts.Nu totāls tupums.

Nezinu par konkrēto raidījuma sižetu, bet tā vienkārši pilsētā uz ielas jau nevarēs terasi nolikt nesaskaņojot. 

Link to comment
Share on other sites

Saruna par Spāniju - Kataloniju pamazām pārvērtās sarunā par ES - psrs, tad par pilsēta - lauki... Davai parunāsim par meitenēm. :)

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , laikamTak teica:

Riepu uzspunpēt var ar alu!

Ar alu nē, ar uzkodām pie alus.


Negribas domāt par Spāniju, kaut arī esmu bijis Katalonija pirms gadiem 10 un tad arī gaisā virmoja, kā viņus pārējā Spānija slauc. Negribas domāt, jo šobrīd sūdi var nākt ne tikai lokāli, no Spānijas, bet arī globāli, no tālajiem austrumiem. Un ietekmēt mēs to nevaram, tas ir citu cilvēku rokās.

Link to comment
Share on other sites

Long John

A es jau pirms 10 gadiem padomāju, ka Katalonija ir neatkarīga, ieraudzīdams Kosta Bravā autiņiem spec.katalāņu numurus  :dance3:

 

     

_2172.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , snukurins teica:

Starp citu,nav jau vairs kam tos galdiņus likt,laukos visi krogi ir aizklapējušies ciet jau gadus 10mit.

Ēdnīca un circlek 50km

Vispār jau vienu ēdnīcu taisās kolhozs celt,teica ka rudenī būšot pamati bet pagaidām klusums

Bla, bla, bla fik aizbraucu uz Alsungu riepu uzmupet un uz krogu paest

cilvekus vedu ? man kaa laukjim laikam dzilji nepareizs viedoklis salidzinkt ar citiem laukos dxiivojoshiem :( 

Link to comment
Share on other sites

Ja velk paralēles, tad Katalonijas gadījums Spānijai ir apmēram tas pats kas Čečenija Krievijā un Donbass Ukrainā. Potenciāli Kurdistāna .

Link to comment
Share on other sites

nu nu.. Čečenija :D Katalonija.. Pat līdz Doņeckas/Luganskas gadījumam nevelk.. Kurdistāna vispār atsevišķs stāsts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Gestapo teica:

Latviski jau būtu valsts apvērsuma mēģinājums un velns. 

Pārtulko bauriem, kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Pasākums izbeidzas ....

"Spānijas tiesa ceturtdien Madridē lika apcietināt astoņus Katalonijas ministrus, kuri centās panākt Katalonijas reģiona neatkarību, vēsta raidsabiedrība BBC. "

 

http://www.delfi.lv/news/arzemes/katalonijas-krize-tiesa-liek-aizturet-astonus-atlaistos-katalanu-ministrus.d?id=49406407

 

http://www.bbc.com/news/world-europe-41854248

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nez vai tur viss ir beidzies, tas pat var radīt jaunu "vilni".

 

Bet Spānijas valdība nolaida muļķi, tā teikt, neļaujot notikt referendumam. Kas to zina, kā būtu nobalsojuši. Lasot visu ko, šķiet, ka lielākā daļa nebūtu nobalsojusi par izstāšanos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja katalāņi patiesi gribēs neatkarību, gan jau kaut kad viņi to dabūs. Pēc gadiem, desmitgadēm...

Nupatās notikušie katalāņu neatkarības centieni, cik varēja saprast no ziņām, tādi pavisam neapšaubāmi nebija, un piekrītu biedram ju, nevar zināt, kā būtu nobalsojuši - nevarēja saprast, vai tauta patiesi to gribēja.

Tas, ka Spānijas valdība neļāva notikt referendumam, ir saprotams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , ju teica:

Bet Spānijas valdība nolaida muļķi,

kā tad. no malas viegli vērtēt.

bet kad pašam būtu pie kloķiem jāstāv un konkrētos lēmumus jāpieņem (dot pavēles, nedot, atļaut, ko atļaut, ko neļaut, utt)

 

a tā... man šķiet ka viņiem viss ir kārtībā priekš tālākas politiskas valsēšanas.

(neviens vēlētājs paldies neteiktu, ja pēkšņi būtu sankcijas, blokāde, līgumu pārtraukšana, tāda maziņa kataras krīze....)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja valsts konstitūcijā nav paredzēta opcija, ka kāda daļa drīkst atdalīties, tad valdībai ir konstitūcija jāievēro un tā dara visu, lai šādas darbības nepieļautu.

Ukrainā ir tieši tas pats - vienotā valstī kaut kāds bariņš izdomā nodibināt savu Daunbasa republiku. Tikai tur līdz kariņam aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , e = d teica:

kaut kāds bariņš izdomā nodibināt savu Daunbasa republiku.

Tur nevis kāds bariņš, bet nojūgušies kremļa iznireļi... Bez viņiem nekādi bariņi neko neiespētu izdomāt.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , vvv teica:

Bez viņiem nekādi bariņi neko neiespētu izdomāt

Tā nesaki. Jā, Kremlis to visu ir iekurinājis un piegādājis profesionālu malku, bet tur netrūka arī degtspējīgas vietējās malkas. Reku labs dokumentālais kino, kur diezgan ilustratīvi vietējie DNR brīvprātīgie cīnītāji kamerai pastāsta, ko viņi domā un jūt.

 

Dienvidslāvijā, ja neskaita to ka nebija tāda galvenā kurinātāja, arī diezgan līdzīgi tak tas viss panesās - kādu brīdi sadzīvoja vienā valstī tipa draudzīgi, bet pietiek ar sīku dzirksteli un švirrrkt, aiziet.

Katalonijas gadījumā arī neviena tāda no malas kurinātāja nav, vismaz man tā šķiet (dažas labas sazvērestības teorijas adepti uzskata citādi), un malka neizskatās tik afigenna flammabla (lai gan ko var zināt), bet Spānijas valdība, lūk, nekautrējās katram gadījumam izpūst vienu no resnākajiem pa rokai esošajiem ogņetušīķeļiem. Vai un kā turpināsies gruzdēšana, ej nu sazini.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

bet tur netrūka arī degtspējīgas vietējās malkas.

Ar to vietējo malku un brīvprātīgajiem teroristiem no krievijas, ukraiņi būtu tikuši galā jau 2014.gadā. Bez krievijas regulārās armijas atbalsta "dnr cīnītāji" arī tagad pat pāris nedēļas nenoturētos.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, bet - ja nebūtu pietiekoši daudz tādu vietējo santehniķu, kas pārliecības vārdā gatavi cilāt ne vairs roreni bet stroķi, krievija varētu izstiepties un sarauties, "tukšā vietā" nekādu DTR viņi neuzbūvētu. Nu tehniski jau varētu, bet visa pasākuma publiskais tēls izskatītos daudz sliktāk.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...