Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Stepselis teica:

60'tajos 30 grādi vasarā nemaz nebija

Kā nesenajā karstuma viļņa laikā pa LR1  stāstīja Bricis, tad 60-tajos tropiskās naktis ar temperatūru virs 20°C nav bijis vispār. 70-tajos, pa visu dekādi tikai 4 tropiskās naktis. Arī 90-tajos tropiskās naktis nav bijis daudz, izņemot, laikam,  vienu gadu. Pagājšgad padsmit.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , zooomby teica:

ja nebūtu tik veiksmīgs programmētājs. 

Nu to jau mēs zinām tikai no viņa lielības! Tik pat labi var būt apdirsies pumpains tīnis, kas raksta no kojām! Šeit viņš tik bieži huiņu deklamē, ka rodās jautājums, kad viņš strādā?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi vispār tiek fiksēti meteoroliğiskie novērojumi? Pārējais ir pieņēmumi par to kas, kā un galvenais kāpēc ir bijis. Zinātniekiem ir diametrāli pretēji viedokļi, tad nu katrs pieslienas savas pozīcijas nometnei. ;)

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Kā nesenajā karstuma viļņa laikā pa LR1  stāstīja Bricis, tad 60-tajos tropiskās naktis ar temperatūru virs 20°C nav bijis vispār. 70-tajos, pa visu dekādi tikai 4 tropiskās naktis. Arī 90-tajos tropiskās naktis nav bijis daudz, izņemot, laikam,  vienu gadu. Pagājšgad padsmit.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Jainit teica:

jo savulaik savairojušos mamutu pārsvars vienā Zemes diska pusē veicināja diska savērsumu

hmm, tie trīs ziloņi tak stāv ar pakaļām kopā. Ja kādam savajagās pa lielo, tad gribi negribi jāapgriežas (uzkraus bruņurupucim virsū, šis vēl sadomās ienirt). Vot tajos momentos i notiek kataklizmas.

Bļin! A vot i grēku plūdi!

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , jema teica:

rodās jautājums, kad viņš strādā?

Kad kad? Pa dienu. Nu jā tā reāli pamēra tad tiešām reāls darbs vairāk pa 2 - 3 stundām dienā nesanāk. Pietiek laika te un citur kautko ieklabināt.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Cik ilgi vispār tiek fiksēti meteoroliğiskie novērojumi?

Ne tikai tajā sfērā briļļainiem gudriem propesoriem ārkārtīgi patīk jēdziens "ilgtermiņā", ar to domājot pēdējos max 100 gadus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tak CO izmeši ir bizness ar kvotām. Pietiek nedēļu kādam vulkānam izšaut un izmeši ir samērojami ar cilvēku radītajiem gada laikā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

On average there are 45-50 volcanic eruptions happening simultaneously on our planet. Recently the eruption on the island of San Vincent attracted attention, and Sicily´s Etna is active. Surely these smoking volcanoes must be a major contribution to climate change? Perhaps, but they are dwarfs compared to human activity.

“It takes only three days for man-kind to equal the entire annual CO2 emissions of all volcanoes on earth,” says Bragason.

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Andris ir tipisks kosmopolīts, kuram dzimtene ir tur kur silti un labi.

Tieši tā. Nav viņam ne Dzimtenes, ne mātes, ne dēlu, kam atstāt mantojumu, nekā, tikai bankas konts, kurš teorētiski pēc vēl viena lielāka kara varētu būt nelietojams :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Stasss teica:

90'tajos 30 grādi vasarā bija normāla vasara, tagad tā ir globālā sasilšana?

Viena no bērnības atmiņām - regulāra sniega šķūrēšana līdz malkas šķūnim. Tās tik bija ziemas! Kur tad tagad ir tās ziemas?

 

Nezinu, var jau būt, ka šobrīd tās sniega kārtas ziemā izskatās mazas un īslaicīgas, jo bērnībā viss šķita lielāks un ilgāks*. Var jau būt, ka manējiem bērniem arī no bērnības paliks atmiņā, ka "o jā, toreiz ziemas bija baltas un garas, varēja caurām dienām šķūrēt sniegu". Var jau būt…

 

* Bērnībā daudzdzīvokļu namu pagalms šķita milzīgs, tagad privātais pagalms ir 3x lielāks :D Bērnības dienu pagalmu reāli nespēju atpazīt, izskatās pārāk sīks! 350m līdz dārzam šķita nenormāli tālu, tagad pavasaros līdzīgs attālums skaitās "fiksi pakaļ bērzu sulām tepat pie mājām" :D Nu un vasara, protams, bērnībā bija gara, bet tagad beidzas vēl pirms tā sākusies :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

nekā, tikai bankas konts

Tas ir ļoti aizkustinoši, ka tu uztraucies par mani vairāk ,nekās es pats un zini kam un kā tiks atstāts mans bankas konts 😂

 

 

Cepuri nost.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

i'm l0Hs

bībbīb, anstāstiovič, e le manaia le tusia o se mea i se gagana ese. le toka leaga. faa-Peretania faasā ua uma ona lomia le fono a atunuu i fafo?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 hour ago, zooomby said:

bībbīb, anstāstiovič, e le manaia le tusia o se mea i se gagana ese. le toka leaga. faa-Peretania faasā ua uma ona lomia le fono a atunuu i fafo?

kas tas te ir par kompleksainu miisleenu?

Link to comment
Share on other sites

kas tas par 1klasnieku kurš nemāk foruma noteikumus izlasīt? :D

Pēdējo postu citē tikai pederasti.... ā tad jau viss pareizi no tavas puses.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Bled, nu toč, banānu republika

Kad tu domā, ka nekas vairs nespēs pārsteigt un pēkšņi...

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Agā, ar vakar par to pasmīkņāju, zzs labu mantu lieto. Nez ko viņi iesāks, kad lembis nomirs, nāksies izvirzīt beigtu laikam.

Link to comment
Share on other sites

ZZS ļōōti patīk kāpt uz viena un tā paša grābekļa... un turklāt, ar entuziasmu...

...drīzāk gan tas parāda no kura kabatas attiecīgā brigāde barojas...

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , AndrisBB teica:

Cepuri nost

Un kāju virsū :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

ZZS bez zaļajiem nesanāk vairs ZZS .

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Daiļais teica:

Kad tu domā, ka nekas vairs nespēs pārsteigt un pēkšņi...

Kad Tu domā, ka jau atrodies zemākajā punktā un zemāk vairs nav kur, no apakšas kāds pieklauvēja...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izlasīju FB komentāru šodien, ka narkotiku aizliegšana un neļaut tās lietot pasākumos esot TOTALITĀRISMA izpausme mūsu valstī.

Redz kur jau esam nonākuši.

Uzreiz iedomājos, ka Jurkins gan jau domā līdzīgi. Viņam ar nepatiktu, ka efektīvie aizliedz lietot šādas lietas.

Galu galā katram brīva izvēle, vai ne?😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien atnāca meils par elektro cenas pieaugumu no esošajiem 0,14 uz 0,23 par kw/h ar septembri.

Būs jautri laikam..

Man ta ar saviem 100kw īpaši nav ko čīkstēt, bet tiem kam daudz..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

17.07.2022. , 12:14, Stasss teica:

Uzreiz iedomājos, ka Jurkins gan jau domā līdzīgi.

Nja... es pat nezinu, kas tā varētu būt par diagnozi 😁. Vispār man ir radies iespaids neskatoties uz mūsu villošanos 😁 šad un tad, ka Tu esi normāls vecis, vienīgi vēl būtu jāiemācās nepiedēvēt citiem nezin ko un pēc tam uztvert to visu kā patiesību.

Tātad paskaidrošu savu attieksmi pret narkotikām. Visus lietotājus uzskatu par absolūtiem un neārstējamiem debīliķiem. (jā, pīpmaņus arī tuvu tam... nu piedodiet 😁) Visas muļķības par viņu glābšanu, ārstēšanu un otro iespēju uzskatu par pilnīgi bezjēdzību. Vienkārša dabiskā atlase.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Nja..

Es jau jutu ka tu šito biji palaidis garām. Tā kā gaidīju kādu repliku.😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

😁 Jā, nu doties uz tādu pozitivusu neiešņaukušam... tak to kuiņu pie skaidra saprāta nevar klausīties 🤣

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

doties uz tādu pozitivusu

Ui... kādreiz bija labi... kad uzņēmums kur strādāju vēl atbalstīja to pasākumu, bija stends savs utt... bija arī brīvbiļetes un visas dienas pa turieni vien dzīvojos... ;) Nebija ne vainas ;) Un tas viss nelietojot neko vairāk par alko... :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

2; es vairs nedzeru

To jau mēs zinām, ka tu skaidrā prātā šeit nespēj ienākt.😀

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

bet nu sākt dzīt kuiņu, ka visi pīpmaņi nomirst jauni

A kur Tu šito rāvi? Es jau neko tādu nerakstīju. Par pīpēšanu mans viedoklis - kaifa nekāda, mute smird pēc miskastes, drēbes, mašīnas salons, karoče viss smird pēc miskastes.

Link to comment
Share on other sites

Par laimi, man ar Tevi nav jābučojas :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

3; variants, sievai izdzēst profilu nekanājet, jo viņā nezina manas paroles :)

Kas tur nereāls? Sieva pienāk pie PC un izdzēš... ne jau Tu katru reizi paroles vadi un lieto incognito logu... :D 

Just now, aoma teica:

Par laimi, man ar Tevi nav jābučojas :D

sanāk ka Tava kundze ir atlaizījusies pelnu trauku... :( 

 

:D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

Ko? Man paroles ir maciņā un, nezinot kontrolparoli, var tikai izdzēst, nu, varbūt kādu plikbildi...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

ir maciņā

Tu zini cik smuki sievietes spēj apieties ar maciņiem... :D 

Link to comment
Share on other sites

Virtuālais maciņš, draugs, nedomāju, ka mana sievas kundze tiks manos gmailos, un sameklēs, ko un kad esmu iegādājies :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Par pīpēšanu mans viedoklis - (..) mašīnas salons (..) smird pēc miskastes.

Pret šo vispār ir kaut kādas zāles? Variants "ar laiku izvēdināsies" īsti nestrādā - arī pēc gada tas smārds jūtams. Pat ar izlijušu benzīnu nebija tik traki :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...